Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג׳ו 3008 1.6 טורבו בנזין פרימיום לעומת מזדה cx5 אקסקיוטיב 2.0

itzhakmaoz
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני רכבים מצויינים,לדעתי הטובים בקבוצה.

תעשה נסיעות מבחן,רצוי באותו היום,זה אחר זה.

רק בעזרת נסיעות מבחן תקבל את הכלים בכדי להחליט באיזה רכב לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים מצויינים,לדעתי הטובים בקבוצה.

תעשה נסיעות מבחן,רצוי באותו היום,זה אחר זה.

רק בעזרת נסיעות מבחן תקבל את הכלים בכדי להחליט באיזה רכב לבחור.

תודה, ערכתי נסיעות מבחן בשני כלי הרכב, ב 3008 חבילת הבטיחות מאד מרשימה, אך איני יודע מה לגבי אמינות ותקינות הרכב לאורך זמן, והשירות,

לעומת ה- cx5 שהיא בעלת אמינות גבוהה ושומרת מחיר.

לכן ההיתלבטות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אף אחד לא יכול לדעת מהי רמת האמינות של הפיג'ו לאורך זמן, יחד עם זאת אני לא הייתי רוכש רכב ללא בטיחות אקטיביים, תנסה לראות את הטיגואן. המאזדה עם כל הכבוד שיש לי על הרכב, היבואן מזלזל בלקוח שלו שמביא את הרכב בלי מה שצריך להיות הסטנדרט.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-3008 גם בדגם הבסיס (אקטיב, אם אני לא טועה) יש מעכשיו גם מערכות בטיחות.

רכשית דגם זה תשאיר עודף לא מבוטל יחסית למחיר המאזדה.

פיג'ו משתדחים ליצר רכבים אמינים יותר ממה שהיה עד עכשיו (שימוש בגיר יפני כבר משנה את התמונה לגמרי יחסית למה שהיה עד עכשיו).

השיפור בא לידי ביטוי בסקרי אמינות באירופה.

היבואן גם משתדל לשפר את השירות וחווית הקניה.

המאזדה טובה, אבל דגם האקזקיוטיב נפוץ מאוד בציי הרכב וביד ראשונה 0 קילומטר. דבר שפוגע בסחירות העתידית.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אף אחד לא יכול לדעת מהי רמת האמינות של הפיג'ו לאורך זמן, יחד עם זאת אני לא הייתי רוכש רכב ללא בטיחות אקטיביים, תנסה לראות את הטיגואן. המאזדה עם כל הכבוד שיש לי על הרכב, היבואן מזלזל בלקוח שלו שמביא את הרכב בלי מה שצריך להיות הסטנדרט.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

העצה שלך קצת תמוהה בהתחשב בזה שהטיגואן ערום לגמרי ממערכות בטיחות.

המערכת היחידה שיש לו היא בלימה אוטונומית ללא זיהוי הולכי רגל עד 50 קמ״ש ומעל זה היא רק מסייעת לבלימה בתנאי שהנהג מגיב ונוגע בדוושת הבלם.

בקיצור, ממש לא משהו להתגאות בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מערכות בטיחות חשובות לך, וגם אמינות וסחירות (או לפחות מוניטין סחירות) חשובים לך אז יש שתי אופציות מצויינות שעולות לי בראש: ניסאן קשקאי דיזל וסובארו XV 2L אייסייט.

אם פחות חשוב לך גובה הרכב או מראה ג׳יפוני אז יש גם נירו.

ה-3008 אכן אחלה רכב אבל אני בהחלט מבין את החשש, אתה לא לבד.

ה-CX5 אותי אישית הרשימה יותר מה-3008 וגם הייתה לי נעימה יותר לנהג ולנוסעים אך משהו מציק לי במחיר, קצת מרגיז לשלם עליה 167,000₪...

תהנה בפנסיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 מרשימה מאוד ביחס למחיר ולתמורה.

לא שאני מתרשם מדברים כאלה לרוב, אבל הרכב לא מפסיק לקצור פרסים באירופה, וכנראה שיש לזה כיסוי במקרה הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעשות נסיעה בשניהם, מאוד מרשימים ונוחים, פיג'ו ידועים בנוחות ומזדה הולכים על פן ספורטיבי יותר. ברמה אישית יש לי היסטוריה לא טובה עם פיז'ו, בעיות אמינות קשות, בעיקר במערכות החשמל, מרחיק אותי מהיצרן הזה. מזדה יצרן מאוד חזק, בעיקר בישראל, דגמים חזקים ומאובזרים, אבל דוחפים את רף המחיר בכל קטגוריה. עדיין, בין השניים הייתי לוקח את המזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה דוחפים מוביילאיי, גם ברמות גימור שהחוק לא מחייב בהן ומכילות התרעת קרבה והתרעה על סטייה מנתיב.

מאמין שב3008 עקב הגעת המערכות אין יותר מובילאיי, אבל צריך לראות את המפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...