Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודת פחחות כושלת, שלא לוקחים עליה אחריות. איך להתקדם?

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בטוח האם זה לפורום המשפטי, אפרסם כאן כרגע

רכבי היה מעורב בתאונה, בה נפגעה כנף הרכב האחורית, מעל בית הגלגל.

הרכב הוכנס לתיקון בסדנת צביעה, אשר איננה מוסך מורשה משרד התחבורה ולכן לא יכולה לעסוק בפחחות באופן חוקי (אבל בצבע כן?), אך התרשמתי מאוד לטובה מהמקום. לא בחרתי בו על מנת לחסוך כסף, להפך, המחיר לא היה זול, ונעשה פחחות וצבע לכל הרכב.

לאחר התאונה, החלו נגיעות של הגלגל האחורי בפנים הכנף בעת מעבר על קפיצות, ולא נפתרו לאחר הפחחות, למרות שנעשו משיכות של הפך ולא רק מילוי בבונדו. במבט בשני צידי הרכב מאחור, ניתן לראות שהיה צריך למשוך את הצד שנפגע עוד הרבה החוצה בבירור.

כרגע אני יודע שבעל הסדנה לא יסכים לעשות את התיקון עוד לפני שדיברתי איתו. ההסבר ארוך מידי, אבל אני וודאי לגבי זה. אני רוצה לשמוע דעות ולדעת מה האופציות שעומדות בפני לפני שאדבר איתו, על מנת לדעת באיזו צורה לגשת.

מה שעוד רלוונטי זה שהוא סוגר את העסק בדיוק.

לצערי ה"קלפים" היחידים שלי פה הם איום בדיווח למשרד התחבורה ומס הכנסה שכן לא יצאה חשבונית. איום מאוד מלוכלך ולא פשוט! והייתי מעדיף להמנע מזה ולמצוא דרך אחרת.

אשמח לכל ייעוץ איך אוכל להתקדם בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פירסמת בפורום הכללי, לכן אגיב מהניסיון האישי שלי. כנראה מה שנשאר לעשות זה לתקן את הרכב במקום אחר ולהתייחס לסכום ששולם כדמי לימוד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה בשכר לימוד?

היו לי כלים לפתור את הבעיה אם היה מדובר במוסך מורשה שכרגע לא קיימים?

בעניין סגירת העסק, האם זה מונע ממני לתבוע או פעולה אחרת שיכלה לעזור לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית הולך למוסך מורשה, היית יכול לפנות לאיגוד המוסכים לדוגמא.

בכל מקרה, הלכת לחפאר, קיבלת חרא של עבודה וגם הוא מחר נעלם.

האופציות שלך הן:

1. לדבר איתו שיתקן את הרכב כמו שצריך.

2. ללכת לתקן במקום אחר ולתבוע אותו על עלות התיקון או הסכום ששילמת לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת רלוונטי, אבל אציין שלא קיבלתי רושם שאני הולך לחאפר אלא להפך, מדובר במקום בעל ותק של כמה שנים שעובד בעיקר על רכבים מיוחדים ועבודות לא זולות. האמנתי שאקבל עבודה טובה בהרבה מרוב המקומות, במיוחד בעניין הצביעה עצמה.

האופציה השניה נשמעת פשוטה, אך איך אוכל להוכיח בדיעבד שהצורה שעוצבה לכנף לא הייתה מספיק "נאמנה למקור" ולכן היו נגיעות בגלגל?

קיים איש מקצוע שתפקידו לתת חוות דעת מקצועית שתהיה מקובלת בבית משפט, שיוכל לעזור במקרה כזה?

האם ניתן בכלל לתבוע מוסך שאינו מורשה על עבודת פחחות לא טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הלכת למוסך לא מורשה וגם לא קיבלת חשבונית? סלח לי אבל מי שיצא כאן 'חאפר' זה קודם כל אתה...וכמו שנאמר כאן, ראה באלפי השקלים שהוצאת שכר לימוד לחיים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי ששמאי מתעסק בעניין כזה מסיבה לא ברורה :-o

אדבר איתו,

האם רלוונטי בכלל תביעה כלפי מוסך שאינו מורשה?

תביעות קטנות.

רק קח בחשבון שאם הוא סוגר את העסק אז יש מצב שהוא יבקש להכריז עליו כפושט רגל ואז אפילו אם בית המשפט יפסוק לזכותך כסף לא תראה מזה.

כפי שמישהו כבר אמר לך, זה שכר לימוד שלך לחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקשת/קיבלת חשבונית? - לך תוכיח שהוא בכלל נתן לך שירות...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקשת/קיבלת חשבונית? - לך תוכיח שהוא בכלל נתן לך שירות...

יש הקלטות שיחה, שיחות ווטסאפ כולל צילום בשעת העבודה על הרכב, הקלטה בזמן התשלום שמציינת את הסכום ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לשאלה מתחכמת?

לא שואל אותך, פונה רגע לשאר הגולשים פה.

אם בעל העסק מחליט ללכת איתו ראש בראש, נגיד הוא מאיים עליו שלא הוציא לו חשבונית

אבל גם בעל העסק כמו כל מי שיש לו מכשיר סלולרי חכם, מקליט שיחות בצורה אוטומטית, וגם לו יש הקלטה

שהלקוח מוכן ומסכים בידיעה לשלם שחור, ולא לקבל חשבונית, או אולי אפילו הלקוח הציע שזה יהיה בשחור, וככה המחיר יהיה זול

אני לא יודע, זו דוגמה שלא תקפוץ עלי זה ששאל את השאלה.

יש לבעל העסק פה גם טיעון נגד לקוח כזה? או תמיד בראש ובראשונה האשם הוא מי שלא הוציא קבלה?

מה עם מי שהסכים לקבל עבודה בלי לקבל קבלה?

אני כמובן מאחל לך שהבעיה שלך תסתדר. אבל רק שתדע שרק מלקרוא מהתחלה

כבר היה כמה נקודות אדומות

הרכב הוכנס לתיקון בסדנת צביעה, אשר איננה

מוסך מורשה

משרד התחבורה ולכן לא יכולה לעסוק בפחחות באופן חוקי (אבל בצבע כן?), אך התרשמתי מאוד לטובה מהמקום

כרגע אני יודע שבעל הסדנה לא יסכים לעשות את התיקון עוד לפני שדיברתי איתו. ההסבר ארוך מידי, אבל אני וודאי לגבי זה.

אותי בכל אופן מסקרנת השאלה.

אני לא בעל עסק, ואני גם לא מהצד של להגן על בעלי עסקים. אבל פשוט סיקרן אותי

אם בעל עסק עם אגו, מחליט לא להיכנע לאיום של לקוח שביודעין הסכים לקבל עבודה בשחור. יש לבעל העסק גם קלף מהצד שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...