Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

לפני כמה ימים, נפלת רצועת הטיימינג בסקודה אוקטביה 2014 שלנו שנסעה רק 83000 קמ ועברה את כל הטיפולים בזמן. כתוצעה, אמרו לנו שצריך להחליף את כל המנוע.

המנוע הוא 1.2 טורבו tsi דגם CJZ, הספק 105

קנינו את הרכב יד שנייה מחברת ליסינג ויש אחראיות שמכסה את המנוע אבל הם טוענים שכשל ברצועת טיימינג לא מכוסה.

ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי - האם זו בעיה מוכרת עם דגם המנוע הזה? מישהו יכול לעזור לי למצוא סימוכין על בעיות דומות מחו"ל? מצאתי הרבה על בעיות עם שרשראות טיימינג אבל למנוע שלנו כנראה יש רצועה.

תודה רבה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מנוע דור שני (רצועה במקום שרשרת ו-16 שסתומים במקום 8) - אין מידע ברשת על כשל ידוע, אך זה לא אומר שבמנוע שלך לא הייתה סדרת ייצור פגומה של אחד המכלולים הקשורים. רק בהתחברות למוסך ברשת היבואן יהיה אפשר לדעת. האם המכונית טופלה במוסכי היבואן? יש לך פירוט של כל הטיפולים שהמכונית עברה?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הטיפולים חוץ מ75000 נעשו במוסך של היבואן ויש תיעוד של הכל. הטיפול של ה75 נעשה במוסך שמתמכה בסקודה וחשבנו שהוא של היבואן אבל הוא לא.

הבעיה היא שגררנו לאותו המוסך כשהרצועה השתחררה והם הסירו את הרצועה. רק אז דיברתי עם סקודה והם אמרו לי שזה לא מוסך מורשה שלהם. בינתיים אנחנו גררנו את הרכב למוסך של סקודה וממתינים לבדיקה, אבל בגלל שהרצועה הוסרה במוסך אחר אני צופה לבעיות :( יש לי צילום של הקודים במחשב של התקלה וחוות דעת מהמוסך הראשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע דור שני (רצועה במקום שרשרת ו-16 שסתומים במקום 8) - אין מידע ברשת על כשל ידוע, אך זה לא אומר שבמנוע שלך לא הייתה סדרת ייצור פגומה של אחד המכלולים הקשורים. רק בהתחברות למוסך ברשת היבואן יהיה אפשר לדעת. האם המכונית טופלה במוסכי היבואן? יש לך פירוט של כל הטיפולים שהמכונית עברה?

איך זה יכול להיות שזה 16 שסטומים אם כתוב ברישיון שזה 105 כ"ס??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? מנוע דור שני שווק בתחילה עם הספק של 105 כ״ס. רק בהמשך ההספק שודרג ל-110 כ״ס.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האוטו הזה מחלה אחת גדולה, צריכת שמן גבוהה במנוע, משאבת מים, בעיות בגיר (מוח גיר וקלאצים) , מזכירה מאד את השברולט קרוז בדגמים הראשונים. אגב יש בTSI רק טיימינג.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האוטו הזה מחלה אחת גדולה, צריכת שמן גבוהה במנוע, משאבת מים, בעיות בגיר (מוח גיר וקלאצים) , מזכירה מאד את השברולט קרוז בדגמים הראשונים. אגב יש בTSI רק טיימינג. - לא הבנתי למה אתה מתכוון ??

מה התרומה של ההודעה שלך לאשכול ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התרומה של ההודעה שלך לאשכול ?

0 תרומה חוץ מהשמצות. כל החברה שלי עם רכבים כאלה בליסינג ויש לנו בצי אפס תקלות עד כה.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי לא יודע מה הולך בציי שלך, בציי שאני עובד בו הרכבים האלה אחרי שימוש ליסינג של שנתיים לרוב והם גוססים אפילו הייתי אומר (רעשים מהמנוע, גיר בועט, פלסטיקה מתקלפת.

שלקוח קונה איזה ואגית בלי אחריות אני אומר לעצמי איזה מסכן הוא הולך להיות ברגע שידפק לו הגיר שיסחוט לו בסביבות ה8 אלף ש''ח מהכיס.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...