Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדקת שבחברת הליסינג התקינו פילטר דלק מתאים?

מה התופעות של הרכב כרגע מלבד EPC?

האם חייבת לתקן אצלהם?

איך אני בודקת את עניין פילטר הדלק?

כרגע רק הנורה, המוסך בדק במשך 3 ימים מה גורם לנורה עד שאמרו שזה המשאבה, אמרו שניסו משאבה אחרת והמורה נכבתה.

לצערי אני צריכה לתקן שם כי הרכב כבר היה במוסך רון ואז המוסך היצרן, וחברת הליסינג עכשיו משתמשת בזה לנסות להתנהר מהאחראיות אחרי שתפסתי אותם בשקר בקילומטראג'. לדעתי זה יפגע בי בתביעה אם אני אעביר מוסך.

שלחו לי את זה היום

"ברגע שהרכב הגיע מפורק למוסך,האחריות אינה תקפה כך שתקופת האחריות או הקילומטר לא רלוונטי לכאן.

לגבי הקאמשפט , הוחלף כי הוא הגיע מפורק והמוסך לא לקח סיכון והחליף.

כפי שאמרת שיקולך והחלטתך להמשך טיפול.

המשך יום נפלא"

יש לי צילום מסך של התקלה במחשב במוסך רון, כך שברור שהליסינג משקריםIMG-20180201-WA0005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי -

כרגע הרכב אחריי טיימינג?

רק המנורה דולקת?

נא פרטי , לא מצליח להבין מהשרשור כלום.

מוסך רון אבחן את הבעיה בטיימינג ואמר שכנראה צריך להחליף מנוע, שבד"כ כשיש כשל בטיימינג גם המנוע נפגע.

אחרי שיחות עם הליסינג ועם צמפיון גררתי למוסך של סקודה, הם עשו בדיקה ואמרו שהמנוע תקין. החליפו את הטיימינג והקאמשפט.

נורת הEPC עדיין היתה דלוקה ולא הצליחו להבין למה, בסוף אמרו שזה בגלל שמשאבת הדלק סטומה. מחר מחליפים גם אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראי יש גם נקודת אור חיובית קטנה שמוסך צ'מפיון יביא ויתקין את המשאבה : הם נותנים שנתיים אחריות עליה ועל העבודה. כל מקום אחר יתן חצי שנה לכל היותר.

אני מקווה שאחרי ההחלפה תוכלי לקחת את האוטו.

אני במקומך הייתי נוסע מהמוסך ישר למוסך רון שרק יאזין למנוע ולמחשב לוודא שהכל תוקן וב. שילמד איפה טעה בדיאגנוזה. לא בקטע של התנצחות . כמו שחוזרים לרופא שעזבת אחרי שטעה בקריאת הצילומים. יש פה קטע דידקטי.

מקריאת השתלשלות אני חושב שהוא יסכים לעשות לך לפחות את הגסטה הזו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספנו את הרכב היום מהמוסך של סקודה שהתחייב שהכל תקין והוא רועד בנסיעה כשמאיצים :x :x :x איזה ייאוש

לא יודעת מה עושים עכשיו, פשוט לא סומכת על המוסך הזה אבל בגלל התביעה מול הליסינג לא נראה לי שיש ברירה אלא לחזור לשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל בדרך כלל אחרי תיקון מנוע לעשות סיבוב עם המנהל לפני שיוצאים לדרך.

לא יודע איזה רעד מדובר , אולי איזון שנדפק בגלגלים או שעדיין בעיית הזרקה והצתה (מה שמעיד שאולי הצליחו לכבות את הנורה אבל לא את הבעיה). אל תדחי את התיקון . שילמת הרבה כסף לתקן את המנוע ,הוא צריך לעבוד כמו שעון.

מהתגובות שלך אני מבין שהקשר עם רון שרוף. זה בסדר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני, נדיר מאוד לשרוף קשר עם רון. ועוד יותר נדיר שהוא טועה בדיאגנוסטיקה.

ממליץ מאוד לפנות אליו (בלי דרמות ובלי לחץ), ולהסביר לנו ההדיוטות מה בכלל היה חלקו בתהליך, באיזה הקשר הוא שורבב לפה, האם שילמתם לו כסף ועל מה.

בכל מקרה, דוקא בגלל שיש לך רכב שדורש שמקצוען יטפל בו, אני ממליץ לשמור על קשר טוב עם רון. ישתלם מאוד לאורך זמן.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני, נדיר מאוד לשרוף קשר עם רון. ועוד יותר נדיר שהוא טועה בדיאגנוסטיקה.

ממליץ מאוד לפנות אליו (בלי דרמות ובלי לחץ), ולהסביר לנו ההדיוטות מה בכלל היה חלקו בתהליך, באיזה הקשר הוא שורבב לפה, האם שילמתם לו כסף ועל מה.

בכל מקרה, דוקא בגלל שיש לך רכב שדורש שמקצוען יטפל בו, אני ממליץ לשמור על קשר טוב עם רון. ישתלם מאוד לאורך זמן.

לא שרפנו שום קשר, אנחנו עדיין בקשר מעולה. מאיפה הבאת את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שרפנו שום קשר, אנחנו עדיין בקשר מעולה. מאיפה הבאת את זה?

מסוף הודעה מס' 69

אם הבנתי נכון את ההשתלשלות, שלחת לו ה''פ, ומשם המידע שלו.

בכל אופן, שאלה פשוטה:

האם כשהגעת למוסך רון, זכרת לומר לו שהאוטו באחריות של חברת הליסינג עוד לפני שהוא נגע באוטו, או רק כשהרכיב את הטיימינג שלו ושרף עליך כמה וכמה שעות ליפט ומכונאים?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוף הודעה מס' 69

אם הבנתי נכון את ההשתלשלות, שלחת לו ה''פ, ומשם המידע שלו.

בכל אופן, שאלה פשוטה:

האם כשהגעת למוסך רון, זכרת לומר לו שהאוטו באחריות של חברת הליסינג עוד לפני שהוא נגע באוטו, או רק כשהרכיב את הטיימינג שלו ושרף עליך כמה וכמה שעות ליפט ומכונאים?

בעלי חשב שמוסך רון זה בכלל מוסך של היצרן, רק שדיברתי עם הליסינג הבנתי שלא. שילמנו לרון על העבודה שלו ומאז אנחנו בקשר איתו, הוא אף הציע למכור לנו משאבת דלק אבל המוסך של הייצרן לא הסכים. אם לא לתביעה נגד הליסינג הייתי מעבירה את הרכב בחזרה לרון, גם אם הוא עשה טעות בהתחלה עם אבחון המנוע בסופו של דבר אני יותר סומכת עליו וההתנהלות שלו הרבה יותר מקצועית.

בחיי שאני לא מבינה מה הבעיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול מיהי חברת הליסינג ומיהו מוסך הסקודה? יעזור לאחרים שקוראים פה...

בגלל שאני תובעת את חברת הליסינג אני בינתיים לא מפרסמת את השם. המוסך של סקודה נמצא באותו איזור גיאוגרפי כמו מוסך רון ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...