Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעלי חשב שמוסך רון זה בכלל מוסך של היצרן, רק שדיברתי עם הליסינג הבנתי שלא. שילמנו לרון על העבודה שלו ומאז אנחנו בקשר איתו, הוא אף הציע למכור לנו משאבת דלק אבל המוסך של הייצרן לא הסכים. אם לא לתביעה נגד הליסינג הייתי מעבירה את הרכב בחזרה לרון, גם אם הוא עשה טעות בהתחלה עם אבחון המנוע בסופו של דבר אני יותר סומכת עליו וההתנהלות שלו הרבה יותר מקצועית.

בחיי שאני לא מבינה מה הבעיה שלך.

אין לי שום בעיה וסליחה אם משום מה הרגשת מותקפת מדברי.

פשוט חשוב לי להבין את כל הסיפור, ולכן שאלתי מה ששאלתי.

על כל פנים, בגלל שאני מהנייד לא נח לי לכתוב כרגע הודעה עם ציטוטים וכו'. בהמשך היום אתפנה ואעבוד מול המחשב.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי שום בעיה וסליחה אם משום מה הרגשת מותקפת מדברי.

פשוט חשוב לי להבין את כל הסיפור, ולכן שאלתי מה ששאלתי.

על כל פנים, בגלל שאני מהנייד לא נח לי לכתוב כרגע הודעה עם ציטוטים וכו'. בהמשך היום אתפנה ואעבוד מול המחשב.

בסדר גמור, סליחה אם הבנתי אותך לא נכון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההתפתחויות ייתכן מאוד ורוב הסיכויים שרון כלל לא טעה באבחנה וכן קיימת בעיה במנוע שמצריך החלפה שלו היות ולא מצליחים להחזיר את המנוע כרגע לכשירות מלאה שלו. הדבר היחיד שקצת עירער את כל הסיפור הוא שהמנוע הועבר במצב מפורק מרון למוסך הכביכול כשר וזה מה שעשה את ההבדל בין לא לשלם על הנזק מתוקף האחריות או לספוג הכל עלייך. אבל מה שלא ברור לי שכדאי דווקא שתבדקי לעומק זה איך ייתכן שלא מכירים במוסך רון כמוסך שכן ייקבע שיש פה כשל תחת אחריות..לא מבין את זה! אולי בגלל שרוצים להפיל הכל עלייך אז מישתמשים ברון כתירוץ וזה באמת עצוב. אני אישית מאוד מודה לך על העידכונים השוטפים שאת נותנת פה בכל רגע נתון ומקווה שתזכי בתביעה וברגע שתיזכי את תתני פה רוח מאוד גבית ללא מעט אנשים פה שעברו תהליכים אולי דומים וחששו להמשיך על כל הקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני, נדיר מאוד לשרוף קשר עם רון. ועוד יותר נדיר שהוא טועה בדיאגנוסטיקה.

ממליץ מאוד לפנות אליו (בלי דרמות ובלי לחץ), ולהסביר לנו ההדיוטות מה בכלל היה חלקו בתהליך, באיזה הקשר הוא שורבב לפה, האם שילמתם לו כסף ועל מה.

בכל מקרה, דוקא בגלל שיש לך רכב שדורש שמקצוען יטפל בו, אני ממליץ לשמור על קשר טוב עם רון. ישתלם מאוד לאורך זמן.

אכן הצדק עימך. לרון לא ניתנה הזדמנות לבצע איבחון מקיף למנוע מעבר להחלפת הרצועה. לאחר החלפת הרצועה המנוע נשמע מטרטר לכן הוא המליץ לפני החלפת המנוע לבצע בדיקה מעמיקה כלומר פירוק ראש מנוע.

רון מנסיונו במקרים אלא הכין את בעלת הרכב למקרה הכי גרוע קרי אולי תצטרך החלפת מנוע אבל לפני כן הוא ביקש לבצע בדיקה יותר מעמיקה שלא ניתנה לו.

לדעתי לאחר המידע הנוסף שהגברת אור הוסיפה כנראה בסופו של יום היא תצרך לבצע תיקון מקיף למנוע או החלפתו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההתפתחויות ייתכן מאוד ורוב הסיכויים שרון כלל לא טעה באבחנה וכן קיימת בעיה במנוע שמצריך החלפה שלו היות ולא מצליחים להחזיר את המנוע כרגע לכשירות מלאה שלו. הדבר היחיד שקצת עירער את כל הסיפור הוא שהמנוע הועבר במצב מפורק מרון למוסך הכביכול כשר וזה מה שעשה את ההבדל בין לא לשלם על הנזק מתוקף האחריות או לספוג הכל עלייך. אבל מה שלא ברור לי שכדאי דווקא שתבדקי לעומק זה איך ייתכן שלא מכירים במוסך רון כמוסך שכן ייקבע שיש פה כשל תחת אחריות..לא מבין את זה! אולי בגלל שרוצים להפיל הכל עלייך אז מישתמשים ברון כתירוץ וזה באמת עצוב. אני אישית מאוד מודה לך על העידכונים השוטפים שאת נותנת פה בכל רגע נתון ומקווה שתזכי בתביעה וברגע שתיזכי את תתני פה רוח מאוד גבית ללא מעט אנשים פה שעברו תהליכים אולי דומים וחששו להמשיך על כל הקופה.

נאמר לי על ידי חברת הליסינג שטיפול במוסך רון כן אמור להיות מכוסה באחריות, אז לא ברור למה אמרו לי להעביר את הרכב למוסך של סקודה. בנוסף, המנהל שם אמר לי שהוא באופן אישי סומך על רון ומטפל ברכב האישי שלו אצלו. רק כשלא הצליחו להוציא את הכסף מהייצרן לכסות את התיקון והבינו שיצטרכו לשלם בעצמם התחילו לחזור בעצמם על כל מה שאמרו לי.

המוסך של סקודה פירק את המנוע ועשה בדיקות מקיפות ורון בכלל לא בדק את המנוע, אבחן רק את הבעיה בטיימינג, כך שאני נוטה להאמין שהתקלה נובעת ממקום אחר.

בשמחה, תודה לכם על הייעוץ והתמיכה, מקווה שזה אכן יהיה סיפור הצלחה. הם נפלו על מישהי שלא הולכת לוותר להם על האחריות שקר שנמכרה לה על ידי חברה שקרנית וחסרת כבוד ללקוחות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכנת שוב שבנוסף לעניין רצועת הטיימינג והcamshaft שהוחלפו, עכשיו אומרים שגם צריך להחליף את משאבת הדלק, אומרים שהיא נסתמה אבל לא יודעים להגיד ממה. זה משהו שאמור לקרות לרכב עם 83000 קמ שעבר טיפולים לפי הלוז?? יש קשר לתקלות האחרות? נשמע לי צירוף מקרים הזוי אם לא?

אני ממש אודה לכם אם מישהו יוכל לעזור לי לעשות סדר מהסיפור הזה - חברת הליסינג שממנה קניתי את הרכב יד שנייה מתחמקת מבכלל לדבר איתי, ובשיחות טלפון גם הייצרן לא רוצה לקחת אחראיות.

בנוסף, המוסך של סקודה מנה להכחיש שהיתה תקלה עם רצועת הטיימינג אפילו ששלחתי לו צילום של המחשב של הרכב כשהוא הגיע למוסך הראשון עם התקלה הזו:http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16400/P0016/000022

תודה רבה מראש!!

שרשור כ"כ ארוך, ומשום מה ההודעה הזאת עברה מתחת לרדאר

אני מצטט כאן: 16400/P0016/000022 - Bank 1: Camshaft Position Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28): Incorrect Correlation

גיגול קצר מעלה שמדובר כמעט בוודאות בנזק מכאני במנוע.

רון הרכיב רצועה חדשה, ואחרי ההנעה [והרעשים שלא פסקו] חיבר למחשב והופיעה לו התקלה הנ"ל.

בשלב זה - עוד לפני שרון פתח את המנוע כדי לאמוד את גובה הנזק - נודע לו שהאוטו באחריות והאוטו נגרר למוסך סקודה.

להערכתי, ואני כותב זאת בזהירות המתבקשת - יש מצב רציני שמעבר למה שנאמר ללקוחה - אכן הוחלפו חלקים נוספים באוטו [שסתומים בוכנות...] וניסו להעלים את זה איכשהו.

כזאת תקלה אף פעם לא נגמרת בשלום יחסי כפי שהוצג לבעלי הרכב.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור כ"כ ארוך, ומשום מה ההודעה הזאת עברה מתחת לרדאר

אני מצטט כאן: 16400/P0016/000022 - Bank 1: Camshaft Position Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28): Incorrect Correlation

גיגול קצר מעלה שמדובר כמעט בוודאות בנזק מכאני במנוע.

רון הרכיב רצועה חדשה, ואחרי ההנעה [והרעשים שלא פסקו] חיבר למחשב והופיעה לו התקלה הנ"ל.

בשלב זה - עוד לפני שרון פתח את המנוע כדי לאמוד את גובה הנזק - נודע לו שהאוטו באחריות והאוטו נגרר למוסך סקודה.

להערכתי, ואני כותב זאת בזהירות המתבקשת - יש מצב רציני שמעבר למה שנאמר ללקוחה - אכן הוחלפו חלקים נוספים באוטו [שסתומים בוכנות...] וניסו להעלים את זה איכשהו.

כזאת תקלה אף פעם לא נגמרת בשלום יחסי כפי שהוצג לבעלי הרכב.

תודה על התגובה :) שלחתי לך הודעה פרטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

ממה נבע הכשל?

האם מדובר בכשל שנגרם עקב התפרקות של גלגלת מתיחה?

במידה וכן, היה ריקול על כך - שווה לברר האם האוקטביה שלכם עברה אותו .

נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

ממה נבע הכשל?

נקודה למחשבה.

יש לך מסמך המעיד על ריקול של הייצרן ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

ממה נבע הכשל?

נקודה למחשבה.

אף אחד לא יודע להגיד ממה נבע הכשל - לא מוסך רון ולא המוסך של היבואן. איך אני יכולה לבדוק אם לרכב שלי יש את הגלגלת המדוברת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...