Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשל ברצועת טיימינג בסקודה אוקטביה 2014 - בעיה מוכרת??

Orlz
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ריקול, קמפיין.

לא מסמך -אבל 114 רכבים שאני חתום עליהם עברו קמפיין זה במוסכי יבואן.

תן לנו בשר שנוכל להאחז בו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון נוסף - הרכב תוקן אתמול ועבר טסט הבוקר. הפעם יצאנו יחסית בזול - החליפו לנו 4 מצתים וצינור בידוד. אמרו שזה תוצאה מבלאי רגיל ואולי כל ההתעסקות במנוע בזמן התיקון האיצה את הבלאי. בנוסף, שזה לא קשור לתקלה המקורית עם הטיימינג או עם משאבת הדלק. נתנו לנו הנחה על העבודה וכמה ימים לנסוע ברכב לראות שהוא בסדר לפני שאנחנו משלמים.

נשמע הגיוני שהתקלה הזו מקרית ולא קשורה לבעיות האחרות? זה לא משהו שבודקים במהלך טיפול? טיפול אחרון היה 75, עכשיו יש 83.5 על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לא אמין. לפני 3 שבועות הרכב נסע ללא בעיות הצתה וללא קרטועים.

ניחוש שלי :מישהו שם התעסק במנוע קצת באלימות. מה שלא יוצא עם ראצט מומנט יוצא עם איזמל ופטיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש את המצתים שהוציאו מהאוטו. שמישהו יבדוק כמה מ"מ נשאר בין האלקטרודה למתכת. בצמפיון יש נטייה להחליף סתם מצתים. מתי הוחלפו פעם אחרונה מצתים?

בכלל אצלי המוסך נותן לי ארגז עם כל החלקים הישנים ( מצד שני אני גם מביא חלפים חדשים בארגז אחר). בכלל כל חלק שהם מוציאים תבקשי שישמרו בארגז.

זה ראיות.

אני מופתע שלא החליפו לך גם את הבוחובוטים.

רמז: אין דבר כזה בוחובוטים. המצאתי מילה אבל כשהם נדפקים זה עולה לא מעט.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+

ואולי תשמיט את "כשהם", יותר נכון לומר: "כשנדפקים (בכללי) זה עולה לא מעט"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף - הרכב תוקן אתמול ועבר טסט הבוקר. הפעם יצאנו יחסית בזול - החליפו לנו 4 מצתים וצינור בידוד. אמרו שזה תוצאה מבלאי רגיל ואולי כל ההתעסקות במנוע בזמן התיקון האיצה את הבלאי. בנוסף, שזה לא קשור לתקלה המקורית עם הטיימינג או עם משאבת הדלק. נתנו לנו הנחה על העבודה וכמה ימים לנסוע ברכב לראות שהוא בסדר לפני שאנחנו משלמים.

נשמע הגיוני שהתקלה הזו מקרית ולא קשורה לבעיות האחרות? זה לא משהו שבודקים במהלך טיפול? טיפול אחרון היה 75, עכשיו יש 83.5 על הרכב

איזה צינור בידוד? של מה?.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש את המצתים שהוציאו מהאוטו. שמישהו יבדוק כמה מ"מ נשאר בין האלקטרודה למתכת. בצמפיון יש נטייה להחליף סתם מצתים. מתי הוחלפו פעם אחרונה מצתים?

בכלל אצלי המוסך נותן לי ארגז עם כל החלקים הישנים ( מצד שני אני גם מביא חלפים חדשים בארגז אחר). בכלל כל חלק שהם מוציאים תבקשי שישמרו בארגז.

זה ראיות.

אני מופתע שלא החליפו לך גם את הבוחובוטים.

גם לי כל הסיפור הזה נראה חשוד - הם גם נתנו לנו הנחה משמעותית והורידו את העבודה ונתנו הנחה על החלקים, מה שנראה לי אפילו יותר חשוד אם התקלה מקרית לחלוטין.

עד התיקון הזה הרכב קפץ ורעד בנסיעה כך שאני מאמינה שהם לא החליפו סתם - לא הביאו לנו את החלקים הישנים. לפחות הפעם לא החליפו לנו בוחובוטים, נראה מה יקרה עוד יומיים p:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני רק שאלה, מדוע במוסך רון ישר ניסו להרכיב רצטעת טיימינג? הרי במצב כזה לשסתומים לא אמורים להפגש עם בוכנות ולהתעקם?

ford focus 2009 trend - מת בתאונה

סיאט לאון - נמכר

סקודה אוקטביה 1.2 שנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...