Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת צבע ל - IBIZA FR 2018

NoahDalal
שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

החודש אני רוכש את האיביזה החדשה בגרסאת ה FR ואני ממש מתבלט לגבי הצבע.

אשמח להכוונה ויעוץ מחברי הפורום בבחירת הצבע מבחינת מראה, פרקטיות, דהייה של הצבע, לכלוך, שריטות, חום וכו'

בגדול הצבעים שהם בראש הטבלה אצלי כרגע הם: שחור, כחול קריסטל, אפור עכבר ואולי אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחינת פרקטיות ודהיה , צבע ההמונים או כמו שאני אוהב לכנות אותו "צבע ליסינג" הוא לבן. גופים לבנים אינם בולעים אור , אלא מחזירים את כל קרינת האור, כך שהרכב ניזוק ומתחמם פחות ביחס לצבעים אחרים. בעתיד גם נוטה להיותר סחיר יותר מאשר צבעים אחרים.

מתוך הצבעים שהצגת הייתי מתלבט בין ה"כחול קריסטל" ל"אפור עכבר" בכל הקשור לפרקטיות ודהייה. "מראה" הוא עניין סוביקטיבי ורגשי, זה עדיף שאתה תחליט.

עריכה אחרונה על ידי borisYalzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבן נורא גורם לרכב הזה להראות פשוט ובגלל זה פסלתי אותו.

מבחינת מראה השחור והאפור נראים לי הכי יפים וסולידים, כחול מהמם אבל קצת בוהק וצעקני באור יום וכרגע בכל העניין של הנראות אני מסתמך לפי תמונות וסרטונים כי כרגע אין מלאי לצבעים האלה.

הנטייה שלי לשחור אבל החסרונות העיקריים איתו זה החום, לכלוך והקטע שקצת השייפ של הרכב פחות נראה לעין, אשמח לדעת עד כמה עניין ההתחממות והלכלוך משמעותיים ברכב שחור ביחס לשאר הצבעים.

וכמובן אשמח גם לחוות דעת אישית על עניין בחירת הצבע מבחינת מראה, למרות שזה סוביקטיבי בסופו של דבר כל הצבעים יפים על הרכב הזה וזה יכול לחדד לי את הבחירה גם מאנשים שראו את הצבעים בלייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

קצת גורם לי לערער על השחור מבחינת נקיון ושריטות, החום פחות פקטור כי יש מזגן.

איזה צבע לדעתך האישית הולם את האיביזה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית האיבזות שיצא לי לראות צבועות בלבן , ולדעתי זה אחלה מראה. אילו אני הייתי קונה, הייתי מתלבט בין לבן(B4) ולבן נבאדה(2Y), ומבקש לראות אותם לפני שאני מחליט(כמובן במידה וזה אפשרי). זוהי כמובן דעתי האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם צבעים כהים של סיאט. הם דוהים ממש מהר.

בעיה נוספת בכל הבעים שלהם שהם לא מתמודדים טוב עם ה"לכלוך דרכים" הישראלי (חרקים, לשלשת, מים קשים עם אבנית)...

לבן הוא כביכול כרטיס בטחון שיראו את זה פחות אבל האוטו בהחלט הופך להיות פחות מעניין.

מוזמן לראות מה קורה על צבעים שחורים של סיאט:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?645711-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92-Seat-Leon-FR-%D7%A6%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%9D-FAYNLAB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה פרוייקט רציני לשמר את הצבע השחור כמו שצריך.

תכלת אין וכסוף לדעתי לא כזה מרשים.

מסכים איתך לגבי הטשטוש של הגזרה שזה חסרון די גדול לצבע השחור.

אני לוקח גם פנסי לד שזה בא בגרסאת הPRO, זה נתפס מדהים על צבעים כהים יותר.

לטעמי מבחינת צבע השחור הכי מרשים ונותן מראה אלגנטי קלאסי אך בא עם המון חסרונות, האפור נראה מדהים אך זה משתנה מתמונה לתמונה וזה קצת מתעתע, והכחול הולם את הרכב מאוד אך נותן קצת מראה ילדותי ומבחינת שוק בעתיד יכול להווה מכשול.

קשה להחליט ע"פ תמונות וסרטונים ומצד שני אני חייב רכב והאיביזה נחטף כמו גרעינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה פרוייקט רציני לשמר את הצבע השחור כמו שצריך.

תכלת אין וכסוף לדעתי לא כזה מרשים.

מסכים איתך לגבי הטשטוש של הגזרה שזה חסרון די גדול לצבע השחור.

אני לוקח גם פנסי לד שזה בא בגרסאת הPRO, זה נתפס מדהים על צבעים כהים יותר.

לטעמי מבחינת צבע השחור הכי מרשים ונותן מראה אלגנטי קלאסי אך בא עם המון חסרונות, האפור נראה מדהים אך זה משתנה מתמונה לתמונה וזה קצת מתעתע, והכחול הולם את הרכב מאוד אך נותן קצת מראה ילדותי ומבחינת שוק בעתיד יכול להווה מכשול.

קשה להחליט ע"פ תמונות וסרטונים ומצד שני אני חייב רכב והאיביזה נחטף כמו גרעינים.

הסופש מגיעה איביזה FR 2018 לבנה עם גג שחור לביצוע דיטיילינג אז תוכל לראות איך הצבע שלך נראה אחרי שעושים לו את מה שצריך לעשות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על כסוף או אפור, גם הלבנה נראית הרבה יותר טוב מכסוף, לדעתי אלו הצבעים הכי גרועים.

השחור נראה פצצה במיוחד אבל אם הוא יורד מהפרק בגלל החסרונות שצויינו פה אז הייתי הולך על כחול או אדום.

ובתכלס? עם כמה שלבן כביכול נחשב לגנרי ו״משעמם״ לא הייתי פוסל אותו על הסף במקרה של האיביזה הזו, לפחות מתמונות גוגל הצבע הזה מאוד הולם אותה, אז כן אולי היא פחות תבלוט על הכביש מכחול או אדום אבל זה נראה מעולה על הרכב, משתמר טוב פלוס זה חוסך לך 1500 שקל במחיר.

תכל׳ס בחירה קשה, אבל צרות של עשירים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אחת בצבע לבן נבאדה, הצבע מדהים אבל אני לא בטוח שהוא שווה עוד 1500 שקל.

מצורפת תמונה, לא בטוח שזה עושה צדק עם הצבע, כשהרכב נקי ויש שמש הוא נראה מעולIMG_2830.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדום נראה מעולה על האיביזה החדשה, גם הכחול גורם לה להיראות מעניינת אבל אני פחות מתחבר אליו.

בלבן היא מאוד נבלעת בסביבה. יש כתום כמו בארונה? צבע יפייפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...