Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 פרימיום או סקודה קארוק?

Violex
שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף את הרכב הנוכחי שלי בעוד כמה חודשים לרכב יותר גדול.

ואני מתלבט בין שני רכבים.

פיג'ו 3008 גרסת פרימיום בנזין;

העלות של הרכב הינה 179k גרסת מנוע 1600 טורבו עם 165כ"ס, ותיבת ההילוכים שלו הינה יפנית ולא צרפתית, האבזור, הנוחות, הבטיחות, העיצוב, תא המטען והכל נראה מעולה.

חוץ משני דברים שאני קצת מודאג מהם לעומת הקארוק:

1) אין גרסת 4x4, זה לא הכרחי, אבל תמיד עדיף הנעה כפולה כשיש.(למרות שפיגו זכו בדקאר האחרון עם ה 2008 ללא הנעה כפולה!!)

2) היותר חשוב זה שמירת הערך של פיגו, לצערי הרב ידוע שפיגו וכל רכב צרפתי מאבדים את הערך מהר מאוד, הרבה יותר מהר משאר המכוניות.

סקודה קארוק

עדיין לא ידוע איזה רמות יהיו זמינים בארץ, אבל מבחינת מנוע יהיה ה 1.0 וה 1.5, לרוב אני אלך על ה 1.5 טורבו 150כ"ס.

לפי הסקרים בחול, האבזור, נוחות, תא מטען, בטיחות גם מעולים, הבעיה היחידה שההנעה כפולה 4×4 נמצאת רק עם מנועי הדיזל.

ובנוסף תיבת ההילוכים הינה ה DSG, כרגע יש לי גם סקודה עם תיבת הילוכים DSG, ואני בכלל לא ממליץ עליה (למרות שהרכב הנוכחי הינו משנת 2012).

אשמח להמלצות ועזרה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח פורסטר .אמנם עגלה אבל אין בעיות בגיר.. אין תדמית צרפתית. יש לך 4x4 שאתה כל כך מחפש (לא ברור למה) . שמירת ערך זה מושג נזיל בארצנו הוא קיים רק במחירון של יצחק לוי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רכב, ואתה לא מרוצה ממערכת כ"כ חשובה כמו גיר, למה לקנות את אותו הגיר שוב? ככלל הסקודה היא תאומה לא זהה של הסיאט אטקה. הפיג'ו מיוחדת יותר. מעבר לזה צריך לראות מה מתאים לך יותר

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רכב, ואתה לא מרוצה ממערכת כ"כ חשובה כמו גיר, למה לקנות את אותו הגיר שוב? ככלל הסקודה היא תאומה לא זהה של הסיאט אטקה. הפיג'ו מיוחדת יותר. מעבר לזה צריך לראות מה מתאים לך יותר

זו הסיבה שאני צריל הכוונה... האם נהיו שינויים בביצועים של הגיר בשנים האחרונות... או עדיין תקול?

קח פורסטר .אמנם עגלה אבל אין בעיות בגיר.. אין תדמית צרפתית. יש לך 4x4 שאתה כל כך מחפש (לא ברור למה) . שמירת ערך זה מושג נזיל בארצנו הוא קיים רק במחירון של יצחק לוי.

האמת שאני לא כ"כ מחפש, אבל אם כבר יותר טוב (ככה זה כשאתה גר בהרי הצפון....)

הפורסטר עצמו ממש אבל ממש לא אהבתי אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להציב לך רצונות מהרכב, ככה יהיה לך יותר קל לבחור ולנו להמליץ, ככלל הנעה לכל הגלגלים חוץ מסוברו לא יתנו לך שום יתרון בנהיגה יומיומית. הם נמצאים כל הזמן על הנעה קדמית ורק שיש איבוד אחיזה הם מחברים את הגלגלים האחוריים, לנהיגה בישראל אין לזה שום יתרון חוץ מהאצה חזקה, שלא רלוונטית לסוג הרכב. גם בנהיגת שטח היתרון קטן, ואם אתה מתכוון לרדת לשטח עדיף סובארו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להציב לך רצונות מהרכב, ככה יהיה לך יותר קל לבחור ולנו להמליץ, ככלל הנעה לכל הגלגלים חוץ מסוברו לא יתנו לך שום יתרון בנהיגה יומיומית. הם נמצאים כל הזמן על הנעה קדמית ורק שיש איבוד אחיזה הם מחברים את הגלגלים האחוריים, לנהיגה בישראל אין לזה שום יתרון חוץ מהאצה חזקה, שלא רלוונטית לסוג הרכב. גם בנהיגת שטח היתרון קטן, ואם אתה מתכוון לרדת לשטח עדיף סובארו,

לא נראלי אני אבלה הרבה בשטח.... אז כנראה שאוותר.

הפיגו נראה הרבה יותר יפה, מבפנים ומבחוץ.... הוא יותר חזק, הגיר הרבה יותר טוב מזה שבסקודה ...

השאלה האם הוא יאבד מהערך שלו הרבה יותר מהסקודה? או לא יהיה הבדל משמעותי?

שאלה נוספת, יש משהו אחר שאתה ממליץ? שיגיע בישראל או כבר משווק עד יוני -יולי בוא נגיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך להסתכל גם על מאזדה cx5 ו פולקסווגן טיגואן שניהם מציינים, ועל הפיג'ו, קח סיבוב גם על הדיזל, נראה לי שתהיה מופתע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלטווח ארוך הסקודה יהיה עדיף על הפיז'ו. ברמה אישית אין לי נסיון טוב עם מכוניות צרפתיות, ונסיון טוב עם סקודה (כולל DSG). הקארוק גדול יותר, אני לא יודע מה ההבדלים בחבילות האבזור, אבל נראה לי שתקבל הרבה בסוג רכב כזה, בטח שלוקחים את המנועים הגדולים יותר. בקיצור זה הסקודה בשבילי. תתחדש ותהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקארוק לא גדול יותר , הוא קצר יותר ,נמוך יותר והבסיס גלגלים שלו קצר יותר (לא בהפרש גדול) מה3008 וחולק איתו את אוטו הרוחב.

מוסיף מבחן השוואתי מחו"ל למרות שהמנוע בפיג'ו לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקארוק לא גדול יותר , הוא קצר יותר ,נמוך יותר והבסיס גלגלים שלו קצר יותר (לא בהפרש גדול) מה3008 וחולק איתו את אוטו הרוחב.

מוסיף מבחן השוואתי מחו"ל למרות שהמנוע בפיג'ו לא רלוונטי.

אכן הפיגו יותר מרווח... והמבחן הזה בכלל לא רלוונטי... מדובר בגרסה אחרת וגם נראה כאילו ממומן....

נראה לי שלטווח ארוך הסקודה יהיה עדיף על הפיז'ו. ברמה אישית אין לי נסיון טוב עם מכוניות צרפתיות, ונסיון טוב עם סקודה (כולל DSG). הקארוק גדול יותר, אני לא יודע מה ההבדלים בחבילות האבזור, אבל נראה לי שתקבל הרבה בסוג רכב כזה, בטח שלוקחים את המנועים הגדולים יותר. בקיצור זה הסקודה בשבילי. תתחדש ותהנה

הרכב הראשון שלי היה פיגו... ולא הייתי מרוצה ממנו אבל זה היה לפני כל כך הרבה זמן... ולפי רוב הסקרים ןהדעות באנטרנט שהם השתנו לגמרי... עובדה הוא קיבל הרכב של אירופה ..

בקשר לסקודה אני לא יודע איך היה לך DSG ולא היו לך בעיות.... הגיר עצמו בעייתי ואדיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

עצתנו היחידה היא שתעשה ניסעת מבחן על המכוניות בהן אתה מתעניין, ורק אז תוכל לשקלל את הפרמטרים החשובים עבורך יחד עם המידע שתקבל בנסיעת המבחן.

אם אתה נשוי אנחנו ממליצים בחום שגם בת הזוג תתנסה בנהיגה ברכב.

כשתרצה לתאם אתה מוזמן לפנות אלינו ונשמח לסייע ולקשר.

בהצלחה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה לא ממש מותג שומר ערך.

אם זה מה שחשוב לך קח CX5,למרות שלדעתי תהנה הרבה יותר מ3008.

ה3008 נמכר בכמויות יפות.

כן אני יודע... נראלי בסוף אלך על הפיג'ו פשוט יש בה הכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לבצע השוואה בין הרכבים היות והסקודה עדיין לא איתנו.

לא ידוע מה המפרט הטכני שלו או רמת האבזור שתגיע.

אם הקניה היא עכשווית, אז מה השאלה בכלל?

אם בעוד כמה חודשים, אז מוקדם להחליט.

וכן, כל הנתונים כרגע מראים שהפיג'ו כנראה עדיף ומתאים לך יותר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...