Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CUPRA: a new brand is born

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסמל שלהם אשכרה כתום? דיי יגביל את זה הצבעים שיתאימו לרכבים

לא כתום אלא ״ברונזה״

חבל מאוד שלא שמרו על מפלט ״הטרפזי״ באמצע הטמבון מאחורה/ אומפלט בכל צד, אלא עברו לאגזוז כפול בצד כמו הפולו - לא תואם את המראה ״הקרבי״ של שאר הרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי mp_phonix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתום אלא ״ברונזה״

חבל מאוד שלא שמרו על מפלט ״הטרפזי״ באמצע הטמבון מאחורה/ אומפלט בכל צד, אלא עברו לאגזוז כפול בצד כמו הפולו - לא תואם את המראה ״הקרבי״ של שאר הרכב.

דווקא זה בעיני שיפור מבורך. בקופרה הנוכחית האגזוז הטרפזי הוא בעצם זוג קשיות של מקדונלדס בתוך מלבן ניקל.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה בעיני שיפור מבורך. בקופרה הנוכחית האגזוז הטרפזי הוא בעצם זוג קשיות של מקדונלדס בתוך מלבן ניקל.

נכון, אבל לדעתי היו צריכים לשפר ולשים אגזוזים נורמלים במקום הקשיות (יודע איך הקשיות האלה נראות ביום יום - יש לי אחת כזאת) או לשים טרפזי שלם ולא דמוי, כמו במגאן אר.אס היוצאת, במקום לפנות לכיוון דמוי הפולו ולא לבדל אותו ממנה.

ד״א - קוריוז:

IMG_6055.JPG

IMG_6056.JPG

המפלטים פנ מזכירים אחד את השני, לא סתם:

שני הרכבים עוצבו ע״י אותו אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האיביזה עיצב יהווייזמיר פוזלובסקי, לא בטוח לגבי השניה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרואים את שתי התמונות האלה אחת מול השניה, רואים במודגש עד כמה האיביזה מכוערת מאחור.

כמה חבל שלא טיפלו בזה בדור החדש. הייתי רוצה לקוות שבקופרה היו עושים משהו בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אתה חייב לתת להם קרדיט על נחישות וחתירה למטרה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על קופרה ומאד בא לי עליה. אבל פאק כל הערסים מורידים לי את החשק לגובה של חול שמתחת לבלטה. למה ככה.?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עכשיו זה פשוט.

קנה קופרה ותחליף לה את הסמלים חזרה לסיאט.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק לא מבין מה המטרה :roll:

אותה המטרה של לשים ספוילר בגובה של מיטת קומתיים על יונדאי סקנט או שברולט קוואליר ואותה המטרה גם כמו להדביק מדבקות של REVO ו SPORT על קיה פיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הבינו נכון את השוק שהוציאו SUV בתור הדגם הראשון של המותג אבל הסמל של רובוטריקים הזה הזוי.

אבארט צריכים להוציא את 500x, זה מה שהציבור מבקש אז זה מה שצריך לתת לו.

[video=youtube_share;BFV1so_JKME]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...