Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טשטוש שריטה שטחית על דשבורש - אאוטלנדר

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי רכב חדש שרכשתי ולאחר כמה ימים גיליתי שריטה קלה על הדשבורד מעל מסך המולטימדיה. בהתחשב במשך הזמן שהרכב אצלי, יותר מסביר שזה קרה לפני המסירה, ככלהנראה בעת הכנת הרכב...

השריטה עצמה שטחית, ללא "אובדן" בשר. רואים אותה באור שמש ישיר מזווית הנהג. השאלה אם יש משהו שניתן לעשות? מאוד הייתי רוצה לטשטש אותה. לעבור עליה בצבע תואם או משהו שיכול לטשטש אותה.

חלק אמרו לי שזה "מזל טוב" כנגד עין הרע. עדין מציק בעין...

לצערי המוסך של מיצובישי לא יודע מה לעשות בנדון וטען שהשתמש בספרי סקאי. מעדיף לשאול את המומחים.

אשמח לעצה.

תומר.

Screenshot_20180131-110357.jpg

WhatsApp Image 2018-01-29 at 19.34.55.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החלק שעליו נמצאת השריטה עשוי מפלסטיק? או שזה חומר שהוא כמו עור רך ?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאם תמהר להתלונן אצל היבואן, יסכימו לתקן לך את זה.

התלוננתי אצל היבואן. אשת המכירות לא יודעת מה לעשות, מנהל הטכני במוסך לא יודע מה לעשות וגם הצבעי שלהם לא יודע איך להתמודד. המנהל טכני הבטיח לבדוק מה ניתן לעשות וביקש שאשלח תמונות ומספר רכב. לא בונה על זה לצערי... זה גם לא שריטה שאני דורש שיחליפו דשבורד וכדומה, זה יעשה יותר נזק מתועלת ובספק אם יסכימו. פשוט רוצה טשטוש זה הכל. באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שדווקא אתה אומר לו את זה, אחרי הסיפור עם המושבים :-P

יש דרכים וקיטים לתקן שריטות. התוצאות לא 100% - אפילו לא קרוב ויש סיכוי שהטשטוש יגרום ליותר נזק מתועלת.

הכי נכון לחיות עם זה. אם לא תוכל, אז תשוטט קצת ביו-טיוב ותראה כל מיני שיטות טשטוש. מניסיון - ההצלחה בינונית ומטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר שתעשה יגרום רק יותר נזק. תעבור על זה עם חומר ניקוי דשבורד ותפסיק לבהות בזה.

אני רק רוצה לצבוע את זה בצבע של הדשבורד. לא מעבר לזה.

אשמח להכוונה לגבי חומרי ניקוי שאפשר לקנות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרכים וקיטים לתקן שריטות. התוצאות לא 100% - אפילו לא קרוב ויש סיכוי שהטשטוש יגרום ליותר נזק מתועלת.

הכי נכון לחיות עם זה. אם לא תוכל, אז תשוטט קצת ביו-טיוב ותראה כל מיני שיטות טשטוש. מניסיון - ההצלחה בינונית ומטה.

האמן לי, אם היה לי טוש בצבע הדשבורד, קצת מעבר על השריטה וזהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקיבלתי את האוקטביה שלי מהניילון, יום אחרי הגברת העבירה לי פס באורך של 30 סנטימטר כל הדש בורד עם הריצ'רצ' של התיק שלה.

כמעט התגרשתי אבל לא עשיתי עד היום כלום עם השריטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקיבלתי את האוקטביה שלי מהניילון, יום אחרי הגברת העבירה לי פס באורך של 30 סנטימטר כל הדש בורד עם הריצ'רצ' של התיק שלה.

כמעט התגרשתי אבל לא עשיתי עד היום כלום עם השריטה.

שמע ישראל.... איך הריצ'רצ' יצר את השריטה? ואיך החזקת את עצמך מלא להתגרש?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שיטה לטשטוש שריטות מפלסטיק ע"י אוויר חם.

אישית הייתי משתמש בה כאופציה אחרונה לאחר שניסית הכל ועדיין אתה לא מרוצה.

תצטרך אקדח אוויר חם תעשייתי, ופשוט לחמם את השריטה והאזור שלה מרחוק, שים לב לא לחמם יותר מידי שלא תשרוף או תיצור עיוותים בפלסטיק. בנוסף אם אתה מנסה, תזכור תמיד להזיז את האקדח אוויר ולא לעמוד בנקודה אחת. השריטה אמורה להיעלם תוך כמה שניות , אם לא תפסיק את הפעולה כי זה כנראה סוג של עור סינטטי ולא פלסטיק.

אני מצרף סרטון, אם בד"כ יש לך ידיים שמאליות תמנע מהשיטה הזו, וקח בחשבון שהיא על אחריותך בלבד!

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...