Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ארונה מירולינק /אנדרואיד קאר פליי

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

התחדשנו בתחילת השבוע בסיאט ארונה דגם fr.

ברכב מערכת מולטימדיה מקורית שיש בה האופציה לחיבור הנייד עם כבל usb למערכת לצורך מירוליינק / אנדרואיד קאר פליי. אבל מה, בארץ כמו בארץ זה לא עובד. הסוכן אמר שעם אפל זה עובד בלי בעיה ואצלי (סמסונג) לא. הוא ניסה להוריד תוכנה לא דרך הגוגל סטור וכן היה חיבור. הניווט של גוגל עובד אבל וויז לא. למה אף פעם שום דבר לא עובד חלק פה בארץ? אשמח לפיתרון.

תודה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להוריד גרסה מעודכנת של אנדרואיד אוטו (הנוכחית היא 2.9.משהו) וזה עובד מצוין, מנסיון.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר ביותר ספציפי? מורידים אותה מהגוגל פלי? יש שם הרבה אנדרואיד אוטו. אפשר את השם המדויק באנגלית? המון תודה.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.androidapksfree.com/apk/android-auto-latest-apk-download/

תוריד מלינק הזה את התוכנה של Android Auto לנייד שלך (תסיר במידה וקיימת לך גרסה אחרת בנייד קודם). לעתיק את הקובץ התקנה עם סיומת apk לנייד דרך כבל USB ותתקין את אותו.

לאחר התקנה ניתן להתחבר באוטו עם כבל USB מקורי.

לגביי waze וודא שבנייד שלך מותקנת גרסה עדכנית של התוכנת ניווט היא תומכת רשמית ב-Android Auto.

אייפון לא תומך waze דרך Car Play.

נ.ב

לכל הסיפורים של סוכני מכירות שזה כן עובד דרך Car Play אך לא בטוח שעובד דרך מערכת אנדרויד הם פשוט לא רוצים לקחת אחריות כי לאייפון זה לא מצריך התקנת תוכנה נוספת כלשהי רק לחבר כבל USB וזה עובד לעומת Android Auto שכן מצריך התקנה של תוכנה בנוסף ובעיקר בגלל המון מכשירים שונים כולל הזולים שבנייהם אשר כן יכולים לעבוד לא בצורה טובה.

אבל בגדול ככלל אצבע כל המערכות החדשות שעובדות עם אייפון (Car Play) עובדות גם עם מכשירים מבוססים אנדרויד (Android Auto)

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבכת את הבנאדם, ג'וניק. להוריד, להעביר, לשנות שמות...

תעשה חיפוש ל-android auto apk (ככה שתוכל גם להוריד גרסאות עדכניות בהמשך, כי אפליקציות שאתה מוריד לא מהחנות לא מתעדכנות לבד)

כנס ללינק הראשון (מהנייד כמובן), רד למטה ל-Available versions, תחלץ על העליונה, ותרד לבחור את הקובץ שאתה צריך.

הבעיה היחידה היא שאתה צריך לבדוק מה ה"ארכיטקטורה" של המכשיר שלך, כי אנדוראיד אוטו קיימת ב-4 גרסאות. הכי סביר שזה יהיה Arm64, אבל אם לא, אז פשוט תנסה את האחרות. לא ביג דיל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ניכנסתי לקישור והורדתי את הקובץ באופציה הראשונה שנתנו לי. התקנתי ועכשו צריך לבדוק

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הwaze עובד אבל המקלדת באנגלית... יש למידהו רעיון איך להפך אותה לעברית?

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאין אפשרות לשים מקלדת בעברית הרכב, אבל אתה יכול להשתמש בזיהוי קולי, לוחץ על המיקרופון ופשוט אומר את הכתובת, בדיוק כמו בנייד. אולי ברכב אפשר לעשות דרך ההגה, כשאקבל את הרכב שלי, אבדוק בעצמי.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תבנה על זה. פיקוד קולי לא עובד בשפה עיברית באופן כללי רק כמה דברים במעודפים שמורים מראש כמו בית/עבודה.

לגבי עיברית הכי פשוט זה להקליד את הכתובת הרצויה בנייד ורק אז לחבר אותו לרכב הוא ישמור את הניווט וימשיך לאחר חיבור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תבנה על זה. פיקוד קולי לא עובד בשפה עיברית באופן כללי רק כמה דברים במעודפים שמורים מראש כמו בית/עבודה.

לגבי עיברית הכי פשוט זה להקליד את הכתובת הרצויה בנייד ורק אז לחבר אותו לרכב הוא ישמור את הניווט וימשיך לאחר חיבור

רעיון טוב... לקחתי.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת לי משהו שלא ידעתי, חשבתי שזה בגדול כמו המערכת הקודמת שהייצה לי בלאון, שבסופו של דבר זה וויז 1 ל1 כמו בנייד, עוד לא קיבלתי את הרכב ולא ממש ישבתי באולם כאשר בדקתי איך זה עובד בדיוק, רק חיברתי, ראיתי שקולת את הנייד שלי כמו שצריך והוויז נפתח וזהו.

אבדוק כשאקבל את הרכב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קודם כל תתחדש על הרכב! אני חושב שאתה הראשון שקיבל... אני ממתין כמעט חודש לקבלת אותו...

אם תדפדף כמה הודעות למעלה יש פוסט שמדבר על הנושא הזה בדיוק, הפוסט אמנם מופנה לאיביזה, אבל זה אותה מערכת..

אני אישית לא חושב שאסתפק בחיבור כבל כל פעם... אני מתכוון לבצע "פתיחת מסך" מתעניין על המחירים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...