Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מיצובישי ASX

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איתמר יצא לבחון את ה-ASX החדש-ישן של מיצובישי והביא גם את האח הגדול-צעיר שלו. של ה-ASX, לא של איתמר. זה מה שהיה לו להגיד. לאיתמר, לא ל-ASX.

מיצובישי-ASX-07.jpgמיצובישי-ASX-22.jpgמיצובישי-ASX-28.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב נראה טוב מאוד, אבל הצריכת דלק הזו מגוחכת אנחנו כבר לא ב-2009,

ברור שעם האמינות של המנוע האטמופסרי מגיעה המגרעה שלו שזו הצריכה הבינונית

אבל בעסקה כזו נראה שהכל בינוני ואין בשר כלשהו להתפס בו בשביל שזה יהיה שווה לקנייה מהאולם.

אולי בתור יד שנייה כשיספוג את המכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איתמר!

ההגה שמזכיר את הספייססטאר והגימור השחור מבריק פחות עושים לי את זה.

לטעמי הוא לא זול מספיק.

בנוסף, לשוב לציין שהוא עבר מתיחת פנים לאחרונה - מה שגורם לעיצוב להראות מעודכן יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

הייתי אומר שהיא יותר לאנסר מאאוטלנדר.

כשישבתי בה הרגשתי "בבית" - הרבה חלקים זהים, וזה מובן אם נזכרים שהרכב הזה התחיל את חייו מעט אחרי הלאנסר. לוח השעונים זהה, וכך גם המתגים השונים ומנופי האיתות. אני כן מזדהה לגבי רעשי רוח שמורגשים יותר מהרצוי (כנראה אשם בזה הספויילר האחורי אצלי), וגם לגבי צריכת הדלק שדומה מאוד. אצלי בלאנסר למשל לא מורגשת "זריזות", וצריך לסחוט את המצערת מעט יותר כדי להעיר את הגיר הרציף. אולי ב-ASX הגיר עבר עדכון כלשהו בזמן האחרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשאלה איך הוא ביחס לסובארו המחודשת שהוצגה עכשיו, האם שווה להוסיף עוד 5K זוזים לXV 2.0 ליטר?

ה - XV מציע אבזור עשיר בהרבה מה - ASX, שבהחלט שווה את התוספת הנדרשת לדעתי.

פנסי LED מלאים, בקרת שיוט אדפטיבית, תא נוסעים עדיף בהרבה מבחינת רמת גימור ויכולת שטח אמיתית. (בהשוואה ל - ASX).

חיסרון בולט הוא היעדר חימום בכיסאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא להיעדר חימום מושבים בארץ חיסרון בולט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בולט בעיקר כי זה היה קיים בדור הקודם (והאמת שהתרגלתי לזה. הרבה יותר נוח ממזגן והרבה פחות מעייף. בנוסף, בניגוד למזגן זה מיידי).

אם אני לא טועה, זה אפילו קיים ב 1.6 הנוכחי. ה 2.0 משום מה קופח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה במה הרכב הזה יותר יפה חיצונית מאשר סוזוקי ויטרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...