Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית חומרי בידוד/איטום רעשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חרשתי את הפורום והאינטרנט בחיפוש אחרי פתרונות בידוד רעשים לרכב. המטרה העיקרית היא לבודד רעשי מנוע/דרך.

התכנון הוא לשים 3 שכבות של מוצרים:

1) יריעות בוטיל סטנדרטיות כגון דיינמאט ותחליפיו

2) על זה להוסיף ספוג CCF - closed cell foam בעובי 5-6 מ"מ

3) על זה להוסיף גומי MLV - mass loaded vinyl

לגבי יריעות בוטיל אין שאלות, עשיתי בעבר איטום דלתות ומכיר מקרוב את החומרים ועבודה.

לגבי CCF - מצאתי ב-ebay מוכר בריטי שמוכר:

https://www.ebay.com/itm/6-Large-Sheets-Camper-Van-Conversion-Insulation-Heat-Sound-Noise-Deadening/252385868218

24 יריעות כאלה עם מישלוח יעלו 450 ש"ח בערך (3.6 מ"ר)

מישהו מכיר את החומר הזה?

יש כמובן את הפלציב שמוכרים בארץ, איך הוא ביחס לחומר הזה? האם פלציב זה גם CCF ?

לגבי MLV - כאן נתקעתי, החומר די כבד ולא משתלם לקנות באינטרנט. הבעיה שאני לא מוצא אותו בארץ. מישהו מכיר איפה לקנות את זה?

הכי קרוב שמצאתי שה יריעות של golmat:

http://www.golmat.co.il/ecomat/product/%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%95%D7%A1%D7%9D-%D7%A8%D7%A2%D7%A9/

אבל בכלל לא בטוח שזה אותו חומר MLV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גולמט מייצרים MLV נהדר - יחסית למחירי המשלוח מחו"ל המחיר דרכם יוצא משתלם ועדיף.

אתה תגלה שההדבקה של הויניל היא הבעיה ולזה יש מוצרים טובים מאוד לSDS

sounddeadningshowdown או משהו דומה - אוכל למצוא לך את האתר שלהם לסקושים המיוחדים ולדבק MLV שיש להם - מציע להתייעץ עם גולמט רק תשים לב שהדבקים יהיו ללא רעלנים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אדי, פשוט בגולמט לא ידעו להגיד לי מה בדיוק החומר שממנו הם מייצרים...

היריעות שלהם מגיעות בלי דבק (130 ש"ח למ"ר) ועם דבק (180 ש"ח)

השאלה אם הדבק שלהם שווה משהו, או עדיף לקחת בלי דבק ולהדביק עם סקושים מיוחדים כמו שממליצים פה

https://www.sounddeadenershowdown.com/how-to/attaching-mlv-and-ccf-vehicle

האם CCF בעובי 6 מ"מ יעשה את העבודה או שעדיף לקחת את ה-10 מ"מ?

מפחד שלא אוכל להחזיר את השטיח המקורי עם כל החומר הנוסף הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ccf בעובי 6 והוא מספיק

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

קנית יריעות חתוכות או גליל שלם? נראה שקניית גליל שלם הרבה יותר משתלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 מ"מ יספיק לדעתי אם מדובר בחומר מאוד צפוף.

את הויניל - אם אתה שם על הרצפה - אתה יכול להשתמש בדבק שלהם אם הוא אינו פולט רעלנים.

לתליה על דלתות או משטחים אופקיים - אני מהמר יותר על הSDS ואולי גם לחזק עם ברגים ושייבות במספר מקומות נבחרים (ראיתי התקנה כזו בה חתכו מראש את הCCF ואת הויניל לצורת הדלת והצמידו אותם אחד לשני עם ברגים, אומים ודיסקיות - ברגים קטנים ושטוחים כמובן ).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי על מתחת לשטיח חומר ישראלי.

מקביל לדיינאמט חומר שלהם בשם דיינאפד http://www.dynamat.com/brands/dynapad/

מגיע בשטיח של 1 מטר על 2 מטר

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אתה יכול לתת קישור לחומר הישראלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוהה לגבי היעילות של החומר ccf שנמכר באיביי במחירים מצחיקים לעומת מחירי מותגים כמו dynapad.

אם מישהו התנסה בהשוואה בין החומרים או בכלל התנסה בחומרים הזולים שניתן להשיג מאיביי נשמח שישתף במסקנות:-D

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אני ארים את הכפפה, הזמנתי יותר מוקדם חומר בעובי 10 מ״מ (סנטימטר) שייכנס בדלתות ובתא המטען אחרי שאני אסיים את כל העבודה עם הדיינאמט.

אח״כ אני אשתף במסקנות בכמה שכבת ה-ccf הוסיפה לשיפור הסאונד לעומת שכבת הבוטיל לבדה. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד תפקיד שונה ולכל אחד תקציב שונה=)

אני באופן אישי לא מחפש להפוך את המאזדה שלי ללקסוס, היריעות בוטיל גם תורמות הרבה לבלימת הרעשים החיצוניים ומהבחינה הזאת אני די מסופק( 2 שכבות).

אני צריך לסיים את ביטול הרזוננס בתא המטען ולאחר מכן אני אתחיל בהדבקת שכבת הספוג כדי לראות באמת מה השפעתו על הסאונד.

אני חושב שהספוג יתרום הרבה בתא המטען בעיקר בשיפור התדרים הנמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...