Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על צמיגים - מיצובישי אאוטלנדר 2014

Dahol
שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ובוקר טוב.

יש לי מיצובישי אאוטלנדר 2014. על האוטו כרגע צמיגים של יוקהמה g033 (חוץ מאחד כנראה סיני, ככה קיבלתי)

הם עדיין לא הוחלפו באוטו הזה והוא על 57000 ק״מ ועברו 4 שנים. הצמיגים נראים בסדר אבל הייתי אצל פנצ׳רייה והוא אמר על חלק גבולי, מה גם שאני צריך לעשות טסט וכנראה שזה לא יספק אותם (אבל זו לא הסיבה להחליף, מעדיף להיות שקט)

המידה של הצמיגים 215/70/16 האוטו לא ממש רואה שטח (הוא גם לא יכול כל כך :-) ) חוץ מכמה שבילים פעם ב...

שמתי עין על הצמיג toyo open country h/t סדר גודל של 500 ש״ח לצמיג.

יש לכם אולי המצלה לצמיג יותר טוב או שהוא מספק? אין לי כל כך הגבלה על תקציב למרות שהייתי מעדיף לא לעבור את ה650-700 ש״ח לצמיג.

h/t זה בכלל טוב לי? כי ממה שאני מבין הוא לכביש ושטח קל.. השאלה היא אם לא עדיף לי כביש מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה צמיגי כביש כמו פאלקן /ze914 או 912 לרכב הזה.

Toyo open country נשמעים לי עסקה טובה.

רק שים לב שאתה מקבל באמת h/t ולא דגם a/t שיפגע בנוחות ויגרום לרעש צמיגים מוגזם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתעניין אולי לגבי ההנקוק K115 OE. נמכר קצת מעל הטויו.

דירוגי EU עדיפים. צמיג כביש קיץ ולא "אול-סיזון".

עומדים אף הם בדרישת קוד העומס והמהירות (למיטב ידיעתי, 100H).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני אומר שהוא רע, אבל שאלת פחות מחצי שעה לפני שהוספתי תגובה, והגבת פחות משעה אחרי, מה שמעלה לדעתי "חשד" שהופעל עליך לחץ כלשהו מצד הצמיגיה בה ביקרת לקחת את הדגם הזה. לא בדיוק הדרך לבצע סקר לפני רכישה.

בכל אופן, מדובר בצמיג "כל העונות".

וודא שמדובר בדגם עם קוד 100H כנדרש ברשיון (אלא אם רשום אחרת).

סע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הדגם - היה סט צמיגים כאלה אצל חבר על הונדה crv. צמיג סביר בהכל ( אחיזה, רעש שחיקה, התייבשות ). הוחלף אחרי 3 שנים בגלל ריבוי הסדקים. יחסית למחיר קנית צמיג לא רע.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הופעל לחץ. במקרה מישהו שאחראי רכב בעבודה אצל אבא עובד עם הפנצ'רייה. הוא דווקא המליץ. בגדול, לצרכים שלי זה גם היה נראה צמיג טוב ומחיר שהוא סבבה.

וזה לא שהיה לו במלאי, הוא נסע במיוחד להביא בשבילי (את כל הצמיגים שנאמרו פה היה צריך להביא במיוחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מתעלק על השרשור. ברשותי אאוטלנדר 2016, מידות צמיגים לפי מה שכתוב ברשיון: 255/55R18 97H.

מסתבר שעוד מעט אצטרך להחליף את הצמיגים, אני מחפש משהו בסדר גודל של 2000 ש"ח פלוס מינוס (לארבעת הצמיגים), חשוב לי שני דברים: אחיזה טובה בקיץ ובחורף, ושקט.

אם מישהו יכול להמליץ על צמיג מתאים - אשמח

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

התקציב מגביל מאוד במידה שלך.

מה שנכנס לתקציב זה צמיגים סיניים או מקסיס Mas2 ( זה כבר צמיג מוכר

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Maxxis/Marauder-II-MAS2.htm

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=9&aspectRatio=13&width=23

Toyo open country יותר טובים אבל יקרים יותר בצורה מורגשת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב תקציב, אפשר למתוח אותו גם ל4000, ואפשר גם לחפש בכל מיני מנועי חיפוש ולמצוא דילים. בוא נתעלם מהקטע הכספי.

מה הכי מומלץ, מה הכי טוב בשביל אחיזת כביש ושקט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים הצמיגים המקוריים נסעו ומה הדגם שלהם? זה בטח דגם כלשהו של יוקוהאמה גאולנדר?

האם יש כוונה להחליף את הרכב בקרוב או כמות הנסיעות תהיה שונה ממה שהיה עד עכשיו.

אתה יכול לקנות goodyear f1 assymetric SUV, עם אחיזה טובה ושקטים, אבל אחרי 30 אלף קילומטרים תצטרך להחליף אותם .

בגדול, טויו open countryh/t יספיקו לרכב שלך מעל ומעבר. רק שים לב שלא ימכרו לך דגם a/t ( חצי שטח ) מיותרים מבחינתך, רועשים ופוגעים בנוחות.

Yokohama geolander צמיגים מוצלחים, וגם כאן תחפש דגם לשטח קל.

פשוט מאוד להבדיל בין סוגי צמיגים לפי הסוליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה צמיגים ל30 אלף קילומטר, אני עושה בערך 20 בשנה ואני רוצה לפחות לשלוש שנים. הצמיגים כרגע הם טובים אבל אני מחפש את הכי טוב. בינתיים החזיקו לי שנתיים וחצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה הכי טוב - יש מתאים לשימוש ולדרישות. ברגע שאתה מחפש אחיזה משופרת, זה בא על חשבון אורך החיים ולפעמים על חשבון השקט. אם הצמיגים המקוריים החזיקו מעמד 70 אלף קילומטרים בשנתיים וחצי ועדיין לא דחוף להחליף אותם, תקנה סט נוסף מאותו הדגם - זה יהיה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...