Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח, הנהג הפוגע לא רוצה להפעיל את הביטוח

יצחק יצחק
שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

נהג רכב פגע ברכב של המשפחה וברח

עלינו עליו באמצעות מצלמות שהיו באזור ועזרה מאנשים שמכירים אותו שהשיגו את הייד של הפוגע

לאחר שיחה איתו הוא אמר שהוא לא מוכן להפעיל את הביטוח של הרכב אלא מוכן לשלם על הנזק וציין גם מוסך שיטפל לי בכל הנזק.

בהתחלה שקלתי לפנות למשטרה אבל השתכנעתי בסופו של הדבר שהדבר הנכון לעשות זה לתקן את הנזק במוסך ושהוא ישלם על כל שקל שצריך לשלם.

השאלה שלי יש למישהו נוסח של זכרון דברים להחתים אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הנכונה היא לקבל הצעת מחיר ממוסך שמקובל עליך, להגיש לו את ההצעה, ולקבל ממנו את הכסף. כמובן שעם קבלת הכסף יהיה עליך לחתום על כך שקיבלת את הסכום ושאין לך תביעות נוספות בגין אותה תאונה.

לא ישלם? תביעה משפטית (אני מניח שמדובר בסכום קטן שיתאים לבית המשפט לתביעות קטנות. אם היה מדובר בנזק גדול הוא היה מפעיל את הביטוח - גם לרכבו - כמובן אם הוא מבוטח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מה שההוא כתב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תלך למוסך שאתה בוחר ולא מה שהוא אומר לך ללכת!

דבר שני אני אישית הייתי מדווח במשטרה ותובע את החברת ביטוח שלו מסיבה אחת שמאוד מעצבנת אותי שהיא פגע וברח, שהבחור ילמד לקח ושאם יקרה דבר כזה בעתיד שוב בתקווה שלא יברח בפעם הזו. אם היה משאיר פרטים הייתי מבליג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא תתעסק בזה כי לא היו נפגעים וכבר יש את פרטי הפוגע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - הכי חשוב!

תקליט ותתעד כל שיחה/התכתבות איתו!

כמו שאמרו לך - סע למוסך שאתה רוצה. תקבל הצעה ותגיש לו.

זכותו לבקש שגם המוסך שלו ייראה את הרכב לדעת האם הצעת המחיר סבירה.

אם הוא לא מוכן וממשיך להתעקש, בלי לבלבל את השכל יותר מדי, או שתתקן ותתבע אותו בתביעות קטנות, או שתתבע את הפוליסה שלך והחברת ביטוח שלך כבר יסגרו איתו את החשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שיש לך את פרטי הנהג - לדעתי כדאי לפנות למשטרה להגיש תלונה (גם אם לא יעשו עם זה כלום).

אתה תקבל מהם את פרטי בעל הרכב + יש לך תיעוד רשמי לאירוע למקרה שהוא יתכחש לאחריות שלו (והוא יתכחש..).

הצעת מחיר ממוסך - זה שווה רק אם הוא מתכוון לשלם. אני מאמין שהוא לא מעוניין להפעיל ביטוח כי אין לו אפשרות לבצע זאת (ביטוח פקע או שהוא לא תקף עקב סיבה כזאת או אחרת).

כמו כן, אינני מאמין שהוא באמת מתכוון לשלם על הנזק.

כדי לכסות את עצמך ולבוא מוכן למקרה של תביעה - אתה צריך הערכת שמאי לנזק, ואח"כ לפנות למוסך שאתה רוצה ולתקן.

הוא מוכן לכך - יואיל כבודו, וישלם על כל הנזק.

מירב הסיכויים לדעתי, שבשלב זה הוא יסרב לשלם, יתמקח איתך כדי להוריד בעלות. במידה והסכום לא יראה לו - הוא יכחיש את אחריותו ומעורבותו בתאונה ותיאלץ לתבוע אותו.

וללא דוח שמאי - יהיה לך קשה לקבל בבימ"ש את העלות המלאה של הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם גיא,

הוא ככל הנראה ינסה להתנער בכל דרך אפשרית אני בכל זאת הייתי מוציא איזה מסמך רשמי, רק לשם זה שיהיה לך.

מעבר לזה כבר הסבירו מה שאר הדברים שיש לעשות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה מצב עלוב ורמת מוסר שפלה ומסריחה אנשים ירדו. פוגעים ברכב ובורחים. כמה מקסימום השתתפות עצמית לפוגע? 1000 שקל. כמה נזק לבעל הרכב הנפגע? עשרות אלפי שקלים. מישהו ריסק לאחותי את הרכב, נזק של 8500 שקלים. מזלה שהיה לה ביטוח מקיף אחרת מאיפה משפחה עם 3 ילדים יכולה להביא כזה סכום. יימח שמם של האנשים האלה שפוגעים ובורחים. שייתנו את הכסף הזה לתרופות.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפלות היא שהוא פגע וברח.

הבעיה עם להפעיל את פוליסת הביטוח היא התייקרות הפרמיה לאחר מכן ובמידה ויש מאורע ביטוחי נוסף - אתה תגלה שיהיה לך קשה מאוד למצוא חברת ביטוח שתרצה לבטח אותך. כנראה והפוגע נמצא במצב הזה והוא רוצה להמנע בכל מחיר מהפעלת פרמיה.

עדיין - הוא היה צריך להשאיר פרטי התקשרות עימו ולא לברוח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה, ותביעה בסכום גבוה מאד בבית משפט. ללכת איתו "בטוב" אחרי שנאלצת לעשות כאלה מאמצים למצוא אותו??!! הרי ברור לך שהוא לא שם קצוץ על רכוש של מישהו אחר ואם לא היית מגיע אליו היית סופג לבד את הנזק ומחפש את החברים שלך. תלונה במשטרה עם פתיחת תיק, תביעה חמורה, עם הוכחות והקלטת שיחות. כל דרך אחרת של "להסתדר איתו זה פשוט לתת לו פרס - ואני לא חושב שמגיע לאדם כזה שום פרס.

שישלם פי 3. אולי כך הוא ילמד.

*עריכה*

עשיתי את זה פעם עם נהג מונית שהתחנן בפניי על הפרמיה שלו. גם לא תיקנתי את האוטו כמו שצריך וגם אחרי שנתיים כשבאתי למכור ספגתי ירידת ערך רצינית ולמה...? כי ריחמתי עליו מהכיס האישי שלי.

עריכה אחרונה על ידי 116_Veloce

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אין לו ביטוח ולא רשיון נהיגה בתוקף (הסתברות פשוטה).

אם הוא לא מביא לך את הכסף (לא הבטחה לכסף) בתוך יומיים וודאי תתלונן במשטרה (אין לך מה להפסיד) ושמור את התיעוד המפליל.

לאחר מספר נסיונות נחמדים לקבל את הכסף תבע בבימ"ש.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגע בי פעם מישהו כזה . אמנם לא ברח בזמן התאונה אבל לא היה לו ביטוח ואי אפשר היה לאתר אותו אחר כך.

התייאשתי , תבעתי את הביטוח שלי , שלמתי השתתפות עצמית לנהג צעיר כי הבת שלי היתה רשומה בפוליסה ,

וגם שלמתי פרמיה מוגדלת לאחר מכן.

ראיתי את זה כאילו פגע בי שב"ח מהשטחים או מהגר עבודה מהתחנה המרכזית שלא ארדוף אחריהם.

c'est la vie אומרים בצרפת וממשיכים הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפלות היא שהוא פגע וברח.

הבעיה עם להפעיל את פוליסת הביטוח היא התייקרות הפרמיה לאחר מכן ובמידה ויש מאורע ביטוחי נוסף - אתה תגלה שיהיה לך קשה מאוד למצוא חברת ביטוח שתרצה לבטח אותך. כנראה והפוגע נמצא במצב הזה והוא רוצה להמנע בכל מחיר מהפעלת פרמיה.

עדיין - הוא היה צריך להשאיר פרטי התקשרות עימו ולא לברוח.

כולם מפחדים מההתייקרות הזאת בשנה הבאה. זה לא ממש נורא וזה לא סוף העולם. ברוב המקרים אתה מאבד את הוותק של ה 3 שנים הללו וזה מקסימום לא יותר מ 200 שקל התייקרות. לא סוף העולם. וגם אם כן צריך תמיד לחשוב על הצד השני שיצטרך להוציא אלפי ואף עשרות אלפי שקלים על תיקון נזק שלא נגרם באשמתו.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...