Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה מודל 3 חוות דעת

guy.a
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון הסייברטראק מסתובבת הרבה בכבישים ציבוריים בלוס אנג'לס. הדבר הזה נראה מפלצתי. בארה"ב אפשר להסתדר איתו, אבל בארץ עם כבישים וחניות שמותאמים למכוניות סופר מיני ומשפחתיות, אני לא בטוח שזה יעבוד. (או שהרבה רכבים חונים יאבדו מראות :) )

נראה שבעקבות הביקורת ממדי בסיברטראק יוקטנו קמעה. עדיין לא הייתי מנסה להכנס עם כזו מפלצת לחניה בין עמודים של בנין משותף טיפוסי בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 319
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה ממשיך עם ההטרלה הזאת? - שום הטרלה.

לא הבנתי מה בדיוק ניסית להגיד בזה ולמה מקום העבודה שלך הוא מדגם סטטיסטי מייצג?

מדגם על קבוצת אוכלוסיה מסויימת בגילאיים שבין 30-55 עם יכולות כלכליות וכולם בעלי רכבים יחסית חדשים.

עוד שאלות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוסר מודעות טכנולוגית, אפילו בסיסית, בקרב רוב האוכלוסיה.

אנשים לא יודעים מה זה Gmail, Google Photos, Booking.com, Google maps, Google earth, פוקוס במצלמת טלפון, אפליקציות רשימות שונות, בית חכם, מערכות בטיחות, מצלמת רכב (יש לי מצלמת רכב מ2014, אנשים לא הבינו מה הקטע בכלל),Fudge - יש אנשים שלא יודעים איך מדליקים אורות ערפל, או אורות בכלל! ועוד ועוד. אז טסלה? Please.

על סמך מה הדברים שכתבת מבוססים ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדגם על קבוצת אוכלוסיה מסויימת בגילאיים שבין 30-55 עם יכולות כלכליות וכולם בעלי רכבים יחסית חדשים.

עוד שאלות ?

בוא, בארץ עוד מאמינים שוולבו בטיחותית כי יש לה פח עבה...

תביט מה קורה בקליפורניה, ספרד, סקנדינביה - טסלה אוכלת את המתחרות בלי מלח.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים נדמה לי שהאנשים היחידים שמעניין אותם רכב חשמלי ובעיקר טסלה מודל 3 הם רק חברי הפורום והמדיה הפרסומית.

עשיתי סקר קצר בין 50 העובדים במקום העבודה שלי ואף אחד בכלל הנושא של רכב חשמלי כלל לא מדבר אליו.

בועה ?

למדיה הפירסומית אין שום אינטרס לקדם את טסלה כי טסלה לא מוציאה ולו סנט אחד על פרסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...