Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טירון חדש ולא יודע לנסח שאלה-היכן ניתן לשפץ דיפרנציאל?

בני1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 6981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי איביזה 1.8 אוטומט וכנראה יש לרכב בעיה בדיפרנציאל הקידמי.

לאחר שהחלפה ציריה ומיסב גלגל נשארה אותה בעיה והיא מעל ל100 קמ"ש אני מוריד את הרגל מהגז והדיפרנציאל עושה רעש בצד ימין (של הנוסע ליד הנהג).

האם מישהו מכיר מקום שמשפץ דיפרנציאלים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יהיה ממש מופתע אם יש לך בכלל דיפרנציאל קדמי ברכב ...

אולי אתה מתכוון לדיפרנציאל שבתוך הגיר והוא לא נחשב כדפרניציאל עצמי כי הוא חלק מהגיר ...

בכל אופן אני חושב שהבנתי איך שהוא את הבעיה שלך , או בעיה בציריה ימנית או מיסב החלקה גלגל ימין ...

כל מוסך עושה את התיקונים האלו ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יחידה ?

אין דבר כזה בייצור סידרתי בכל השנים!

קשה לי להאמין שהשתלת מנוע 1.8 באיביזה אוטומטית....

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...