Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות חסימת רכב של אותו בעלים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בזמן האחרון משטרת ישראל החליטה לטפל בתופעת חניה לא חוקית בחניות פרטיות , ויש לי שאלה ואבקש שמי שבאמת מכיר את התקנות יוכל לענות לי ,

יש ברשותי שתי רכבים , האם אם אני חוסם את עצמי , ללא הפרעה לתנועה , בסוף החניה , ולא גורם לאי מעבר רכבים, עלול להיות מלווה בדוח?

מצורף תמונות.

תודה רבה!

*בקו השחור יחנה הרכב השני שלי ,שיחסום אך ורק אותי.עעע.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השרטוט לא

אבל תכין לך חתיכת קרטון שאותו תשים ברכב החוסם ובו אתה מסביר כי אתה בעליו של שני כלי הרכב החוסם והנחסם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בניין של 20 דירות עם 21 חניות.

בתוך הבניין יש משפחה עם 2 דירות, שמחנים על 5 חניות. 3 מתוכן מונפצות.

מלבד זאת. גם אני ועוד 6 משפחות מחנים בחניה כפולה כך שחוסמים האחד את השני. אף אחד לא מצייץ כי מכירים מי שייך למי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בניין של 20 דירות עם 21 חניות.

בתוך הבניין יש משפחה עם 2 דירות, שמחנים על 5 חניות. 3 מתוכן מונפצות.

מלבד זאת. גם אני ועוד 6 משפחות מחנים בחניה כפולה כך שחוסמים האחד את השני. אף אחד לא מצייץ כי מכירים מי שייך למי.

לא בהקשר של הלשנה, המשטרה והעיריה פשוט פתחו במטרה למגר את התופעה, ופשוט נכנסים לחניות במהלך המשמרת במטרה לחלק דוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהיה עד עכשיו, שיטור/פיקוח עירוני מגיע רק לאחר תלונה של מודיע כזה או אחר.

מעכשיו תהיינה סמכוית חוקיות במקום שלא היו.

אף בר דעת לא חולם על אכיפה יזומה.

גם בלי זה יש לשיטור/פיקוח גודש משימות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהיה עד עכשיו, שיטור/פיקוח עירוני מגיע רק לאחר תלונה של מודיע כזה או אחר.

מעכשיו תהיינה סמכוית חוקיות במקום שלא היו.

אף בר דעת לא חולם על אכיפה יזומה.

גם בלי זה יש לשיטור/פיקוח גודש משימות

סמכות לאכוף חסימה והפרעה לתנועה היתה גם עד עכשיו, לפי ת"ת.

חניה בחניה פרטית זה הסגת גבול ולא עבירת תנועה, טופל עד עכשיו ע"י סיור/שיטור עירוני במידה ובעל החניה היה מציג טאבו.

מה השתנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב הזה יש בעיה אחרת - אתה מנכס לעצמך חלק משטח ציבורי שאינו רשום על שמך בטאבו (כמו למשל החניה שלך). יכול להווצר מצב של תלונה מצד ועד הבית.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ויכולים לתת דו"ח על חניה שלא בתחום המסומן, נתקלתי בדו"ח כזה פעם אחת אבל זה היה התנכלות של המשטרה למפגשי חובבי רכב.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמכות לאכוף חסימה והפרעה לתנועה היתה גם עד עכשיו, לפי ת"ת.

חניה בחניה פרטית זה הסגת גבול ולא עבירת תנועה, טופל עד עכשיו ע"י סיור/שיטור עירוני במידה ובעל החניה היה מציג טאבו.

מה השתנה?

עוד לא השתנה אבל הולך להשתנות

ראו כאן

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?646447-%D7%97%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%91-%D7%AA%D7%97%D7%98%D7%A4%D7%95-%D7%93%D7%95-quot-%D7%97

יתכן ויכולים לתת דו"ח על חניה שלא בתחום המסומן, נתקלתי בדו"ח כזה פעם אחת אבל זה היה התנכלות של המשטרה למפגשי חובבי רכב.

אין חובה לחנות רק בתוך תחום מסומן.

מהצילום רואים שממול לכלי הרכב אסור לחנות המדרכה צבועה אדום לבן

במקום בו סימן פות"ש אין שום מגבלה, חוץ מחסימה של רכבו שלו השני.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...