Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן להחליף מייבש - מחפש מייבש כביסה עם קונדנסר וחיבור לניקוז

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 1868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המייבש הנוכחי (בוש 7 ק״ג עם קונדוסר) התחיל לעשות תקלות שיכולות לנבוע מהכרטיס. המייבש בן 7-8 ואני לא בטוח שהוא שווה את ההשקעה בתיקון.

אני מחפש מחליף שיהיה איכותי ושיתחבר לניקוז של מכונת הכביסה ואשמח לשמוע על המלצות על מייבשים איכותיים מניסיון אישי (המכונה בנפח של 7 ק״ג אז אני מחפש מייבש בנפח של 7-8 ק״ג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה ממכונה מייבש של lg

יש להם גם אחריות נרחבת

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירוג שלו B, יש להם כנראה טעות באתר.

לי יש כזה בבית. יש לו קונדנסר וצינור ניקוז, והוא מייבש ממש טוב ומהר, אם כי קצת מרעיש.

יש גם נורות התראה על פילטר/קונדנסר סתומים ומיכל מים מלא.

לדעתי תמורה טובה למחיר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק!

אני לא מבין כלום במייבשים, אבל הכביסה שלי לא מתייבשת :-(

נגיד 1500 ש"ח.

מה לחפש? מה לבדוק? מה להעדיף?

יש לנו מכונסת כביסה כזאת של בוש שמסתובבת ועושה מים וכאלה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר מייבשים עם משאבת חום של AEG בכ- 2700 ש"ח כמדומני.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=956342

מי שמחפש מייבש עם קונדנסר וחיישנים, לדעתי שווה להוסיף כבר עוד קצת עבור משאבת חום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היתרונות של משאבת חום לא בטלים לעומת החסרונות ?

חסכון בחשמל וייבוש בטמ״פ נמוכה אל מול מחיר גבוה יותר מדגם קונדוסר רגיל של אותה חברה, זמן ייבוש הארוך יותר בכ 25% ומערכת מורכבת אשר עלויות התיקון שלה עלולות להיות גבוהות הרבה יותר (דליפת גז קרר וכו..) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין לי עם משאבת חום, יש לי קונדנסר עם חיישנים בן כ-7 שהיום מקביל לו עולה 2000-2200.

מכשיר עם משאבת חום יעיל בערך פי 3 מאשר מכשיר עם גוף חימום רגיל. כלומר במקום כ- 2-2.5 ש"ח למחזור ייבוש אתה יכול לסיים בכ- 70 אגורות.

בפער המחירים הזה אם אתה מייבש 3 פעמים בשבוע אתה מכסה את הפרש המחיר בכיף בתקופת האחריות - 3 שנים.

אין ספק שגוף חימום פשוט יותר וזול יותר לתחזוקה, עם פחות פוטנציאל לתקלות. אבל גם טכנולוגיית משאבת חום שהיא בעצם מזגן היא טכנולוגיה די אמינה, בטח ובטח כאשר מדובר במערכת סגורה בלי התקנה חיצונית של צנרת שהיא מקור להרבה צרות.

קח לדוגמא מקרר שגם עובד על אותו עיקרון. האם הוא הרבה פחות אמין בממוצע ממייבש לדוגמא? לדעתי אולי קצת, אבל לא בהרבה.

בינתיים המייבש שלי מתקלקל הרבה יותר מהמקרר שכבר בן 10 עם 2 מערכות קירור נפרדות.

כל פעם נדפק לו הכרטיס ואני לוקח אותו לתיקון ב-200 ש"ח בערך. זה קורה כמו שעון כל שנה וחצי בערך, כבר הזמנתי רכיבים לקראת הפעם הבאה, אלחים אותם כבר בעצמי על הכרטיס.

לגבי זמן הייבוש - אכן ארוך יותר, אך מצד שני טוענים ששומר על הבגד טוב יותר. פוטנציאל החסכון והפוטנציאל הירוק לדעתי האישית שווים את זה.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי דגם של AEG ללא משאבת חום (לא מצאתי ביקורות על הדגמים עם משאבת החום) - הוא עדיין לא הגיע ולכן עדיין לא אוכל לחוות דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הדגם עם משאבת החום שהוזכר פה והוא מייבש מצויין.

הסיבה היחידה שקניתי אותו כי הבית ישן והחשמלאי שהוא חבר שלי אסר עלי להשתמש במייבש אפילו של 2000W כי זה הספק שיכול להיות לזמן ארוך ולא קצר.

רוב המייבשים לוקחים כ2500-2800W.

בודדים כ1900-2000W.

משאבת חום 900-1000W.

גם בבית חדש בשקע 'רגיל' מומלץ לא לעבור 10A ואפילו פחות בשימוש רציף.

אין ספק שזה עוד חלק שיכול להתקלקל.

גם בקונדוסור לעומת מייבש עם צנור יש עוד חלק שיכול להתקלקל.

בגדול מייבש יחסית לסה"כ השריפות גורם להרבה שריפות.

צריך להקפיד על צנור אוויר פתוח ומחומר מתאים במידה ויש ועל הספק מתאים כדי למנוע התחממות של כבלי ושקע החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...