Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית b4 2105 מאוטו סנטר

kamish
שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי B4 2015 עם 70,000 באזור ה-75 K. הוא היה בהשכרה אבל לטענת איש המכירות זה רכב שמנהלים לוקחים ולא צעירים ולכן הוא שמור יותר. יש עדיין אחריות יבואן לשמונה חודשים. להתרחק או לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שלא מכר לך סיפור של נהג יחיד רגוע שלא עובר את ה 70 קמש. הסתכלת בשוק הפרטי איזה B4 ניתן למצוא במחיר הזה ? כי אני מכיר כמה מנהלים שממש לא מרחמים על הרכב .

אחריות יבואן תקפה אם טופל ע"פ הספר . ראית קבלות על טיפולים במוסך היבואן ? אני מעריך שבדיוק הוא איבד את הספר טיפולים ועד מחר , מקסימום מחרתיים זה אצלו....רק שלם לי מקדמה .

תבקש בלראות היסטוריית טיפולים , בא נראה הלאה.

אל תשלם שום מקדמה כדי "לשמור" לך את הרכב. גם אם הוא בעיר אחרת לכאורה. סע לראות אותו אישית ואז תחליט עם שיקלול הטיפולים.

תזכור , שוק מכוניות המנהלים במצוקה. נמכרים הרבה מתחת למחירון. כולם מחפשים ג'יפונים והשוק של סובארו עוד יותר במצוקה למרות שזה אחלה רכב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אם הם מתחייבים לאחריות מקיפה כולל חשמל? אגב ראיתי את האוטו. הוא נראה בסדר גמור, חוץ מהעובדה שהוא היה בעבר בשכירות ולך תדע מה עבר עליו.

אגב, הציעו לי אאוטלנדר 2016 33000 מפרטי ב-110. המחיר לא קצת מוזר? נראה לי נמוך מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק ברצפה,

בעיקר של סובארו ועוד בי4 עם מנוע 2.5.

תחפש בשוק הפרטי,יש גם את הדגם המאובזר.

לא הייתי רץ לרכב מהשכרה אלא אם כן ממש אין לך זמן/רצון להתעסק עם יד2.

נסה בטרייד של סובארו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה בסדר גמור כי הוא עובר השבחה שכוללת צביעה/פוליש ברמה נמוכה, ניקוי פנימי אגרסיבי לפני מכירה ללקוח פרטי.

כמובן שיש יוצאים מן הכלל ומציאות טובות בטרייד, צריך לבדוק לעומק כל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...