Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות מנוע בD בסיריון 2006

Palsar
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום שמתי לב לאחרונה שאני עומד עם הרכב על המקום בD המנוע ממש רועד בתוך הרכב זה לא כזה מורגש אבל שומעים, בסרק הוא לא רועד, מה זה לדעתכם זה משגע אותי הרכב מטופל קבוע אני מטפל

ועוד שאלה המכסה מנוע שלי לא נסגר ואני לא מבין בדיוק מאיפה אני רואה שהשן שעל המכסה מטיילת ולא נפסת בקליפר למטה או שהבעיה בכלל בקליפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום שמתי לב לאחרונה שאני עומד עם הרכב על המקום בD המנוע ממש רועד בתוך הרכב זה לא כזה מורגש אבל שומעים, בסרק הוא לא רועד, מה זה לדעתכם זה משגע אותי הרכב מטופל קבוע אני מטפל

ועוד שאלה המכסה מנוע שלי לא נסגר ואני לא מבין בדיוק מאיפה אני רואה שהשן שעל המכסה מטיילת ולא נפסת בקליפר למטה או שהבעיה בכלל בקליפר.

תושבת מנוע עליונה ימנית בלויה - עדיף להחליף למקורית על אף המחיר,התחליפיות מאכזבות.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בסרק הוא לא רועד אז ב 99 אחוז מדובר בתושבת עליונה ימנית. עדיף כמובן מקורית. לגבי מיכסה המנוע ייתכן והגומיות שמגביהות את המיכסה נחוצות כיוון בלבד וצימצום הגובה שלהם....בלא מעט רכבים זה קיים הגומיות הנל ואני מניח שכך גם בסיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אבי חלפים 650 שקל.

כמו שאמרו מקורית בלבד, אחרת לא עשית בזה כלום.

תצטייד במאריך ארוך כי יש 2 ברגים שפונים למטה והגישה אליהם מלמטה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל אבי חלפים 650 שקל.

כמו שאמרו מקורית בלבד, אחרת לא עשית בזה כלום.

תצטייד במאריך ארוך כי יש 2 ברגים שפונים למטה והגישה אליהם מלמטה.

אסף תגיד איך אני יכול לדעת בטוח שזה התושבת מנוע הימנית? כאילו בעיקרון אני רואה רק אותו זזה יותר נכון את הברזל שמחובר אליה

שלא אקנה סתם תושבות מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסל"ד לא מושפע כמובן.

אם לא החליפו עד היום תושבת, אפשר להגיד כמעט בוודאות שהגיע זמנה.

אתה תראה כשתפרק את הישנה, שהחלק המרכזי שלה מנותק ורוקד לגמרי.

בהצלחה

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...