Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליסת ביטוח גמישה

yonatanalman
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שמי יונתן אני בעל פיזו 309 1993 ו1991.

כרגע אני משלם ביטוח וטסטים לשניהם, אני מקבל רכב מעבודה למרץ ורוצה למצוא ביטוח שיסכים לתת לי פוליסה אחת שאוכל להעביר מרכב לרכב בהתאם לצורך.

הרכבים עולים כ8500 בשנה לפני שזזו מטר ולאחר קבלת רכב מהעבודה זה יראה כהוצאה מיותרת.

יש לכם רעיונות?

או רעיונות אחרים לחסכון בהוצאות רישוי וביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לביטוח חובה אין פתרון אחר למיטב ידיעתי.

וכתבו על זה בעיתון שאמורים בקרוב לאפשר ביטוח אישי במקום ביטוח לפי רכב.

כאשר על הרכבים יורשה לנהוג רק בעל הפוליסה הנקוב בה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. אז אתה מחלק את הסיכון לא בצורה הוגנת

למשל אופנועים שהם בעלי הסיכון הגבוה ביותר לנזקי גוף (וזה מה שביטוח חובה מכסה ) ישלמו הכי קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח. אז אתה מחלק את הסיכון לא בצורה הוגנת

למשל אופנועים שהם בעלי הסיכון הגבוה ביותר לנזקי גוף (וזה מה שביטוח חובה מכסה ) ישלמו הכי קצת.

גם אם כן אז מה?, הזמן שהאופנוע חוסך לרכבים בפקק והחניה שהוא מפנה שווה הרבה יותר מהשתתפות בביטוח.

בדרך כלל תאונה שבה יש נזקי גוף לאופנוען היא תאונה שבה משתתף גם רכב, כך שבכל מקרה גם הביטוח של הרכב אמור לכסות חלק מנזקי הגוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק היום , בנזקי גוף כל אחד משלם עבור עצמו. ההגיון מאחורי החלטה זאת הוא שבזמן שאתה פצוע וזקוק לטיפול רפואי, לא תצטרך להמתין לסיום הדיון המשפטי בכדי לקבל טיפול רפואי.

Sent from ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק היום , בנזקי גוף כל אחד משלם עבור עצמו. ההגיון מאחורי החלטה זאת הוא שבזמן שאתה פצוע וזקוק לטיפול רפואי, לא תצטרך להמתין לסיום הדיון המשפטי בכדי לקבל טיפול רפואי.

Sent from ...

עד כמה שידוע לי, נזקי גוף משולמים תמיד מאותה הקופה כך שאין צורך בדיון משפטי לגבי אשמה בתאונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון נכון.

אבל לפי נתוני המשטרה רוב התאונות בהם מעורבים האופנועים האשמה המרכזית היא של נהגי הרכב הנוסף, ולכן אין כאן צדק.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...