Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מרכב 5 מקומות ל7 מקומות

V8Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

לרגל התרחבות המשפחה מ3 ילדים ל4, התחלתי לחפש רכבים גדולים יותר.

מתוך סקרנות ושיעמום התחלתי לחפש דברים שלא חשבתי שקיימים...

אני חיפשתי איזה אפשרות לנצל את המרחב הסטיישני אצלי באוטו לעוד 2 כיסאות.

אבל במקום זה מצאתי משהו שעל פניו נראה כגאוני.

נותרת שאלה החוקיות.

מחד, זה כמו כיסא ילדים לכל דבר שמתחבר לרכב - ואפילו ברמה הרבה יותר בטוחה מחיבורי ה ISO.

מאידך... הרכב הופך מרכב 5 מקומות לרכב 6 מקומות. כאשר ברישיון רשום שהוא 5.

מה דעתכם ?!

להלן

בסרטון הדגמה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נדון בפורום

מכל מקום, אם ברכב מותרים 5 נוסעים זה הופך נסיעה עם 6 לעבירה, ואני גם לא בטוח מה הכיסוי הביטוחי.

למען בטיחות משפחתך - קנה רכב המיועד למספר כזה של נוסעים. יהיה גם יותר נוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שאלו כאן על המוצר הזה - הוא לא מתאים ולא יהיה חוקי, בגלל רישום כמות הנוסעים ברישיון הרכב. בנוסף, לא תוכלו להתקין על המתקן הזה מושב בטיחות לתינוק. וכמובן, ברכב משפחתי השורה השניה תהיה צפופה מאוד ל 4. אל תעשו מילדים סרדינים - תקנו רכב מתאים ל 6 נוסעים. זה שיקול שצריך לקחת בחשבון כאשר מגיע ילד רביעי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור יש רישיונות חדשים שבהם שדה הרלוונטי ברישיון ריק. לכן הכלל הנפוץ הוא מספר הנוסעים כמספר החגורות שמגיעות מהיצרן. פירוק או שינוי מספר החגורות הינו שינוי אסור. לכן ההתקן שהבאת פסול.

אנקדותה : בגלל לחץ פוליטי אין חוק ברור בנושא לגבי רכב פרטי-סטיישן במיוחד אם הוא סטיישן בבני ברק.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אכן עמום בנושא. ההיגיון הבריא, לעומת זאת, חד וחלק - קנה מכונית מתאימה.

היום יש מבחר לא רע בכלל של מכוניות עם 7 מושבים, הן חדשות והן משומשות,

אפילו כאלה עם 240 כ״ס :-P.

בלי קשר לחוק ולהיגיון, ספציפית לגבי המוצר בתמונה -

אני לא מצליח לדמיין אותו נכנס למושב האחורי של סטיישן קומפקטי מצוי,

אלא אם כן יש לך בדיוק את הוולבו העצומה שבסרטון. פשוט רחב מדי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעליתי מחמש לשש נוסעים קניתי הונדה FRV, כשעליתי לשבע קניתי אאוטלנדר. מעניין מה איזה רכב זה יהיה כשיצטרף אלינו הנוסע השמיני.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היצרן היה חושב שיש אפשרות (בטיחותית) להוסיף מושבים בתא המטען הוא היה מבצע את זה.

הדיון לא צריך להיות על חקיות הקומבינה אלא על ההגנה שתהיה (או לא) לבני משפחתך במקרה תאונה.

מכיוון שהאדם הנורמטיבי היה משלם כל סכום כדי לשמור על שלום בני משפחתו, עשה לעצמך טובה ורכוש לעצמך רכב שתוכנן במקור להסיע שבעה נוסעים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שVladclar אמר, דווקא נושא הכיסא תינוקות גם מסודר אצלם. לדעתי רואים את זה בסרטון. יש את ה MINIMAC.

שהוא כיסא תינוק שמתלבש שם במדויק. הסטיישן שלי לא קטן. זה מונדאו. אחרת לא הייתי חושב על זה בכלל.

זה פשוט עניין מעניין. להביא את זה לארץ זה11,000 שקל !! ולך תדע לגבי מכס ותופינים.

לדעתי אחלה פיתרון למי שיש 4 ילדים קטנים. מעבר לרכב אחר דורש כמובן השקעה רבה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורש ספסל ברוחב 1.35 מ'.

אני מניח שהדבר הזה לא יעבור את המכס בגלל בעית תקינה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...