Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע נשבר אחרי טיפול, מיצוביש לנסר 1.5 2010

maayan.i
שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי לנסר 2010 מנוע 1500, הרכב התחיל להשמיע רעשים מוזרים מהמנוע והודיע לי על צ'ק אויל, אז נסעתי למוסך מוכר (אני לא יפרסם את שמו... בינתיים) והם טיפלו לי ברכב. בטיפול עשו לי טיפול 10000 רגיל עם פלאשינג וזה עזר קצת אבל לא מספיק, אז המוסכניק הציע לי לעשות עוד פעם פלאשינג והוסיף לי הפעם שמן יקר יותר הכולל איזשהו תוסף (המיכל נראה כמו משולש כזה ובצבע שחור), ואז המנוע התחיל לעבוד הרבה יותר טוב והמוסכניק אמר שבהמשך עם עבודת המנוע זה יהיה לגמרי טוב, וזה באמת היה ככה רק שהרכב המשיך להודיע לי על צ'ק אויל, התעלמתי מזה כי חשבתי שזה יסתדר עם עבודת המנוע. אישתי לקחה את הרכב ואחרי כשעה שמעה רעשים מפחידים וראתה עשן לבן. גררתי את הרכב למוסך וכשהרימו את הרכב ראינו שהמנוע שבור ממש (יש בו חורים ענקיים של שבר), בהתחלה המוסכניק אמר לי שכנראה אישתי בטעות הורידה הילוך כשהרכב נסע במהירות (לא נראה לי...) והטורים עלו לעשר, ואחר כך הוא אמר שכנראה חדר איזה גוף זר מבחוץ במהירות ושבר את המנוע. יש לציין שהרכב מתניע והמנוע פועל (עושה רעש של פטישים).

יעזור לי מאוד אם תעזרו לי לפענח את המקרה, כי נראה לי שהטיפול גרם לזה ולא הסיפורים שלהם. ומה אני יכול לעשות בנידון במידה ובאמת הטיפול גרם.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שהמנוע חווה לחץ שמן נמוך/ סתימת מעברי שמן או הרעבת שמן. לא ברור לי לחלוטין למה המשכת לנסוע עם התרעת שמן דלוקה?!? האם לפני שנעשה פלאש ניבדקה בוצה במנוע? האם חובר שעון לחץ שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שהמנוע חווה לחץ שמן נמוך/ סתימת מעברי שמן או הרעבת שמן. לא ברור לי לחלוטין למה המשכת לנסוע עם התרעת שמן דלוקה?!? האם לפני שנעשה פלאש ניבדקה בוצה במנוע? האם חובר שעון לחץ שמן?
להמשיך לנסוע עם נורית שמן מנוע דולקת משולה לרולטה רוסית עם שמונה כדורים. אם יש אשם זה רק אתה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לחלוטין שבעל הרכב במיקרה הזה הוא האשם העיקרי. פשוט מעניין אותי לדעת למה בחר המוסך לבצע פלאש? על סמך איזה ממצאים ונתונים? אם הייתה בוצה חריפה אז למה לא נעשה ניקוי על ידי פירוק אגן שמן? ובדיקת לחץ שמן זה עוד אינדיקציה טובה והכרחית בסוג בעיה שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמשיך לנסוע עם נורית שמן מנוע דולקת משולה לרולטה רוסית עם שמונה כדורים. אם יש אשם זה רק אתה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

בעיקרון עם כל נורה שנדלקת ברכב אני ממהר למוסך, המשכתי לנסוע למרות הנורה של צ'ק אוייל כיוון שהמוסכניק אמר שהיא תעלם תוך כמה ימים בוודאי לא על דעת עצמי.

השאלה העיקרית האם יכול להיות קשר בין הטיפול לריסוק המנוע והאם ניתן יהיה להוכיח את זה להרכיב מנוע חדש כרגע זה הוצאה מטורפת ואני רוצה לברר האם האשמה על מה שנגרם למנוע לא מוטלת על המוסכניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתבסס על מה שאתה מספר המוסכניק לא פעל נכון כי לא כך אמורים לפעול שלקוח מגיע עם נורית לחץ שמן דלוקה. גש אליו בדרישה לבירור מול איגוד המוסכים.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון עם כל נורה שנדלקת ברכב אני ממהר למוסך, המשכתי לנסוע למרות הנורה של צ'ק אוייל כיוון שהמוסכניק אמר שהיא תעלם תוך כמה ימים בוודאי לא על דעת עצמי.

בעיקרון, העיקרון שלך לא נכון. נורה אדומה שדולקת - עוצרים !!!! זהו. נורה כתומה - נוסעים למוסך.

ממש לא משנה מה המוסך אמר.

בכל מקרה, האשמה במה שגרם לנורה להידלק מלכתחילה - וההחמרה בגלל המשך הנסיעה עם נורת מפלס/לחץ שמן דולקת.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההיסטורייה של האוטו הזה? טופל מתישהוא?

הטיפול של המוסך לא גרם לזה אבל הטיפול שלהם לא היה לגמרי נכון, בדיעבד.

במקרה של לחץ שמן נמוך יש כמה אפשרויות ואחת מהם היא בוצה עקב הזנחה של טיפולים, או משאבת שמן שנסתמה בגלל הבוצה או שהיא פשוט נדפקה.

במקרה כזה היה צריך להוריד אגן שמן, חומרי ניקיון(פלאש) לא יפתרו את הבעיה לגמרי כשהבוצה כבר סתמה לגמרי את מערכת השמן.

המוסכניק לא ראה את נורת השמן אחרי כל העבודה שלו?

עכשיו איפה האחריות שלך? גם אחרי הטיפול דלקה נורת שמן והמשכת לנסוע - זה וידוא הריגה למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ככל הנראה יש בעיה של לחץ שמן, אתה לא היית אמור לנהוג ככה, והמוסך לא היה אמור לשחרר אותך עם נורה דולקת.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אשמים,

אני באמת חושב איך אתה ממשיך משם, מצד אחד אתה לא יכול להפיל את זה על המוסך היות ולא חזרת ברגע שקפצה הנורה, אמנם הוסבר לך שיכול להיות שזה יקרה וזה כנראה איזשהו קצה חוט לעילה כלשהי, אבל עדין, הלך המנוע. מה עושים?

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין מה לעשות עם המנוע הקיים צריך להחליף מנוע.

המוסך מספר לך סיפורי סבתא, שאשתך הורידה בטעות הילוך, מעניין שאחרי התיקון פתאום אשתך שכחה לנהוג ברכב.

בכל מקרה אתה נסעת בפעם הראשונה למוסך זאת טעות חמורה, שנית אחרי התיקון הנורה דלקה והמשכת ליסוע.

המוסך עשה טיפול מאוד מוזר.

נניח והגעת למוסך בהתחלה והנזק הגדול עדיין לא נגרם, הטיפול לא היה מוצלח ולכן התוצאה היא כזו.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תקראו שוב את ההודעה המקורית של פותח האשכול,

הוא לא אמר שנדלקה לו נורת לחץ שמן אלא צ'ק אנג'ין (בצורה די עילגת יש לציין, מבלי להעליב)

המוסך לא התנהל נכון כי לא ביצע סריקת תקלות, אלא סתם עשה טיפול ופלאשינג על בליינד.

גם בהמשך ובשום שלב המוסך לא חיבר מחשב לקריאת התקלה.

בכל מקרה לא ברור מה היה שם. כרגע מה שיתן לך כיוון זה לחבר סורק ולקרוא תקלות - כצעד ראשון.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא אמר שנדלקה לו נורת לחץ שמן אלא צ'ק אנג'ין (בצורה די עילגת יש לציין, מבלי להעליב)

אולי הבחור התכוון "

צ'ק אויל"=בדוק שמן מנוע.

check oil

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייצא מזה כלום וזה פשוט טחינת מיים וזה כבר לא משנה איך נהג המוסך למרות שלא היה צריך לשחרר אותך עם נורת שמן דולקת. יש כללי ברזל שבעל הרכב צריך להתייחס אליהם כמו הנורה הזו. דולקת - מדוממים במיידית. מהי כרגע הצעת המחיר למנוע חלופי או לתיקון של המנוע הקיים אם זה אפשרי בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...