Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליל הצתה בקורולה

Nani1
שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הלך לי סליל הצתה אחד (קויל / כוהל) בטויוטה קורולה.

במוסך נאמר לי שמומלץ להחליף בנוסף לסליל שנהרס גם את הסליל בצילינדר הצמוד,

אחרת הוא גם ייהרס בקרוב.

למישהו זה קרה עם טויוטה? או עם רכב אחר?

האם מספיק להחליף אחד או שיש היגיון בלהחליף שניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלילים הם לא בני אדם, הם לא מעבירים מחלות מאחד לשני.

ואיזה צילינדר צמוד? מימין או משמאל? ולמה לא את שני הסלילים הסמוכים לתקול? ולמה לא את כולם וזהו? הרי זאת מחלה מדבקת...

בקיצור - תחליף רק את התקול, אבל לא במוסך הזה. תקנה קויל מקורי בחנות חלפים ותחליף בעצמך ב-10 דקות.

ותבדוק שהפלאגים תקינים, כי אי החלפת פלאגים בזמן מקצרת את חיי הקוילים, למרות שבטויוטה - קוילים זאת בעיה ידועה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה קורולה מדובר ?

יש לי כמה כויילים זרוקים בבית של קורולה 2001

פעם היו לחבר רעידות הלכנו לפירוקיה הבאנו ארבעה כויילים

אחרי כמה נסיעות שוב התחילו רעידות כנראה אחד מהכויילים הזה היה תקול

והוחלפו שוב ארבעה כויילים לחדשים מקוריים וזה פתר את הבעיה

מכל מקרה אני בטוח שמהשמונה כויילים האלה בדוק כמה מהם טובים אם אתה מאזור רמלה לוד והכויילים של 2001 יכולים לעזור לך אני אשמח לתת לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף סליל תקין בגלל שהוא צמוד לסליל תקול זה עוד לא שמעתי...נוסיף לרשימת השיאים.

בכל מיקרה לענייננו...תחליף אך ורק את הסליל התקול רק תוודא שאכן מדובר בסליל הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף סליל תקין בגלל שהוא צמוד לסליל תקול זה עוד לא שמעתי...נוסיף לרשימת השיאים.

בכל מיקרה לענייננו...תחליף אך ורק את הסליל התקול רק תוודא שאכן מדובר בסליל הנכון.

מאור אתה צודק למדתי את השיטה של הבדיקת סלילים רק לאחר שהוחלפו ארבעת הסלילים בהחלט היה מיותר

הבנתי שמוציאים סליל סליל ובודקים אם יש שינוי ברעידות לחבר שלי זה היה בא והולך

העניין שאפילו אחד המוסכניקים שהוא ממש שפיץ אמר לי שאם סליל אחד הלך אז השכנים גם ילכו בזמן הקרוב

בגלל זה הוחלט להחליף את כל הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשיבה קצת מוטעית ובאמת חבל שניזרקו סלילים תקינים לפח. אבל העניין מאחוריך אז זה כבר לא משנה יותר מידי. העיקר שעכשיו הכל תקין ושתדע רק שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשיבה קצת מוטעית ובאמת חבל שניזרקו סלילים תקינים לפח. אבל העניין מאחוריך אז זה כבר לא משנה יותר מידי. העיקר שעכשיו הכל תקין ושתדע רק שקט.

זהו שהם לא בפח :) הם אצלי

פשוט החבר רצה שקט נפשי והחליף את הכל יצא לו 2000 שקל אם אני זוכר נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בקורולה 2008 מת קויל ראשון , הוחלף בטויוטה (יקר ) לאחר חצי שנה מת קויל שני הוחלף בבית עם חלק מטויוטה ( יקר )

נקנו 2 תחליפיים ( חצי מחיר ) אולי והושמו בבגז' , כאשר מת השלישי לאחר כמה חודשים הוחלף במקום ( צריך רק מברג אם אני זוכר נכון ומפתח 10 , אבל היה מזמן אז הזכרון גם ככה לא משהו ) ואז היות והאישה נוהגת הוחלף גם האחרון שלא תתקע רחוק בלעדיי

המלצה - החלף רק תקול , קנה אחד נוסף ושים בתא המטען עם הכלים הנחוצים ( באמת זה היה 3 כלים לדעתי )

המלצה 2 - תחליפי מחזיק יפה ועלה חצי ( 600 לעומת 300 )

מסקנה אישית - הם באמת מתים דיי קרוב

( הרכב מטופל רק בטויוטה תמיד בזמן , מצתים מקוריים אירידיום )

עפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בקורולה 2008 מת קויל ראשון , הוחלף בטויוטה (יקר ) לאחר חצי שנה מת קויל שני הוחלף בבית עם חלק מטויוטה ( יקר )

נקנו 2 תחליפיים ( חצי מחיר ) אולי והושמו בבגז' , כאשר מת השלישי לאחר כמה חודשים הוחלף במקום ( צריך רק מברג אם אני זוכר נכון ומפתח 10 , אבל היה מזמן אז הזכרון גם ככה לא משהו ) ואז היות והאישה נוהגת הוחלף גם האחרון שלא תתקע רחוק בלעדיי

המלצה - החלף רק תקול , קנה אחד נוסף ושים בתא המטען עם הכלים הנחוצים ( באמת זה היה 3 כלים לדעתי )

המלצה 2 - תחליפי מחזיק יפה ועלה חצי ( 600 לעומת 300 )

מסקנה אישית - הם באמת מתים דיי קרוב

( הרכב מטופל רק בטויוטה תמיד בזמן , מצתים מקוריים אירידיום )

עפר.

לא יודע כמה זמן מחזיק כוייל תחליפי לפי מה שהבנתי אין כמו מקורי שמעתי דברים רעים על כויילים חליפיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי או חליפי זה למעשה עניין של תקציב. בדרך כלל לרכבים היפנים יש את החליפיים של דנסו אני מניח שגם קיימים כאלה בקורולה והם בחצי מחיר מהמקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון מר עם חליפים: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?627944-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%94-2008-%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%95%D7%98%D7%99%D7%AA-%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%A2%D7%94

החזיקו שנה בידיוק, יש לי אחד ספייר בבגא'ז עד שאקנה 4 מקורים חדשים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...