Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הניסן X-TRAIL.

ORI24
שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל זה מנוע דיזל. "בפתיחות" המנוע לא מצטיין אבל בתאוצות ביניים אין שום בעיה. צריך להחשיב גם ממונט גבוה יחסית של 32 קג"מ. בקשר לצריכת דלק הוא די חסכוני ביחס למנוע 2 ליטר של המיציבישי שהיתה לי. נסיעה על 130 בקרת שיוט כביש 6 יכול להגיע ל 16 - 17 ליטר לק"מ. בתוך העיר אחד ל 12-13. אצלי רוב הנסועה היא מחוץ לעיר. לא לשכוח טיפול כול 30,000. יש רעש של דיזל כשהמנוע קר, עובר אחרי כמה דקות. חוץ מיזה אין רעש מיוחד. שיוט על 130 קמ"ש מראה 2200 סל"ד בערך. אני די אוהב. מעניין מה ההבדל ל 2 ליטר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mikman, לגבי הרעש,האם הרעש הוא נוראי ורועש ורק בהתחלה? או שגם בהמשך יש רעש חזק?

ואיך הנסיעה במהירויות נמוכות? הוא גמלוני ואיטי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש הוא בדקות הראשונות בבוקר, בקשר לנהיגה בתוך העיר התחושה של רכב גדול היא רק בתחילת נסיעה. כניראה זה קשור לדיזל. אבל בכלל אין בעיה. אני מאוד אוהב את הרכב. היה לי אאוטלנדר למשך שנתיים (לפני המתיחה האחרונה) ואני שמח ולא מתחרט על ההחלפה. אבל זו דעתי בלבד. יש אנשים שלא מתחברים לניסן. הכי טוב זה נסיעת מבחן.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם פשוט מפתח, מפואר כפתור. אני חושב שהפשוט סביבות 170 והמפואר 180. אני היתי הולך על המפואר. יש המון דברים שונים בעיקר מערכות בטיחות (גם הפשוט בסדר, אין צורך במובלאי) ושאר גאג'טים שאני די אוהב.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות הפשוט עולה 183000 אחרי הנחה והיקר הרבה יותר. הדגם הפשוט מהיבואן מגיע עם הנעה ללא מפתח

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות הפשוט עולה 183000 אחרי הנחה והיקר הרבה יותר. הדגם הפשוט מהיבואן מגיע עם הנעה ללא מפתח
בדקתי עכשו במפרט... דגם פשוט התנעה עם מפתח.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשו במפרט... דגם פשוט התנעה עם מפתח.

בסוכנות אין את הדגם הבסיסי. יש רק את ה TEKNA ואת הדגם שמתחתיו עם ריפודי בד והנעה עם מפתח.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה הדגם החל מ164990? שהוא כולל מע"מ אך ללא אגרת רישוי? אגרת הרישוי לא רלוונטית עבורי כי אני משלם רק 27 שח אגרת נכה,אז לא המחיר הסופי מבחינתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה הדגם החל מ164990? שהוא כולל מע"מ אך ללא אגרת רישוי? אגרת הרישוי לא רלוונטית עבורי כי אני משלם רק 27 שח אגרת נכה,אז לא המחיר הסופי מבחינתי?
ניראה לי של 165 צריך להוסיף מולטימדיה ב 3500 צבע מטלי ועוד משהו. לי עלה על הכביש 171. לא יודע איזה הנחות יש לך אבל הם תמיד דוחפים משהו שאי אפשר להוריד.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי של 165 צריך להוסיף מולטימדיה ב 3500 צבע מטלי ועוד משהו. לי עלה על הכביש 171. לא יודע איזה הנחות יש לך אבל הם תמיד דוחפים משהו שאי אפשר להוריד.

מה על צבע מטאלי ועל המולטימדיה הם רוצים כסף??? אני אברר את זה אם זה ככה שיילכו לחפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה על צבע מטאלי ועל המולטימדיה הם רוצים כסף??? אני אברר את זה אם זה ככה שיילכו לחפש...

הכי טוב ללכת לסוכנות ולשאל. אנחנו סתם מעלים פה ספקולציות...

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה,הלכתי לסוכנות בשישי האחרון ועשיתי עליו נסיעת מבחן ומאוד נהניתי והופתעתי לטובה.

הרכב חזק, מהיר ומגיב מהר מאוד וגם בפתיחות לא רע.

שנותנים רק הרבה גז הוא מרעיש אבל לא רעש קיצוני מאוד, אני כנראה אלך עליו.

רציתי לשאול לגבי מנוע הדיזל שלו:

האם הוא באמת חסכוני יותר לעומת מנוע בנזין (לעומת המאזדה 6, 2015 מנוע 2000 שהייתה לי)?

כמה עולה טיפול בסיסי במנוע כזה? לפני שמוצאים בעיות וכו..

אני משלם אגרת נכה,אז האם אחוייב בתוספת של הדיזל?

תודה לעונים ושבוע טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...