Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה, פיז'ו 308 2012

diego21
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדובר על הרבה כסת"ח- לא תמצא רכב ישן ללא תקלות נזילות וכו... בכל מקרה, הייתי מרחק כמו בז שנות אור מפ'יגו קח משהו יפני ותודה לי מתישהו ללא ידיעתך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, האם הייתה לך מתישהו מכונית תוצרת צרפת?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כאילו המוסך כיסתח את עצמו בכל צורה אפשרית מכול תקלה אפשרית שיש לפיג'ו או שהאוטו הגיע חצי שבור לבדיקה.

בכל מקרה איזה מנוע 1600 טורבו או 1600 אטמוספרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקר הבעיות ברכבים הצרפתיים הם הגירים. מעבר לכך עלויות התחזוקה שלהם לא זולה עקב מורכבות העבודה עליהם והגישה הלא כל כך נוחה. אישתי עבדה באלדן לפני מספר שנים והיו כמה דגמים ספציפיים של צרפתיות שעשו להם טרור עם בעיות חשמליות והפסיקו לאלתר להביא אותם. מעבר לכך רכב מאוד נוח אין ספק ושוק זול. גם אני הייתי הולך על משהו אמין ויפני יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בתור בעליפ של צרפתי'ה, בעבר, בהווה (לא למדתי....), ומקווה שלא בעתיד הנראה לעין, עדיף להתרחק ו"ללכת" על רכבים יותר אמינים .

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בתור בעלים של צרפתיה בעבר יכול להגיד לך שיש סיכוי גבוה מאוד שהרכב הבא שלי יהיה צרפתי. לא בעיות חשמל ולא נעליים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה , שלא תבין לא נכון אני מבין את היתרון ברכב צרפתי וזה בעיקר הנוחות והאבזור אבלל אמינות לא כל כך , פעם שכחתי סיטרואן אליזה בדרך לאילת הגיר השתגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקר הבעיות ברכבים הצרפתיים הם הגירים. מעבר לכך עלויות התחזוקה שלהם לא זולה עקב מורכבות העבודה עליהם והגישה הלא כל כך נוחה. אישתי עבדה באלדן לפני מספר שנים והיו כמה דגמים ספציפיים של צרפתיות שעשו להם טרור עם בעיות חשמליות והפסיקו לאלתר להביא אותם. מעבר לכך רכב מאוד נוח אין ספק ושוק זול. גם אני הייתי הולך על משהו אמין ויפני יותר.

די עצוב, התגובה הזו, כמו אחרוני הטוקבקיסטים של טמקא. כל כך הרבה הכללות בכמה שורות קצרות.

על איזה גירים אתה מדבר? על הפלנטרי של אייסין? על הרציף של ניסאן? על ה-AL4? על הרובוטי של רנו? או החד-מצמדי של PSA?

ועל איזה בעיות חשמל אתה מדבר? למה לא לשתף בדגמים ספציפיים אם אתה יודע?

לגבי מורכבות, במקרים מסויימים (אבל לא בכולם) זה נכון, אבל זה ממש לא מוגבל לצרפתיות. יצא לך להחליף מצבר בפוקוס דור 3? הגישה היא כמעט בלתי אפשרית בלי לפרק כל מיני דברים.

וגם אם נניח שאפילו אחרי שמסננים דגמים לא מוצלחים יצא לך לבלות קצת יותר במוסך, לא הכל בחיים זה אמינות. לפעמים שווה להגיע למוסך עוד פעם בשנה בשביל לקבל משהו שהוא לא מקרר ישן, מאעפן ולא נוח (גם זו הכללה, וזה ממש לא נכון לכל האסייאתיות, אני יודע). עניין של סדרי עדיפויות.

התדמית הזו, של להגיע פעמיים בחודש למוסך לכל צרפתיה בת 3 היא פשוט לא נכונה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לגבי השאלה, לא ניתן להסיק מטופס הבדיקה הזה דבר וחצי דבר לגבי מצב הרכב, יתכן שהרכב במצב מצויין, ויתכן שיש בול שורת ליקווים שעלות תיקונם מגיע לשווי הרכב.

ככה זה במכוני בדיקה, וביחוד ברכב שלקחת לבדיקה, יש לדגם הזה כל מיני "מחלות" ילדות שרק מוסך שמומחה ברכבים האלו מכיר, ובדיקה מסודרת במוסך כזו תבטיח שתקנה רכב טוב ולא חתול בשק, וזו בדיוק הסיבה שהחלטתי לא לחייב כסף עבור בדיקות כאלו, אתה מוזמן להגיע אם הרכב אלינו.

לגבי התגובות האפשר להגיד רגילות בכל שרשור של צרפתיות, הרוב שמועות, מישהו שהיה לחבר של דודה שלו סיטרואן אמר שיש מלא תקלות,"תברח"

אני יכול להגיד, ב-308 אין תקלות חשמל בכלל, כלום, נאדה, 0 תקלות. יש כל מיני תקלות מכניות כמו לכל דגם רכב אחר, אבל תקלות חשמל אין בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה , שלא תבין לא נכון אני מבין את היתרון ברכב צרפתי וזה בעיקר הנוחות והאבזור אבלל אמינות לא כל כך , פעם שכחתי סיטרואן אליזה בדרך לאילת הגיר השתגע...

איזה גיר בדיוק השתגע? מה השתגע בו בכלל?

הייתה לי קליאו 3 ולהורים הייתה מגאן 3 אסטייט, שתיהן הציגו אמינות מצוינת, מעבר לטיפולים ובלאי שוטף לא היה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שיגעון הגיר - שכרתי רכב מסוג סיטרואן אליזה לנסיעה לאילת במהלך נסיעת שיוט בכביש הערבה (110 קמ"ש) הגיר העביר בספונטניות הילוכים ללא קשר ללחיצה על גז וכשהגעתי לאילת ונכנסתי לחניה של המלון הרכב סירב להעביר הילוך ל R יש לציין שהיה עליה רק 34 אלף קילומטר והיה יום מאוד חם באילת 43 מעלות , ההיתרון היחידי של הצרפתיות זאת הנוחות שלהן יש אנשים שמוכנים לשלם על כך יותר ואני מבין את זה אבל הבעיה היא האמינות הגירים המסריחים שלהם זה רכב שמיועד נטו לשוק הליסינג בדיוק כמו האוקטביות עם המנועי טורבו וחוסר האמינות שלהן....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

erez1111 אתה ממשיך לכתוב שטויות, לצרפתיות יש המון יתרונות, רכבים נוחים מאוד, יחס מחיר/ תמורה מהגבוהים בכל קטגוריה, לדעתי האישית מעוצבים יפה, רוב הדגמים בטוחים מאוד אקטיבית ופאסיבית, מחירי חלפים זולים וקלות השגת חלפים משומשים גדולה בגלל התאמה של חלפים להרבה דגמים.

כמו שכתבו לך קודם, יש לצרפתיות כמה יצרני גירים שונים, ודווקא ב VAG , קיה(הרובטיות) שברולט ופורדים יש הרבה יותר תקלות

לדעתי, 308 זה אחד הרכבים שנותן את התמורה הטובה ביותר למחירו, גם אם צריך לבקר במוסך בין טיפול לטיפול עוד פעם בשנה.

אורן

עריכה אחרונה על ידי אורן שרותי רכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני נתקעתי עם טויוטה קורולה בת שנה וחצי ו 26.000ק"מ בגלל שהמנוע התחיל לדפוק {בדיעבד הוחלף באחריות}..

אז זה אומר שכל היפניות מחורבנות?!..

עזוב,אתה נשמע כמו ילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...