Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי ברשת של רמי לוי. שווה משהו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת- האם זה נותן משהו, ?

להבנתי זה כרטיס אשראי בלבד, אין כבר כרטיסי חבר ללא אשראי (מה שאומר: עלות החזקת כרטיס חודשית כפי הנראה).

האם זה מקנה הנחות כלשהן? מה זה נותן בתכ'לס?

אשמח לשמוע מיודעי דבר.

תודה לעונים.:arrow:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לקוח שלהם בעל כרטיס מועדון והייתי מאוד מרוצה.

יום אחד החליט מי שהחליט שם שכל כרטיסי המועדון בטלים ומבוטלים וצריך לעשות כרטיסים חדשים שהם גם כרטיס אשראי.

מאחר ואני חד משמעית לא מעוניין בכרטיס אשראי נוסף בארנק, לא עשיתי, אבל אז גם איבדתי את הנחות המועדון שלהם.

פועל יוצא, לא חזרתי לשם מאז.

חבל, סתם הפסידו אותי בתור לקוח, הייתי מאוד מרוצה מהרשת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהכרטיס הזה מצדיק את קיומו עבורי.

אני לא מעוניין בעוד כרטיס אשראי אחד, ואין אפשרות אחרת מסתבר.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא מפריע עוד כרטיס בארנק - ממילא לא משפיע על ההוצאות, אבל אולי נותן איזה הנחה. כמובן כל עוד אין דמי כרטיס או שהם פחותים מההטבות.

בימיםאלה מתחיל סיפור הרבה יותר גדול - שופרסל עברה מהסדר עם לאומי קארד להסדר עם כאל. מן הסתם שתי החברות יחזרו אחר הלקוחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

135 ש"ח מתנה + פטור מדמי שימוש לשנתיים.

אם אתה קונה קבוע, יש הנחות מעולות על כל מיני מוצרים.

הכרטיס הוא כמובן חוץ-בנקאי כך שעבור חלק מהאנשים זה אשראי נוסף.

אגב, המותג הפרטי של "רמי לוי" טוב מאוד , כדאי לך לנסות מוצרים שלו (ויש מבחר ענק: דגני בוקר,קטניות, שימורים, סלטים, רטבים, קפואים, גבינות, מוצרי טואליטיקה ותינוקות וכד'). לדעתי השוס הוא בדגני בוקר - אבל לא רק (דגני בוקר הם מייבוא מליטא אם אני זוכר נכון, 500 גרם ב 9.90 ואתה אוכל קינמונים\כדורי שוקולד\טבעות עם דבש ברמה טובה מאוד ולא כמו כל החיקויים בשקל 90 שהיו פעם, בלי טעם ובלי ריח).

המחירים (גם במשלוחים דרך האתר) טובים. בהרבה מאוד קטגוריות הוא פשוט מוביל ביחס למתחרים בכל מה שקשור למחירים (עם דגש על מוצרי ניקיון, תינוקות, שתיה וכד').

המינוסים בסניפים של רמי לוי נעוצים ב:

1. איכות הירקות לוקה בחסר - הרבה מאוד חוסרים, פערים האיכות בין שבוע לשבוע מאוד גבוהים, דבר שלא קיים ברשתות מסויימות אחרות. אני מניח שזה תלוי סניף אבל ברוב הסניפים כל נושא הירקות הוא בעייתי. דווקא הפירות - בסדר. רוב הזמן הסחורה טובה ויש מבחר למרות שהסניפים לא ענקיים.

2. תורים ארוכים ואיטיים מאוד בחלק מהזמן

3. המשלוחים הביתה מגיעים ארוזים בשקיות ניילון, דבר שגורם בחלק מהמקרים נזק לסחורה (במיוחד אם יש ביצים או משהו בהזמנה). ברשתות אחרות זה מגיע בסלים מנייר וקרטונים.

4. בחלק מהסניפים (אולי כבר בכולם ?) כבר אין מעדניה לנקניקים, אלא רק ארוזים במקרר נפרד (וחבל).

אין מושלם, אבל בתור אחד שעושה את הקניות בבית- למדתי שלפעמים צריך לג'נגל ולא תמיד לעשות את הקניות במקום אחד.

כל מקום עם החוזקות שלו והחולשות שלו - ולכן אני נערך בהתאם גם בבית (עם מלאי לדברים מסויימים) ובהתאם לרשימה שיש לי באותו השבוע, אני מנווט את עצמי למקום המתאים לקניה באותו השבוע.

כשאתה פחות מחפש לחסוך ויותר מחפש את הנוחות, נפתח עולם חדש: עולם המשלוחים והאונליין - והתחרות שם גוברת מרגע מרגע.

החזקים בשוק - שופרסל אונליין. לכל המתחרים כבר יש שירות משלוחים, אבל בקרוב יכנס גם "חצי חינם" למערכה ומאחר והם אוהבים לעשות דברים כמו שצריך, אין לי ספק שזה יהיה מתחרה ראוי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כרטיס אשראי נטען, אפשר לעשות אותו למרות שנציגי ישרכארט יגידו שבדיוק נגמר להם.

כשמקבלים אותו פשוט לא טוענים בכסף. כל השאר אותו דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים (גם במשלוחים דרך האתר) טובים. בהרבה מאוד קטגוריות הוא פשוט מוביל ביחס למתחרים בכל מה שקשור למחירים (עם דגש על מוצרי ניקיון, תינוקות, שתיה וכד').

במוצרי ניקיון, ושתיה בהחלט. בתינוקות כנראה שגם, אבל אני כבר כמה שנים מחוץ לשוק.

חלק ממוצרי הנקיון של המותג הם טובים וחלק גם מיוצרים ע"י מפעלי המותגים הגדולים.

בשאר המוצרים אין מחיר נמוך יותר באופן מובהק, ולפעמים גם יותר יקר.

1. איכות הירקות לוקה בחסר - הרבה מאוד חוסרים, פערים האיכות בין שבוע לשבוע מאוד גבוהים, דבר שלא קיים ברשתות מסויימות אחרות. אני מניח שזה תלוי סניף אבל ברוב הסניפים כל נושא הירקות הוא בעייתי. דווקא הפירות - בסדר. רוב הזמן הסחורה טובה ויש מבחר למרות שהסניפים לא ענקיים.

ההתרשמות שלי: פירות ירקות מוצרי חלב (למעט חלב וקוטג) ובפרט בשר ועוף בעייתיים.

אין מושלם, אבל בתור אחד שעושה את הקניות בבית- למדתי שלפעמים צריך לג'נגל ולא תמיד לעשות את הקניות במקום אחד.

כל מקום עם החוזקות שלו והחולשות שלו - ולכן אני נערך בהתאם גם בבית (עם מלאי לדברים מסויימים) ובהתאם לרשימה שיש לי באותו השבוע, אני מנווט את עצמי למקום המתאים לקניה באותו השבוע.

כך גם אני נוהג. נאמנות לסופר רעה לקונה. אין סופר אחד שזול בכל או אפילו ברוב הדברים.

דבר חדש שראיתי בביקור האחרון ברמי לוי זה "מבצע שקר". בכניסה לחנות יש "מבצע" כלשהו כאשר בתוך החנות נמכר מוצר דומה במחיר זהה או זול (ולא מדובר פה בענייני מיתוג) או אפילו מבצע יותר טוב על מוצר דומה.

אז לא להתפתות למבצעים שבכניסה, ורק אחרי שבחנתם את המוצרים במקום הרגיל אפשר לדעת אם המבצע שבכניסה משתלם או שיש טוב ממנו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, המותג הפרטי של "רמי לוי" טוב מאוד , כדאי לך לנסות מוצרים שלו (ויש מבחר ענק: דגני בוקר,קטניות, שימורים, סלטים, רטבים, קפואים, גבינות, מוצרי טואליטיקה ותינוקות וכד'). לדעתי השוס הוא בדגני בוקר - אבל לא רק (דגני בוקר הם מייבוא מליטא אם אני זוכר נכון, 500 גרם ב 9.90 ואתה אוכל קינמונים\כדורי שוקולד\טבעות עם דבש ברמה טובה מאוד ולא כמו כל החיקויים בשקל 90 שהיו פעם, בלי טעם ובלי ריח).

3. המשלוחים הביתה מגיעים ארוזים בשקיות ניילון, דבר שגורם בחלק מהמקרים נזק לסחורה (במיוחד אם יש ביצים או משהו בהזמנה). ברשתות אחרות זה מגיע בסלים מנייר וקרטונים.

4. בחלק מהסניפים (אולי כבר בכולם ?) כבר אין מעדניה לנקניקים, אלא רק ארוזים במקרר נפרד (וחבל).

כשאתה פחות מחפש לחסוך ויותר מחפש את הנוחות, נפתח עולם חדש: עולם המשלוחים והאונליין - והתחרות שם גוברת מרגע מרגע.

החזקים בשוק - שופרסל אונליין. לכל המתחרים כבר יש שירות משלוחים, אבל בקרוב יכנס גם "חצי חינם" למערכה ומאחר והם אוהבים לעשות דברים כמו שצריך, אין לי ספק שזה יהיה מתחרה ראוי.

איציק

או שתעשה את הקניות בסופר שקצת יותר יקר, ותרוויח את הזמן בין מקומות והדלק שנשרף.

אני הייתי לקוח של רמי לוי עד שיום אחד מנהלי השירות עצבנו אותי בגלל העומס המטורף שהיה. עם הירקות עוד איכשהו יכלתי לחיות, עם איכות המוצר לעומת מתחרה יכלתי לחיות, אבל הלקוחות באותו סניף היו פשוט לא בני אדם (או הישראלי המצוי/המכוער).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר עושה קניות במספר מקומות, שכח לחלוטין את הסופרים ותתחיל לקנות במכולת, בחנות הירקות, באיטליז וכו'.

גם תקבל סחורה עדיפה וגם מחירים טובים יותר.

מה שאנשים לא מבינים הוא שבסופר, המבצעים הם פצצה אבל סל הקניות הכולל יקר יותר ומשמעותית מאשר קניה במספר חנויות מתמחות.

סתם דוגמא בשלוף? סלמון טרי אני קונה בחנות הדגים ב 75 ש"ח לקילו.

במגה הצמוד אלי, 120 ש"ח לקילו!

באיטליז השכונתי, קילו פרגית ב 40 ש"ח לקילו.

ברמי לוי, 55 ש"ח לקילו.

אבל כל עם ישראל רץ בהמוניו כי הטסטר צויס ב 29 ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירקות והפירות הכי טובים הם בחצי חינם או אצל הירקן או בשוק. רמי לוי מצטיין בלתת מחירים טובים אבל לפעמים אין את המוצר במלאי. לדוגמא תמ"ל ספציפי שרציתי היום לא היה במלאי בשום מידה, והוא מוכר 11 עד 15 שקלים פחות מכולם. לעניין הבשר שלו עושה רושם שבכל יום מתחלפים הספקים שלו. אתה יכול לראות פולני, אדום אדום, דבאח, עוף ירושלים, בכל יום שתבוא יהיה משהו אחר. יש לי נסיון עם הפולני ואדום אדום והם היו שניהם ברמה מצויינת. עופות אני קונה בסופר ליד הבית קו אופ שופ שיש לו אטליז מצויין ומבצעים מעולים על בשר עוף. דגים הכי טוב שנתקלתי היה בסחורה של שופרסל הכוונה לטריה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא.

כאשר בעבר סיפרתי שאשתי מפצלת קניות קיבלתי עין עקומה. אבל הגברת שלי זוכרת מחירים יותר טוב מכל אפליקציה, וכיון שהיא עוברת בנשר בדרך הביתה מהעבודה היא בוחרת בין השופרסל דיל אקסטרא (מבחר) לבין ויקטורי (מחיר) לפי הקניות הנדרשות באותו שבוע. ויש גם שופרסל דיל אקסטרא ושופרסל דיל במרחק 10 דקות נסיעה מהבית, להשלמות. ויש שוק תלפיות. ויש מאפיית אריאל ליד השוק. בקיצור - נשמע מבצע מורכב, אבל בעצם מדובר ברוטינה פשוטה שחוסכת לא מעט כסף.

דרך אגב - רמי לוי בנשר הוא מבחינתה big no no אחרי התנסות שלילית אחת או שתיים, מבחינת הארגון, האיכות, התנהגות הקהל ואפילו המחירים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מוצרי המותג, דבר שפחות מדבר אליי.

ניסיתי מגוון שלם של מוצרים מהמותג שלהם. שימורים, דגנים, אפילו קמח. יצאתי מאד לא מרוצה. מרגישים הבדל משמעותי לעומת מוצרים של מותגים גדולים ומוכרים. המחיר לא תמיד חייב לנצח, אני מעדיף שיהיה לי טעים.

על איזה איכות אתה מדבר? :lol: לרוב, המבחר נוראי מניסיוני.

היום המהיר ביותר- יום ראשון. רק שגם אין כמעט קופות בהתאמה, ועדיין זה היום עם הכי פחות עומס שם (סניף קריות).

לא משתמש. הולך בעצמי, לא סומך על המשלוחים. מוצרים פגי תוקף, או שעמדו בשמש, או שאין להם מה שרציתי ודחפו לי משהו אחר.

לא רלוונטי עבורי.

איציק

פשוט לא אוהב את המשלוחים.

אז לא להתפתות למבצעים שבכניסה, ורק אחרי שבחנתם את המוצרים במקום הרגיל אפשר לדעת אם המבצע שבכניסה משתלם או שיש טוב ממנו.

אני עיוור למבצעים האלו, אני פשוט לא רואה אותם בכלל. קונה מה שאני צריך, אם יש מבצע מה טוב. זה היחס שלי לעניין.

דרך אגב - רמי לוי בנשר הוא מבחינתה big no no אחרי התנסות שלילית אחת או שתיים, מבחינת הארגון, האיכות, התנהגות הקהל ואפילו המחירים.

קריות, במקרה שלי. לא אוהב את נשר בעצמי, והוא גם יקר יותר מסניף קריות משום מה.

קח בחשבון שפיצול קניות עולה יותר דלק וזמן ומוריד את רמת הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...