Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאסאט 2002 TDI - שלט לא מגיב טוב

elbr
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אודה לכם מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי.

2 השלטים של הרכב לא מגיבים כמו שצריך. ממש מגמגמים, לחיצה אחת מגיבה על כל 10 שלא מגיבות...

חשמלאי שביקרתי אצלו אמר שצריך להחליף את המוח של הנעילה המרכזית.

השאלה שלי,

א: איפה נמצא המוח?

ב: האם יש סיכוי לפתוח בזהירות ולהחליף את האנטנה או מה שזה יהיה?

ג: או להזמין מוח חדש מאיביי?

תודה רבה מראש לכל העונים!!

---

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא חושב ש"הלך המוח"? לדעתי כדאי לקבל חו"ד שניה!

בוואגיות, "המוח של הנעילה המרכזית" הוא מחשב הנוחות ( CCM או Comfort Control Module) של הרכב, שאחראי על עוד מליון דברים (כמו חלונות חשמליים וכו'), ולכן עולה בהתאם. (לדעתי כמה מאות דולרים באיביי)

בתור חלק חשוב שכזה, בשנתונים שלך המהנדסים הגרמנים מיקמו אותו מתחת לכסא הנהג, מתחת לשטיח (הגישה אליו דורשת את פירוק המדרכה השמאלית), כדי שיוכל להרטב להנאנתו מכל נזילת מים בתא הנוסעים.

אחר כך, כבר העבירו אותו אל מתחת להגה, למקום יותר "נורמלי".

חפש בגוגל "passat 02 ccm remuval"' אני בטוח שתמצא כמה וכמה סרטונים מדריכים לפירוק.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה!!

האמת היא, שהוא לא אמר שהלך המוח, אלא שזה בעיה במוח ויש מצב שצריך להחליף אותו.

אני בדרך כלל לא אוהב אבחנות כמו "תזרוק ותקנה חדש", אלא פותח ומנסה לנתח, לרוב בהצלחה ב"ה.

תודה רבה על ההכוונה, אני אפתח ואנסה לגלות מה האנטנה שקולטת את האות של השלט, אולי קצת קורוזיה כמו שאמרת, או סתם עייפות החומר.

אני אשתדל לחזור לעדכן מה התפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...