Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה נוזל קירור מתאים עבור ניסאן פרימרה 2005 g12 או g?11?

אנדרי1986
שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

G11 ומעלה זה נוזלי קירור של קבוצת וואג, לא ממש רלוונטי לניסאן שלך..

ניתן לרכוש את הנוזל המקורי של ניסאן אצל אבי חלפים

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-l255n-premix-ke90200045

המחיר גבוה לכן בהחלט ניתן להבין את הרצון למצוא חלופה, אין לי מספיק נתונים בשביל להמליץ על חלופה, אבל הייתי מתחיל מבירור סוג נוזל הקירור שהמוסכים המורשים בארץ שמים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לרכוש את הנוזל המקורי של ניסאן אצל אבי חלפים

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-l255n-premix-ke90200045

המחיר גבוה לכן בהחלט ניתן להבין את הרצון למצוא חלופה, אין לי מספיק נתונים בשביל להמליץ על חלופה, אבל הייתי מתחיל מבירור סוג נוזל הקירור שהמוסכים המורשים בארץ שמים

תודה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני עושה flush ושם g12 לא צריך להיות בעיה?

אם לא הייתי מספיק ברור אני אחדד,

אתה צריך נוזל קירור שעומד בתקן שמאושר על ידי יצרן הרכב שלך.

תקני g1x למניהם מאושרים על ידי ואג, לא על ידי ניסאן.

חפש נוזל קירור בעל תקן שמאושר לשימוש על ידי ניסאן.

ייתכן אפילו שנוזל גנרי דוגמת שzerox asia מתאים לרכב שלך הרבה יותר מאשר g12..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר בטיפול באלמרה שלי הציעו לי את הנוזל \ שמן הנחשים המקורי של ניסן במוסך המורשה כמו שמר זלצר צירף.

משום מה הדרעק הכחול הזה יקר בצורה משמעותית , בסוף הוחלף נוזל קירור של פרסטון.

מה שמוזר בשנה שעברה עוד השתמשו בנוזל קירור של פז.

לקרסו הפתרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר בטיפול באלמרה שלי הציעו לי את הנוזל \ שמן הנחשים המקורי של ניסן במוסך המורשה כמו שמר זלצר צירף.

משום מה הדרעק הכחול הזה יקר בצורה משמעותית , בסוף הוחלף נוזל קירור של פרסטון.

מה שמוזר בשנה שעברה עוד השתמשו בנוזל קירור של פז.

לקרסו הפתרונים.

ואיזה g הפרינסטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נתפסת ל G?

G זו משפחת נוזלי הקירור בתקן של פולקסווגן. לך יש ניסאן ולכן כל משפחת ה G לא רלוונטית, וכמו שיגאל כתב לך אתה צריך נוזל קירור שעומד במפרט הטכני של ניסאן.

נוזל קירור מקורי הוא ממש לא "שמן נחשים" והוא הנוזל הטוב ביותר שאפשר למזוג לרכב. אם מחפשים נוזל תחליפי צריכים להיות בטוחים שזה נוזל שיש לו את אותן התכונות כמו הנוזל המקורי.

כמו שאני רואה את זה ההימור הטוב ביותר יהיה ללכת על נוזל Valvoline Asian Vehicle שככל הנראה תואם למפרט הטכני הנדרש ע"י ניסאן ומתומחר בצורה שפוייה יותר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני אין תחליף ברמה יותר מאשר המקורי וזה כלל אצבע שנכון לכל יצרן רכב.

אם הנוזל קירור המקורי הוא בר השגה אז לא להתבלבל ועשות מאמץ להשתמש בו, גם אם יקר, זה הרי לא משהו שמחליפים פעם בשנה, אלא כל ארבע שנים או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון ה G12+ עומד בתקן למנוע שלך ולמרות שהוא יצא לך יותר זול אני ממליץ לך לקנות את המקורי מאותה סיבה שכבר ציינו - נוזל קירור מחליפים אחת לכמה שנים אז לטווח הארוך זה די זניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון ה G12+ עומד בתקן למנוע שלך ולמרות שהוא יצא לך יותר זול אני ממליץ לך לקנות את המקורי מאותה סיבה שכבר ציינו - נוזל קירור מחליפים אחת לכמה שנים אז לטווח הארוך זה די זניח.

אז אפשר להשתמש בg12 אין בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...