Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני נפלתי. או - איזה רכב ליסינג? יאריס הייבריד או ראפיד ?

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני מתחיל את העבודה הראשונה האמיתית שלי, ומוכרח לקחת רכב חברה ( לא שאני מבסוט להיפרד מהמגאן קופה ).

בפועל הרכב יחנה הרבה מהזמן באזור פלורנטין. מצד שני כשאני כן משתמש בו - חשוב לי נסיעה נעימה ובידוד רעשים. אני יודע שההיגיון אומר לקחת יאריס הייבריד וגם לחסוך קצת בשווי שימוש ובמקום חניה, אבל האם בכל זאת שווה לקחת את הראפיד בגלל מרווח שאצטרך פעם ב... ומנוע עדיף?

חשוב לציין שהעבודה שלי בתל אביב ולא צפויה להיות בעיית חנייה בעבודה.

רמת הגימור של היאריס היא אקו, והראפיד אמבישן ( 1.0 )

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ראפיד.

יחידת הינע עדיפה, קיום של בקרת שיוט ,שתיהן לא ממש נוחות, ואני מעדיף את הכיול מתלים בואג על פני הכיול המרושל ביאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב של היאריס פשוט לא תומך בגב באופן נוראי - שווה לך לבדוק את המושב לפחות בתצוגה לראות שאתה מסתדר איתו.

מול זאת אני גם גר בתל אביב ומחפש חניה בכחול לבנים, אפילו הקליאו מידיי פעם מרגישה גדולה(אין מתסכל יותר מלראות פינקטו משתחל לחניה קטנטנה שאתה ניסית ולא הצלחת להיכנס אליה לפני שניה) ביחס לרכבי המיני הקטנים שמשתחלים בכיף לתוך החניות, כשהייתי עם הריו סדאן שלי אני זוכר שקיללתי את התוספת תא מטען כשלא הייתי נכנס לחניות.

אז אני מבין את הדילמה, אישית? בכל זאת הייתי הולך על הראפיד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ביאריס, אבל יצא לי לנהוג גם בראפיד וכיום יש לי קורולה.

בכול הנוגע למנוע-גיר - מעדיף את הראפיד, ככה שקל וחומר היא תהיה עדיפה על היאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הראפיד עדיפה על היאריס. היאריס עם מנוע עצל, לא נוחה, בידוד רעשים לוקה בחסר, התנהגות שלא משרה ביטחון בשום מצב, ואיבזור דל. חוץ מהגודל, מה ההבדל בשווי שימוש?

הראפיד לא מושלמת אבל תקבל בה ביצועים סבירים והתנהגות קצת יותר טובה.

אגב, בהתנהגות אני לא מתכוון לנהיגה נמרצת, אני מתכוון לזה שאתה עושה פנייה רגילה ומפחד שהאוטו יתהפך ואחיזת כביש ברמה ירודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה ראשונה - מן הסתפ בחור צעיר שהכסף משחק אצלו תפקיד חשוב. מה היתרון הכלכלי של היאריס בהשואה לראפיד? עד כמה אתה זקוק לגודל הנוסף? כמה ק"מ אתה מתעתד לנהוג כל שנה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעות לא יהיו מרובות. קשה לי להאמין שאעבור את ה 15 אלף בשנה. החיסכון בכל חודש הוא בערך 200 שקל - לא משהו לספר לחברים עליו. אין לי שום שימוש בגודל הנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה? ה200 שקל בחודש לא חושב ששווים את זה - רכב חברה זה אילוץ שלרוב נוצר מנסועה מרובה לטובת העבודה, אל תשכח שרכב חברה עולה לך הרבה מיסים מהמשכורת ופוגע לך בכל מיני חסכונות פנסיונים - באם תחשב את כל זה לדעתי תגלה שעדיף לך להישאר עם רכב פרטי, בטח כשאתה חובב רכב ולא רוצה ש"יאלצו" עליך טויוטה יאריס הייבריד.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...