Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירים לפעמים נעצרים ומתחילים מהתחלה

lior00
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי מאזדה 3 שנת 2009 ויש לי משהו מוזר יש לי חיבור usb שזה דרך קופסה שהתקינו במאזדה שיש שם חיבור usb ואוקס בנוסף לרכב ואני שם בו דיסק און קי עם שירים ולפעמים ששיר פתאום מתנגן אחרי כמה שניות הוא נעצר ומתחיל מהתחלה אבל בפעם השנייה הוא מנגן את השיר עד הסוף (זה לא קורה בשירים ספציפים זה בהרבה שירים ובצג של המסך כתוב שם של השיר אבל ברגע ששיר מתחיל מהתחלה כתוב לי במסך waiting usb ואז זה מתחיל מהתחלה השיר) זה קשור אולי איך ששמתי תשירים? שמתי פשוט את כל השירים יש בדיסק און קי בלי סידור של תיקיות אם זה משנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שלחבר הפורום דניקול (הוא כותב את המשתמש באנגלית) היתה בעיה דומה במאזדה 3 שלו והוא גילה שהוא היה במצב SCAN או INTRO או משהו כזה - היום יש לו IS250 - אם תמצא את אחד השרשורים שלו ולא תפתור עד אז את הבעיה פשוט תשלח לו הודעה פרטית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש לי מאזדה 3 שנת 2009 ויש לי משהו מוזר יש לי חיבור usb שזה דרך קופסה שהתקינו במאזדה שיש שם חיבור usb ואוקס בנוסף לרכב ואני שם בו דיסק און קי עם שירים ולפעמים ששיר פתאום מתנגן אחרי כמה שניות הוא נעצר ומתחיל מהתחלה אבל בפעם השנייה הוא מנגן את השיר עד הסוף (זה לא קורה בשירים ספציפים זה בהרבה שירים ובצג של המסך כתוב שם של השיר אבל ברגע ששיר מתחיל מהתחלה כתוב לי במסך waiting usb ואז זה מתחיל מהתחלה השיר) זה קשור אולי איך ששמתי תשירים? שמתי פשוט את כל השירים יש בדיסק און קי בלי סידור של תיקיות אם זה משנה...

אבל זה לא קורה לי בכל שיר זה קורה פעם ב 10 שירים נגיד...

אגב משנה אם אני אקנה דיסק און קי עם מהירות קריאה יותר גבוהה? זה יכול לשפר תמהירות קריאה של המערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון הלכתי עם המחשב הנייד לאוטו לבדוק תעניין ללא הצלחה אבל

קודם כל רק שאני לוחץ על לחצן seek track או מסובב תגלגלת ששם זה בוחר שירים רק אז אחרי 10 שניות השיר מתנגן נעצר מתחיל מהתחלה ואז מתנגן רגיל זאת אומרת שאם שיר נגמר ויש תשיר הבא זה לא קורא זה רק שאני ספציפית מזיז את הסדר של השירים

2 אין לי באוטו לחצן של scan אצרף תמונה של הלחצנים שתגידו לי אם זה קשור ואיך מבטלים אם זה באמת העניין

3 איך אני עושה תיקיות ועושה את זה במערכת? עשיתי 2 תיקיות אחד cd01 ועוד תיקייה cd02 וזה פשוט לא מזהה איך אני מעביר במערכת לתיקייה ה2? לחצתי על folder up וזה עדיין לא עזר אשמח למדריך קטן שיסביר איך הכל עובד

זה קישור עם הלחצנים שיש במערכת

https://ibb.co/cfUUOb

עריכה אחרונה על ידי lior00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה יש עוד רכב מאזדה 3 עם digital music changer ושם זה עובד טוב בלי בעיות מב שאומר שהבעיה אצלי במערכת/digital music changer השאלה איך אני מבודד את זה לדעת אם הבעיה היא שם או שם? אני רוצה לוודא 100 אחוז שהבעיה היא ב digital music changer בשביל שאחליף אותו אבל אם יש אפשרות לסדר את זה אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...