Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משוכללת יותר ממובילאיי Foresight שואפת גבוה

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו שמע ? מישהו מכיר ? מסתבר שזאת חברה וותיקה עם מוצרים סופר מתקדמים ושומעים רק על מובייל איי למה ?

חברה נוספת שעוסקת בתחום כבר קרוב לעשרים שנים היא Foresight, אשר צברה התעניינות בלתי מבוטלת במסגרת הדוכן שהציבה בתערוכת CES 2018.

אולי משום שאנשיה מצהירים כי יש להם יכולת להמשיך ולפעול כרגיל במצבים בהם מקבילתם תתקשה עד מאוד :

https://hwzone.co.il/משוכללת-יותר-ממובילאיי-foresight-שואפת-גבוה/?utm_source=wysija&utm_medium=email&utm_campaign=Weekly+Newsletter

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(נניח ש)רד-רוק היא קולה יותר בריאה ויותר טעימה מקוקה-קולה.

את הראשונה אף אחד לא מכיר (כולל אותי, עד לפני דקה שעשיתי חיפוש בגוגל) וקוקה קולה זה המותג הכי מזוהה בעולם. ההבדל היחיד הוא כמה מיליארדי דולרים בפרסום כל שנה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר לפרסום או לא פרסום,

אני מעריך שהמערכת שלהם, זו שמתוארת בכתבה, דורשת התקנה הרבה יותר מסובכת מאשר מוביל-איי וכניראה שהתקנה שכזו פחות ישימה על רכב שכבר ירד מפס הייצור.

אם לחדד יותר, הם משתמשים בשתי מצלמות אור ניראה ועוד שתי מצלמות אינפרא-אדום. זכוכית רגילה חוסמת אור אינפרא אדום ולכן מצלמות אינפרא אדום לא עובדות היטב מתוך הרכב, ויש להתקין אותן מחוץ לרכב.

לכן לדעתי קהל היעד שלהם זה יצרני הרכב, לא הלקוח בבית שחושב להתקין מערכת "בטיחות" על הגרוטאה שעומדת לו בחניה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכוכית רגילה חוסמת אור אינפרא אדום ולכן מצלמות אינפרא אדום לא עובדות היטב מתוך הרכב

אתה יכול לחדד את הנקודה הזאת יותר? למדתי פעם איזה life hack שעוזר לבדוק סוללות של שלט טלוויזיה. מכוונים אותו למצלמה כלשהי ולוחצים. את הנורה הא"א רואים נדלקת במצלמה - כלומר האור א"א כן חודר את הזכוכית.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחדד את הנקודה הזאת יותר? למדתי פעם איזה life hack שעוזר לבדוק סוללות של שלט טלוויזיה. מכוונים אותו למצלמה כלשהי ולוחצים. את הנורה הא"א רואים נדלקת במצלמה - כלומר האור א"א כן חודר את הזכוכית.

האור הניראה לעין האנושית הוא באורכי גל 400-700 ננומטר. לדים של שלטי IR למיניהם פולטים אור באורכי גל באיזור 750-850 ננומטר, מה שנקרא IR קרוב (מאוד). באורכי גל אלו העין האנושית כבר לא מתפקדת, אבל חיישני CCD של מצלמות עדיין קולטים קצת אור (אם לא שמו להם פילטר במיוחד, כמו באייפונים החדשים), גם הזכוכית עדיין מעבירה אורכי גל אלו ולכן ניתן לבדוק שלטים על ידי מצלמות של פלאפון.

מצלמת לילה איכותית עובדת באורכי גל רחוקים יותר.

אורכי הגל הנפוצים למצלמות FLIR הם 3-5 מיקרומטר (IR בינוני), או 8-12 מיקרומטר (IR רחוק).

בשני המקרים זכוכית חוסמת את אורכי הגל הללו, ובמצלמות מסוג זה משתמשים בחומרים אחרים לייצור עדשות\חלונות, לרוב חומרים ממשפחת המוליכים למחצה דוגמת סיליקון או גרמניום.

סתם לשם המחשה, הנה ספקטרום העברה של זכוכית ביתית פשוטה

Borosilicate_Glass_Transmission_A1-780.gif

ניתן לראות שעדיף לא להשתמש עבור אורכי גל מעל ~2.3 מיקרון..

לעומת גרמניום, שדווקא מצטיין (יחסית) באורכי גל מעל 2 מיקרון

Germanium_Uncoated_Window_Transmission_FS_800.gif

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איווקס בזמנו עם מערכת יותר טובה משל מובייל איי והתחלת פרסום קודם אין לה כזה נתח שוק ככה שזה לא קשור לפרסום או לאיכות המערכת זה קשור לשר התחבורה שממליץ ומחייב להתקין מובייל אי משום מה כאשר אנחנו רואים פתאום שיש עוד חברות מובילות בתחום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(נניח ש)רד-רוק היא קולה יותר בריאה ויותר טעימה מקוקה-קולה.

את הראשונה אף אחד לא מכיר (כולל אותי, עד לפני דקה שעשיתי חיפוש בגוגל) וקוקה קולה זה המותג הכי מזוהה בעולם. ההבדל היחיד הוא כמה מיליארדי דולרים בפרסום כל שנה.

אני לא חושב שכבר בשלב הזה שקוקה קולה צריכה לבזבז מילארדים כל שנה על פרסום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שכבר בשלב הזה שקוקה קולה צריכה לבזבז מילארדים כל שנה על פרסום

מה זה "שלב"? אני לא מדבר על שלב, אני מדבר על כל ההיסטוריה של החברה, שהשקיעה כל שנה אחוזים נכבדים מההכנסה שלה חזרה בפרסום. היום הם לא צריכים את זה (אבל הם עדיין ממשיכים לעשות את זה), כי אז הם עשו את זה. את רד-רוק, שלא עשו את זה, אף אחד לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הצצתי בפלאפון לשניה אחת תוך כדי נהיגה, סטיתי לכיוון הנגדי ומיד המובילאיי צפצף בחוזקה. ברוך שהחיינו וקיימנו והביא לנו את המובילאיי....

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לא הצצתי בטלפון תוך כדי נהיגה. לא סטיתי לשום מקום ואף צפצפה לא הפריעה לי להתרכז בכביש. ברוך בורא ההגיון הבריא והאחריות האישית.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה כי האאוטלאנדר כל כך נוחה ושקטה שהיא נותנת לך אשליה של ישיבה בסלון, לכן שכח שהוא באמצע נהיגה. יש להאשים את המהנדסים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...