Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון לנהג בן 23 תקציב עד 70K

Parkour_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

עבר הרבה זמן מאז האשכול האחרון שלי פה.. ( כשרציתי לקנות רכב עד 15,000 ש"ח )

הנה עברו כמה שנים ואני מחפש את הרכב הראשון שלי .

אני פשוט לא יודע במה לבחור !

הסתכלתי הרבה ביד 2 ואני דיי אובד עצות , מהבחינה שאני לא מבין ברכבים הרבה.. ( מבחינת ק"מ, טיפולים, ביטוחים וכו' - אין צורך להסביר פה.. כדי להקל עליכם :) )

אז אני מחפש רכב שיהיה בתקציב שבין 50,000 עד ל60,000 -טעיתי בכותרת( מ50 אלף ומעלה נצטרך לשלם את ההפרש בתשלומים )

לא מיני, אם יש אפשרות שיהיה במראה ספורטיבי.. אבל רק לא מיני.

אני הסתכלתי על סקודה אוקטביה שנת 2015, רכב שממש התלהבתי ממנו.. אבל התג מחיר שלו גבוהה בהרבה ממה שיש לי וחוץ מזה, הבנתי שהחלפים שלו יקרים וזה רכב גניב מאוד.. ( קל מאוד לגנוב אותו )

בקיצור, אשמח לעצות שלכם..

תודה רבה!! :lol:

עריכה אחרונה על ידי Parkour_man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אופי הנסיעות שלך ?

אתה צריך משפחתית כמו אוקטביה או שסופרמיני גם תופס?

למשל מאזדה 2 מ2016 , אמינה, מתנהגת טוב ויש לה מערכות בטיחות אקטיביות (בכל גרסה חוץ מאקטיב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אופי הנסיעות שלך ?

אתה צריך משפחתית כמו אוקטביה או שסופרמיני גם תופס?

למשל מאזדה 2 מ2016 , אמינה, מתנהגת טוב ויש לה מערכות בטיחות אקטיביות (בכל גרסה חוץ מאקטיב).

אופי הנסיעה זה לעבודה, ( 10 דקות נסיעה מטירת הכרמל למתחם מת"מ )

ובסופי שבוע לטייל קצת בצפון או להרחיק טיפה למרכז..

חוץ מזה , זהו.

מיני אני לא יכול, כי אני גם כנראה אסע עם המשפחה.. ( קניות ואנחנו 4 נפשות ) אז לא בא בחשבון מיני.

עריכה: לא יודע מה זה סופר מיני, אשמח להסבר.

עריכה אחרונה על ידי Parkour_man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשתמש בקיה לצורך הדוגמא

פיקנטו- מיני - הקטגוריה הכי קטנה שמוצעת בישראל ונוחה יותר לשימוש עירוני מאשר בין עירוני

ריו - סופרמיני -גדולה יותר מבפנים ומבחוץ.

פורטה - משפחתית והמקבילה לבית קיה לאוקטביה.

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח המקיף של הסקודה יקר מאוד השאלה אם אתה מתכוון לבטח מקיף או רק חובה וצד ג'? אם זה רק חובה וצד ג' אז עלות הביטוח שקולה לעלות הביטוח של שאר המשפחתיות.

מה שכן משמעותי באוקטביה זה הגיר והמנוע יש סיפורי זוועה רבים על הצמד הזה מספיק לעשות חיפוש בפורום ולראות כמה אנשים עובדים עצות כאשר נתקלים בעלויות תיקון לא הגיוניות.

מבחינת הצרכים שלך אתה נוסע כמות ק"מ ממוצעת לא גדולה (פחות מ10 אלף בשנה) לכן לא הייתי ממהר לחפש רכב חסכוני במיוחד ומעדיף רכב שישמור על ערכו יותר טוב לעורך זמן ככה הרכב יעלה לך פחות כסף בסופו של דבר.

אישית הייתי ממליץ קודם כול על קיה פורטה דיזל אם אתה נוסע בצפון בשטח הררי עם רכב מלא בקניות ו4 מבוגרים מנוע הדיזל עם המומנט הגבוהה שלו זה היתרון לא מבוטל בנוסף הקיה שומרת יחסית טוב על מחירה.

אחרי זה אתה יכול לשקול את הקורולה והאוריס (אם תמצא היברידית סטיישן בתקציב שלך זה בכלל יהיה מעולה).

לבסוף אם בא לך משהו יותר זול אתה יכול למצוא המון רנו קליאו אסטייט בתקציבך שהיא תהיה צפופה יותר ליושבים מאחור אך בגדול זה החסרון העיקרי שלה מול הקורולה והפורטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה לכם, יש עוד המלצות ?

הקיה לא רלוונטית.. לא אוהב איך שהיא נראית.

לעומת זאת טויוטה קורולה 2014 בצורה החדשה דיי אהבתי. אוריס גם רק שהיא סטיישן .

ישנם עוד המלצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך קורולה\אוריס\ אוקטביה מתקשרות למראה ספורטיבי?

למה לא איזה לאון FR? אם כבר כיוונת לוואג, אז עד הסוף.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעדיף משפחתית (מה שנראה קומפקטית), אפשרי גם מאזדה 3 -

מראה ספורטיבי והתנהגות בהתאם.

תתאים ל-4 נפשות.

אתה יכול גם לקחת עם מנוע 2000 שיגבה בכוחו את התדמית הספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק האצ'בק 2012-2013 1.8 142 כ"ס יכולה להתאים.

אוטומטית - V

מראה ספורטיבי - V

אמינה מאוד - V

שומרת ערך - V

ללא בעיות ידועות במנוע או גיר (בניגוד לאוקטביה), ישנן גרסאות מאובזרות עם מערכת מולטימדיה, מצלמת רוורס, גג שמש, הנעה ללא מפתיח, תא נוסעים פרקטי ונוח שכולל קיפול ייחודי של מושבים אחוריים. בקיצור, שווה בדיקה

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...