Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסויי עור סינטטי של הדר רוזן ב"על גלגלים רחובות" חוות דעת כללית

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לא משהו, כמו שק זבל על כיסא.

צחקתי בקול.

עצוב לגלות (שוב) שאיכות ההתקנה בישראל נשארה נמוכה מאוד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא צריך להגזים, זו לא עבודה של מליון דולר אבל גם לא נראה כמו שקית זבל.

או שהמוצר לא איכולי במיוחד ומתאים 100% לצורת המושבים או שהמתקין חיפף קצת. אם לא הקפידו על מציחת הכיסוי וקשירה של זה כמו שצריך למטה, זה יאבד צורה מהר מאד בכל כניסה ויציאה מהרכב אז כדאי לבדוק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תבינו אותי לא נכון, גם אני צחקתי בקול כשקראתי את השקיות זבל על המושבים אבל לפי דעתי אתה ממש מגזים.

איכות ההתקנה לא משהו אבל בכיסויים כאלה אין איפה לטעות. מלבישים מותחים את הגומיות וכך זה נראה. אין בכיסויים יותר מידי מקום למשחק במיוחד כשמדובר בעור סינטטי ולא בבד אלסטי.

הכיסוי על מושב הנהג קיבל צורה של הכיסא. הכיסוי שלי עוד לא כי אף אחד לא יושב עליו.

בלי קשר עם הזמן איכות אני מגלה עוד פאקים בתפירה של הכיסוי אבל ב900₪ כולל התקנה לא ציפיתי ליותר מידי. לשלם פי 3 בטופ קאר נראה לי מיותר בסגמט כזה של רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אין יותר מידי משחק עם הגומיות. יש גומי אחד בכל צד של הכיסוי כמו גומיות של סדין. אין איזה גומיות כיוונון רציניות. אם מותחים יותר מידי את הגומיות בצדדים אז הכיסוי של המושב נראה כמו טרמפלינה.

לי זה נראה בסדר גמור בלי קשר לזה שזה הרכב שלי. אולי אני לא רגיל לסטנדרט יוקרה גבוה מידי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: יצרו איתי קשר היום מהדר רוזן. אמרו לי שראו את התמונות ושהכיסויים לא הותקנו כמו שצריך ושהם צריכים לשבת הרבה יותר טוב על הכיסאות.

הציעו לי לבוא לתל אביב, כשאמרתי שזה לא נוח לי אמרו לי להגיע ביום חמישי לאוטודיפו ליד מקום מגורי על מנת שמתקין שלהם יסדר לי את העניין.

המתיחה הדלילה של הכיסויים על המושבים ממש מעצבנת אותי לאחרונה, זה מחמיר עם הזמן ואני לא יודע עד כמה המתקין ידע לתקן את זה.

אעדכן כאן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית יכול להיות שהוא לא יושב טוב כמו שצריך, יפה שהדר רוזן לוקחים אחריות

אבל למעט האזורים הלא מתוחים זה לא נראה "זבל", למחיר שלו זה אחלה

מה שכן פעם הבאה כדאי לבדוק הזמנה של משהו אפילו מחו"ל רק שיהיה תואם לרכב שלך ולבצע התקנה על ידי בעל מקצועי איכותי

או אם יש לך ידיים טובות וקצת עזרה מיוטיוב תנסה בעצמך, לא ילך פנה לרפד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באמת כל הכבוד להם שפנו אליו מיוזמתם בעקבות התמונות בשרשור. זה לא מובן מאליו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את התוצאה, ואם אפשר לשפר אז עוד יותר טוב :)

מבחינתי זאת עוד הוכחה (מיני רבות) שלא צריך לפשוט עור של חיה בעודה בחיים כדי להשיג יופי של כיסא.

מה גם שאם הכיסוי היה נתפר על המושב מלכתחילה התוצאה הייתה אפילו יותר יפה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרשתי את כל האתרים בחו"ל ואני ממש טוב בלקנות דברים בחו"ל. אין כיסויים יעודיים לרכב הזה.

טופ קאר עושים עבודה ממש איכותית אבל לא רציתי לשלם פי 3, זה מוגזם אפילו בשבילי בשביל פ'גו 108 להשקיע בריפוד מושבים 2000₪++.

תודה, גם אני מרוצה מהתוצאה, זה לא משדר זולות ומצד שני גם לא הוצאתי יותר מידי על העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום לאוטו דיפו ומיד ניגש אלי אלכס מהדר רוזן שהוא המנהל של המתקינים של החברה. יוצא ברית המועצאות בערך בגיל 60.

כתבתי את כל החוויה שלי עם אלכס כאן אבל לבסוף החלטתי למחוק את הכל כדי לא לפגוע בפרנסה של בן אדם בן 60. חשוב לי לציין שלאורך כל הפגישה הייתי מנומס, רגוע וכיבדתי את אלכס.

הינה כמה נקודות מהפגישה שלי איתו:

*למה קנית כיסויי דמו עור? זה כיסויים שקונים הורים לילדים כדי לנקות בקלות את המושבים.

*למה לא הזמנת באינטרנט כיסויים מקוריים של פג'ו הייתי חוסך לעצמי את כל הכאב ראש הזה.

*ויכוח קטן על זה שהוא לא רצה להכניס את הכיסוי המקורי של פג'ו מאחורי המושב למסילות שלו.

*יש לך מושבים בעייתים שאי אפשר לתפור עליהם כיסויים נורמליים.

לבסוף הוא תיקן מה שיכל, אם כי זה לא סידר את הבעיה בהתאמת הכיסא למושב. לחצנו ידיים, אמרתי לו שאני מודה לו מאוד, בורכתי לשלום ונסעתי לדרכי לאחר שבזבזתי שעה מזמני ללא תועלת אבל עם הרבה נוסטלגיות פחות נעימה מהמולדת.

כשחזרתי הביתה, ראיתי שהתפרים שעל העור התחילו להיפתח עד כדי כך שאפשר לראות את המושב המקורי בינהם :brickwall: ובנוסף הופיעו קרעים קטנים על הבד שנמצא ליד המושבים.

התקשרתי להדר רוזן, אמרתי להם שאלכס היה אחלה אבל הוא לא הצליח לתקן את העניין. בנימוס רב אמרתי להם שאני מרגיש שהזמנתי כיסויים ב50 דולר מEBAY, האיכות נוראית, הכיסויים שלהם לא מותאים לכיסא ושההתפשרות היחידה שאני מוכן לקבל זה התקנת כיסויים חדשים לגמרי שעשויים מבד רגיל כי אין לי יותר סבלנות לבזבז כ"כ הרבה זמן ואנרגיה על כיסויים ב900 ש"ח. רכשתי כיסויים מותאים אישית כדי להתקין אותם ולשכוח מזה ולא כדי להתעסק בזה שעות על גבי שעות. כמובן שאמרתי את זה בנימוס רב ובטון רגוע.

הגברת שדיברה איתי הבטיחה לדון על זה עם ההנהלה ולחזור אלי.

במידה ולא יאשרו לי התקנת כיסויי בד רגיל כמו שהיה לי ברכבים הקודמים אני פשוט אוריד את הכיסויים האלה אתן להם פידבק רע עם כל הסיפור בפייסבוק ובZAP ואשלם 900 ש"ח דמי לימוד לעתיד.

לא יאומן כמה בארץ שלנו קשה לעשות הכל נכון מהפעם הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגשתי היום חבר וותיק. יש לו רכב עם מושבים מאוד דומים לרכב שלי. נוסע כבר חצי שנה עם כיסויים של הדר רוזן שנתפרו במיוחד בשבילו אבל מבד דמוי זאמס ולא דמוי עור. הכיסויים יושבים על המושבים שלו כמו כפפה ליד. נראה שהפעם עשו גם את התפירה וגם את ההתקנה כמו שצריך.

מקווה שיחזרו אלי בשבוע הבא ויסכימו להחליף לי לכיסויים מבד אחר, אני ללא ספק אבחר בזאמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...