Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסויי עור סינטטי של הדר רוזן ב"על גלגלים רחובות" חוות דעת כללית

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שרכשתי את הכיסויים לא מצאתי יותר מידי מידע עליהם בגוגל אז החלטתי לחלוק פה קצת בשביל האנשים שמתעניינים בכיסויים לרכב וצריכים קצת מידע.

חוררתי לעצמי את מושב הנהג ב108 שלי וזה הציק לי בעין במשך כמה חודשים. אחרי שבדקתי עלויות של תיקון הריפוד אצל רפד כולל בד מקורי החלטתי שעדיף להתקין כיסויים.

בהתחלה פניתי לטופ קאר, המחירים שם מתחילים מ2000 ש"ח ולכן ירדתי מהרעיונות. הם חבר'ה איכותיים מאוד אבל אישית הרגשתי שהם מציעים את שירותים יותר לשוק רכבי הפרימיום ואין לי מה לחפש שם עם רכב עממי בחיפוש אחרי כיסויים עממיים.

השלב הבא היה לפנות לעל גלגלים רחובות. ראיתי בפורום המלצות לפה ולשם בעניין על גלגלים רחובות. הדירוג שלהם ברשת קופץ בין חוות דעת מצוינות לחוות דעת מזעזעות.

מניסיון שלי אחרי 3 מכוניות שעברו אצלהם התקנות כיסויים, מערכות שמע ומצלמות רוורס הם לא מושלמים, אבל הם הכי טובות באיזור רחובות והסביבה. החוויה השלילית היחידה שלי אצלהם אי פעם הייתה התקנת מצלמת דרך לפיוזים. שוכנעתי שעדיף לחבר את המצלמה לצמת שירות. לבסוף לאחר שחזרתי אליהם 3 פעמים מכיוון שזה עשה לי המון בעיות נכנעתי, פירקתי הכל לבד והתקנתי לבד עם מפצל פיוזים כמו שרציתי מההתחלה ומאז המצלמה כבר חצי שנה עובדת עם 0 תקלות.

הסתכלתי בקטלוג של הדר רוזן, להפתעתי כיסויי העור הסינטטי זולים מכיסויי הבד שלהם. בחרתי בעור הסינטטי למרות החסרונות שלו בקיץ, אני יכול לחיות עם זה והמראה של העור עושה לי את זה מאוד אז הלכתי על זה.

קניתי כיסויים של עור סינטטי בעלות של 900 ש"ח כולל התקנה, כמובן שבדקתי שיהיו חורים לכריות האוויר.

לקח 5 ימים עד שהכיסויים נתפרו וכחצי שעה להתקין אותם כששני מתקינים עובדים על הרכב שלי. האחד שעבד על מושב הנוסע עבד פלס והמתיחות מתחת לכסא בהתאם והשני שעבד על מושב הנהג קצת חיפף והייתי צריך לתקן אחריו את המיקומים של הווים כי הם פשוט היו תפוסים על כבלים חשמליים וחיבורי חשמל למינהם.

כמו כן לאחר שנסעתי קצת ראיתי שבמושב האחורי מצד הנהג חגורה אחת למשהו חגורה, פתחתי אותה והרכב התחיל לצפצף שיש מישהו לא חגור ברכב. עצרתי את הרכב בצורה בטוחה וראיתי שאותו המתקין שסידרתי אחריו את הווים למשהו החליט לחגור את החגורה ולשים עליה את המושב האחורי שניתקו כדי לשים עליו כיסויים. נאלצתי לפרק את המושב להחזיר את החגורה למקום ולהחזיר אותו. זה לקח לי כדקה.

איכות הריפודים מרגישה טוב. אין ריח של ניילון והם יושבים טוב על הכיסאות.

במושב הנהג מרגיש שיש קצת יותר מידי בד ורואים קצת כפלים עליו לעומת מושב הנוסע. מרגיש שיש קצת עודף בד. חשבתי בהתחלה שהגומיות לא מספיק מתוחות אז ירדתי מתחת לכיסא והגעתי למסקנה שאם אמתח אותם עוד קצת הם יקרעו.

לסיכום הייתי מדרג את הכיסויים כ8/10 ואת איכות ההתקנה כ7/10.

מקווה שזה יועיל למי ששוקל כיסויים של הדר רוזן אם יש למישהו שאלות אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

משענת יד של armster. כ400 שקל כולל משלוח מבריטניה. בארץ כ900. 5 דקות התקנה.

היום חזרתי מעל גלגלים רחובות וביקשתי מהבחור שעשה את המושב הטוב שיתקן גם את המושב השני. הוא מתח עוד את הריפודים וסידר את עניין עודף הבד.

תהליך ההתקנה אכן לא מושלם אבל עדיף מרוב המקומות האחרים שראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מרוצה מהתוצאה זה מה שחשוב.

במקומך הייתי מחפש בפירוקיה כיסא שלם של 108באותו צבע מחליף. היה עולה פחות מ900 ש"ח והמראה המקורי היה נשמר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על שיתוף החוויה.

מתעלק על השרשור - איך המשענת של ARMSTER? המשענת שקיבלתי עם האיביזה מזעזעת. מקרקשת וחורקת בכל נגיעה.

ה ARMSTER לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הarmster לא תשפר את חווית המשענת יד שלך. למרות שמחירה בארץ כ900₪ בבריטניה מחירה הוא כ250₪ והתמורה שמקבלים בהתאם. חתיכת פלסטיק נחמדה שמחוברת על 4 ברגים ואפשר לשים עליה את היד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעלב, אבל עדיף לנסוע עם חור קטן כמו שהיה לך מאשר הדבר המזעזע הזה, נראה זול ובטח ובטח שלא מתאים לכסא כמו של ה 108.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעלב, אבל עדיף לנסוע עם חור קטן כמו שהיה לך מאשר הדבר המזעזע הזה, נראה זול ובטח ובטח שלא מתאים לכסא כמו של ה 108, קח בחשבון גם שבקרוב שהעור הסינטטי הזה ישחק אתה מהר מאד תעדיף את החור.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני לא נעלב זה כיסויים לרכב לא ילדי.

2. נראה זול זה עניין של טעם וריח.

3. היה לי כיסויי עור סינטטי על הרכב הישן שלי. שנתיים וחצי עד שהרכב נמכר איתם והמושבים נראו כמו חדשים.

4. במידה והכיסויים יהרסו אשקיע 10 דקות מזמני, אוריד אותם ואחזור לסוע בלעדיהם.

5. אני לא מבין למה לא מתאימים לכיסאות של 108? הריפוד נתפר בשביל הרכב ויושב על הכיסא בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח, לדעתי נראה בסדר גמור, כל חובבי ה'תשאיר מקורי' בטח מתהפכים - אבל למי איכפת.

ברור שזה לא עבודת רפד ב2-4 אלף ש"ח, לדעתי קיבלת אחלה תמורה למחיר, אם כי לדעתי העור אכן מעיק קצת בקיץ.

תתחדש!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לא משהו, כמו שק זבל על כיסא. עם הזמן אני מאמין זה יתפוס את הצורה ויראה יותר טוב.

אם המחירים בטופ קאר מתחילים ב2000 שקל, כמה נגיד היה עולה לעשות רק את 2 הכסאות הקדמיים? עדיף כיסוי תפור שיושב בדיוק על הכיסא מאשר כיסוי "שק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...