Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2.0 2014. פעם בשבוע כל נורות האזהרה נדלקות, הרכב קופץ, מזייף ולא מחליף הילוכים

much
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם בשבוע בערך בזמן נסיעה פתאום נדלקות לי כל הנורות בלוח השעונים והרכב ממש "משתגע" מתחיל לקפוץ/לבעוט ולזייף ואפילו לא מחליף הילוכים,עצירה ,כיבוי והדלקה מחדש "מאפסת" הכל והרכב חוזר לנסוע ולתפקד מצוין לעוד שבוע-שבועיים שהתופעה חוזרת,פניתי למוסך החברה מיד לאחר האירוע התחברו למחשב הרכב אך לטענתם אין שום קוד תקלה ספציפי המצביע על רכיב/חיישן מסוים תקול,הם חושבים שיש איזה נתק/קצר /אי תקשורת במחשב או בצמת החוטים המובילה אליו,אבל שוב אינם בטוחים ולכן בינתיים רק מחכו/איפסו לי את הנורות ושלחו אותי לדרכי, אבל לצערי התופעה חזרה באמצע כביש מהיר באיילון לפניי יומים ושוב בחברה אמרו את אותם דברים ושלחו אותי לדרכי,אני כבר ממש מיואש ואף שוקל למכור את הרכב ואיני יודע מה לעשות,מישהו פעם נתקל בתופעה כזאת?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכונאי או חשמלאי רכב, אבל הייתי מתחיל בלהסתכל על ההתקנות המקומיות של הרכב.

איזה התקנות מקומיות יש?

אני מניח שיש קודן, גם ווייז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב מליסינג בעברו ?

אכן בדוק את ההתקנות המקומיות : אזעקות, עלוקות, מובילאיי משהו משבש את פעולת מחשב הדלק. היה לי בעיה במאזדה 3 ישנה מליסינג שהרכב היה נכבה פתאום בנסיעה ובסוף זו היתה עלוקה שחברות הליסינג התקינו על משאבת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי הייתה אותה בעיה,יש לו מזדה 2 2015,הוא גם השתגע מזה,אחרי שהעיף מטען כפול ממצית של הרכב זה חלף.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק אם בקודי תקלות קיים קוד תקלה המצביע על מתח גבוה, יש לבדוק בכל מחשבי הרכב כי ניתקלתי בזה ברכב זה והאלטרנטור היה האשם.

בדוק שנעלי הכבל למצבר מהודקים כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי גרנדיס 2005 | שברולט אפלנדר 2007

בתאריך 1.8.2021 בשעה 17:55, m3x7r3m3 כתב:

איך יודעים שפוליטיקאי משקר? השפתיים שלו זזות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...