Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים לקסוס is250 אופסט ומה שביניהם

KilleRCitY
שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום, אני רוצה לקנות גאנטים עם אופסט שלילי (כמה שיותר) על מנת להוציא את הגלגלים החוצה ולתת לרכב מראה קרבי יותר.

בשילוב עם ספייסרים עדינים מאוד.

כשאקנה את הגאנטים, אהיה עם הנמכה וכמובן עם קאמבר (כנראה מדובר על קאמבר שלילי -5.5 אחורי בלבד למראה עדין מאוד.)

המידות שלי כרגע הן:

מידות צמיג:

קדימה: 225/40/18

אחורה: 255/40/18

מרווח ברגים 114*5

בעתיד הרחוק אולי אגדיל ל19״ , אבל לא כרגע.

יש לי שאלות:

1. איך מחשבים אופסט (חיובי ושלילי)?

2. כמה אופסט שלילי מקסימום אני אוכל לשים?

3. מה זה toe in וכמובן toe out ?

הבנתי שהסטוק אופסט שלי עומד על 48-50 , מה זה אומר?

תודה ענקית לכל מי שיעזור, חרשתי את הרשת בשביל תשובות ולכן פתחתי את השרשור הזה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי KilleRCitY

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אופסט הוא המרחק במ"מ בין מרכז החישוק (רוחבית) לקו של משטח ההרכבה של החישוק (איפה שהחישוק מתיישב ומתחבר עם ברגים על הסרן). תעשה קצת גוגל באנגלית, גם אם לא תבין מה כתוב, תמצא מספיק תמונות בהקשר זה.

2. מדידה. המקסימום שלא יעורר בעיות בטסט/מול שוטרים הוא כזה שמשאיר את הצמיגים מתחת לכנפיים. בהקשר זה, אין שום הגיון לשים ספייסרים אם אתה משנה את האופסט של החישוקים (שזו הדרך הנכונה יותר). יש גם מספיק מחשבונים ברשת כדי לשערך את השינויים. למשל זה.

3. גוגל. אפילו באתרים בעברית, כולל בפורום.

אתה הולך לשנות את זוויות המתלה (שינוי אופסט, הנמכה, שינוי כיווני אופן).

מציע לחקור איך כל שינוי שאתה עתיד לבצע ישפיע על העומסים המופעלים על המתלה, הניהוג והתנהגות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה טום! אין כמוך בעולם !

בנוגע ל2, איך אני מודד את האופסט?

אני רוצה פשוט להוציא את הגלגלים החוצה, אבל לא ברמה שיתן עומס מטורף על הנאבה. קצת להוציא החוצה בשביל מראה אגרסיבי יותר של הרכב. בגלל זה גם השילוב של הספייסרים העדינים (כנראה שזה יהיה מתאמים כי בקושי ואני מוצא 5*114.3).

ותודה רבה, אני בדיוק מנסה לחקור ולשאוב כמה שיותר מידע על העניין!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Suzuki Baleno 2002 1.6 - נמכרה | Mazda 6 Premium 2007 2.3 - נמכרה | VW Passat 2016 1.8T - נמכרה | VW Polo 1998 1.4 - נמכרה | Toyota Verso 2017 1.8 - לא נוהג | Mercedes C180 2019 - נוהג.. לאט ובפחד. | Lexus IS250 - נמכרה בכאב לב. | Hyundai Getz 2008 1.4 - דיילי לדיילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאתה לא יכול להצוציא יותר מידי את הג׳אנטים החוצה, זה יגרום לפגיעה בכנף.

מודע לעניין, אני הולך להרחיב כנפיים... יהיה הרבה.. השאלה היא כמה אופסט שלילי אני יכול מקסימום כדי לא ליצור פגיעה.. אני רוצה להתחיל לברר מחירים לגבי הכל , אבל הבעיה שאני לא יודע כמה אופסט שלילי אוכל להכניס שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...