Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק חריגה רנו מגאן קופה 2014

operation103
שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני פחות מחודש שדרגתי מרנו מגאן 2001 ידנית 1.4 לרנו מגאן קופה 2014 ידנית 1.2 טורבו.

עברה בדיקה והכל תקין לפני רכישה. נסעתי עם הרכב כ-1500 ק״מ, צריכה שמאוד מטרידה אותי. 1-9 או 1-10 בעיר. נוהג בעדינות, לא מושך הילוכים או לוחץ.

חשוב להגיד שהצריכה שלי במגאן 2001 הייתה 1-12 בעיר ו-1-18 בינעירוני. כאן אני מפיק כאמור 1-9 או 1-10 בעיר ותוצאה הזויה של 1-11 בבינעירוני. הרכב מטופל ושמור עם היסטוריה מלאה, עבר לאחרונה ניקוי כולל תוסף ופלאשינג לשמן מנוע, שמנים פילטרים הכל לפי תקן יצרן והכל טרי. הוחלפו פלאגים במסגרת הטיפול השגרתי. 48,800 ק״מ הכל מלוקק מכנית.

אחת הסיבות שקניתי את הרכב זה בציפיה שיהיה חסכוני. במקרה הגרוע שיהיה כמו האקסית. זה מחריד ומטריד אותי, שילמתי על הרכב סכום לא מבוטל של כסף ולא קיבלתי את התוצאה הרצויה. מה ניתן לעשות? ברמה של אמכור ואקנה משהו חסכוני יותר. נוסע כ-20 אלף בשנה, זה העניין הפסיכולוגי שמטריד אותי כל פעם לתדלק כאילו אני נוסע על משאית קטנה.

מקווה למצוא פתרונות, תודה מראש

*** הנתונים בקמ״ל . קילומטר לליטר. על ליטר דלק עושה איקס קילומטר. נבדקו גם במשאבה מספר פעמים (אותה תחנה אותה משאבה, החלפתי תחנה בדקתי שוב אולי איכות דלק, לא עזר. מה גם שברנו הקודמת אותה תחנה והכל תקין) וגם מחשב הרכב מראה תוצאות זהות.

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש אחת כזו בדיוק 2013

1-15 במשאבה. גרים באותה עיר

יצרן 18.3 מבחן דרך של הארץ 13

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת הבדיקה שנעשה אמינה מבחינת ביצועי המנוע והוא תקין לחלוטין מכנית ובבדיקת מזהמים יצא תקין לחלוטין אז כניראה שלא יהיה מנוס מלנשוך שפתיים. מקווה בשבילך לפחות שבעיית הצריכה תהיה הבעיה היחידה ברכב הזה. בדרך כלל מי שבוחר בצרפתייה עושה זאת מטעמי נוחות שאין ספק שזה אחד הרכבים הנוחים ביקום ומטעמי מחיר שוק ירוד שעומד בתקציב לכל כיס כמעט, אבל אסור לשכוח שמעבר לכך קיים עניין התחזוקה והאמינות שבזה יש לה עוד משוחה לא קטנה לעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייחס למחשב הדרך זה ממש לא נון לקביעת צריכת הדלק האמיתית זה משתנה בין נהג לנהג בהתאם לתנאי הנסיעה.

בצע את הבדיקה של מילוי מיכל מלא נסיעה של כמה מאות קילומטרים תדלוק ואז חישוב מספר הקמ עם הליטרים שנכנסו במדוייק בתדלוק האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי חושב גם במשאבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט לעניין החיסכון הרכב מדהים ועונה על כל הדרישות שלי מעל ומעבר, כולל תמורה גדולה לכל שקל שהושקע. עם זאת, חשוב לי להבין - האם 1-9 או 1-10 זו צריכה עירונית נורמטיבית לרכב הזה? בכל זאת אני לא נוהג על מאזדה 3...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...