Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעגל כרית אוויר פתוח פיג'ו 206

ExsTaZzi
שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תוכל לאמת את אמינות הסורק תקלות ע"י ניתוק קונקטור של כרית האוויר של הנוסע, באם התקלה תישאר כפי שהיא או תפתח תקלה חדשה אבל על אותו כיוון של נתק או התנגדות גבוהה משמע אפשר לסמוך על הסריקה הזו.

הסורק שהשתמשת בו מעולה ואמין מאוד בין היתר גם אני עובד בו לעיתים יש לי את המקורי לא הסיני lunch x431

למרות שאיני אוהב לייעץ בפורום על נושאים בטיחותיים ולמסור מידע מסוג זה, משום שמערכת כריות האוויר מסוכנת מאוד! ואני מחשיב התעסקות איתה כמו להתעסק בחומר נפץ אז ראה הוזהרת. ממליץ לך לפנות לבעל מקצוע שמוסמך לכך.

עוד דבר על קצה המזלג, את מחשב כריות האוויר חל איסור מוחלט לנתק או לחבר את הקונקטור שלו כאשר המצבר מחובר, בטח ובטח אסור לפתוח את הברגים שמחזקים אותו לגוף הרכב שלא לצורך הם מהודקים אך ורק עפ מומנט מסויים!

מה שאינך יודע עדיף שלא תתעסק הפציעה עלולה להיות בילתי הפיכה.

ראשית אני רוצה להודות לך על האזהרות והתמיכה, חשוב שתבין שאני אדם זהיר שחושב לפני ביצוע ואם יש לי ספק ולו הכי קטן כמו שיצא לך לראות במהלך השרשור הזה אני שואל שאלות ולא קצת, כלומר אם אני לא יודע משהו אני לא אתעסק, בנוסף יש לי ניסיון וידע במכונאות (הנדסאי מכונות בהתמחות רכב) ולמרות זאת למדתי מהשרשור הזה דברים ואני ממשיך ללמוד וזו גם המטרה הנסתרת בנוסף לחיסכון בעלויות בטיפול מוסך.

בנוסף אשמח לשמוע למה אין לנתק קונטור מחשב כריות אוויר ( לא שחשבתי איי פעם לעשות זאת) אלה לצורך העשרת הידע

אשמח לשמוע גם למה קריטי מידת הידוק הברגים.

נ.ב את הlunch הזמנתי מהאייבי בעלות של כ 800 שח, האם יש לי דרך לאמת את זה שהוא מקורי ולא סיני? אוסיף ואומר כי ביצעתי עדכון לתוכנה לא מזמן, אם ניתן להניח מהפעולה הזאת משהו.

תסביר רגע משהו, באת למוסך וביקשת ספציפית שיחליפו את הסליל כרית אויר? או שביקשת שביצעו אבחון?

יותר בכיוון של נסעתי לפירוקיה קניתי סליל תואם והחלפתי עצמאית.

עריכה אחרונה על ידי ExsTaZzi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ואיך אתה יודע שהסליל שהרכבת תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אתה יודע שהסליל שהרכבת תקין?

אין לי דרך וודאית לאמת זאת חוץ מזה שטענו בפירוקיה שפרקו מאוטו תקין (307) הפירוק התבצע מולי אם יש צורך לציין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף סיבבתי את הסלילל מקצה לקצה על מנת לאמת שלמות הסליל, מה שלא הסתדר לי זה כמות הסיבובים שניתן לסובב מקצה לקצה אם זכרוני אינו מטעה אותי מספר הסיבובים היה 28, אשמח לשמוע מדוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

חבריי היקרים שלום וערב טוב.

מצטער אם השארתי אתכם סקרנים אך לא היה באפשרותי להתעסק עם התקלה עד אתמול, אתמול בוצע פירוק כרית אוויר נוסע ע"מ לאתר ויזואלית משהו לא תקין, יש לציין שהפירוק מסורבל ולא נוח בכלל (ברגים ללא גישה, צפיפות, קליפסים נסתרים, ועוד.) לאחר הפירוק הכרית הייתה נראית תקינה וללא סימנים חריגים ולכן החלטתי לבצע מעקב לחיווט שלה, והתגלו שלושה קונקטורים מתחת להגה בסמוך לתיבת פיוזים, 2 מעגלים לכרית אוויר נהג והשלישי הבעייתי של הנוסע, ניקוי המגעים שלו פתר את הבעיה, להלן מצורף תמונת הקונקטורים, המדובר הוא הכחול.

12054595.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, הלוואי וזה מה שיפתור לך את הבעיה

הייתה לי בעיה ב 406 שלי, החלפתי סליל ומחשב (תקינים, עבדו על ה 406 השנייה שהחזקתי בו זמנית) - וזה לא עזר.

הלוואי וזה מה שיפתור לך את הבעיה - ושאפו על המעקב אחרי החיווט.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי, הלוואי וזה מה שיפתור לך את הבעיה

הייתה לי בעיה ב 406 שלי, החלפתי סליל ומחשב (תקינים, עבדו על ה 406 השנייה שהחזקתי בו זמנית) - וזה לא עזר.

הלוואי וזה מה שיפתור לך את הבעיה - ושאפו על המעקב אחרי החיווט.

אם לא הסברתי את עצמי טוב הבעיה נפתרה, מנורת תקלת כרית האוויר כבתה ובוצע איפוס בכדי לראות שאין תקלה חוזרת, אני לא יודע מה היה לך בדיוק ב406 אבל הבעיה נפתרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הסברתי את עצמי טוב הבעיה נפתרה, מנורת תקלת כרית האוויר כבתה ובוצע איפוס בכדי לראות שאין תקלה חוזרת, אני לא יודע מה היה לך בדיוק ב406 אבל הבעיה נפתרה.

אז מברוק, עשית לי את השבוע, באמת !

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...