Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעגל כרית אוויר פתוח פיג'ו 206

ExsTaZzi
שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין קשר לניתוק מצבר כאשר בודקים עם רב מודד מערכת כריות אוויר, כי זה לא חשוב, הסכנה שם, לא משתמשים ברב מודד מכיוון שהזרם הנמוך שהרב מודד מוציא עלול להפעיל את כרית האוויר.

זו הסיבה שאינך יכול לבדוק רציפות בסליל כרית האוויר בחלק מהדגמים, ברגע שמנתקים את התקע ,יש בתקע עצמו פחית נחושת קטנה שמגשרת בין הפינים,כדי למנוע פיצוץ של כרית אוויר ממקור מתח חיצוני שהוכנס לתקע.

תתעלם מהכיתוב, הפחית שמגשרת בין הפינים לא תאפשר בדיקת רציפות.

[ATTACH=CONFIG]499610[/ATTACH]

אם אתה מאיזור המרכז, קפוץ אלי עם האוטו לבדיקה בלי שום חיוב, זמן בטוח תחסוך.

אורן

אורן, תודה רבה על ההסבר לא הייתי משער שזרם כה מזערי שהרב מודד פולט יכול להפעיל את המערכת הרגישה.

לגביי החלק השני של ההסבר, או שאני לא הבנתי את ההסבר שלך, או שאתה לא הבנת את ההסבר שלי לבדיקה שהצעתי לבצע.

התמונה שצירפת נראת כמו שקע כרית האוויר עצמה, שאגב אם הבנתי נכון יש לי שאלה נוספת, כיצד פחית הנחושת מגינה על הכרית מפניי הפעלה ממקור מתח שונה?

ומה קורה בזמן דריכות המערכת האם הדבר לא יגרום לקצר?

לגבי הבדיקה שהצעתי לבצע מצורפת תמונה.

iylnj2mmojww.jpg

הבדיקה שהצעתי היא לבדוק רציפות בין יציאתו של המעגל לכרית (בכחול) לבית כניסתו של המעגל בחלק האחורי של הסליל (באדום).

והאמת שאני מהצפון כך שלהגיע למרכז זה לא כלכך אופציה בשבילי תודה רבה על ההצעה והעזרה אורן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום

הבנתי את שאלתך בדיוק, גם בחלק האחורי של ידית האורות com2000 יש את אותה פחית, שמונעת פיצוץ הכרית ברגע שמחברים מקור מתח חיצוני לידית, כאשר הכרית מחוברת.

הפחית מתנתקץ מהפינים ברגע שדוחפים פנימה את התקע, היא מגשרת בין הפינים רק כאשר התקע בחוץ.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את שאלתך בדיוק, גם בחלק האחורי של ידית האורות com2000 יש את אותה פחית, שמונעת פיצוץ הכרית ברגע שמחברים מקור מתח חיצוני לידית, כאשר הכרית מחוברת.

הפחית מתנתקץ מהפינים ברגע שדוחפים פנימה את התקע, היא מגשרת בין הפינים רק כאשר התקע בחוץ.

אורן

שוב תודה אורן, אז אם הבנתי נכון את ההסבר שלך בזמן שכל הקונקטורים מנותקים מהסליל אני יכול לבצע בדיקת רציפות בתקע יציאה מהסליל לכרית האוויר בין שתי הקטבים (המוקף בכחול בתמונה), האם אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במעגלי כרית אויר לא מבצעים בדיקת רציפויות, יש גשרים מקצרים לא רק במודולים אלא גם במחברים עצמם.

אוקיי, האם יש לך רעיון כיצד לבדוק את הסליל מכיוון שמחשב הדיאגנוסטיקה מראה על תקלה בכרית נוסע ואני לא רוצה להחליף חלק תקין ומנגד אורן טוען שבדרך כלל מה שנהרס זה הסליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כן, לחבר מחשב אבחון מקורי או לרשום קוד תקלה

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני שיטות לאבחון כריות אויר ואצל כל יצרן רכב זה קצת שונה.

הכי נכון זה באמת שתתן את הקוד תקלה המקורי ולא רק את המלל, על מנת שיהיה כוון או שתיגש למוסך עם סורק מקורי של יצרן הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מי החליף לך?

כנס למוסך מומלץ עם ציוד דיאגנוסטיקה מתאים.

אני אישית ממליץ על מוסך גבע בתל אביב, תושיה 24.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לומדים מחליפים מבלי לבדוק!

הצעתי לך תחילה לבדוק את הקונקטור של כרית האוויר של הנוסע היית מתחיל בדבר הפשוט במקום לקפוץ גבוה.

קודם מתמקדים לפי מה שנתן לך הסורק תקלות, פשוט חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

*עדכון* הוחלף סליל כרית כפי שהומלץ אך התקלה לא נפתרה אותה אותה תקלה.

האם יש לכם כיוון אחר ?

בוודאי להמשיך בכיוון שבחרת ניסוי וטעייה וייתכן שבסוף תמצא את החלק הסורר.:shock:

בנימה יותר רצינית אין שום דבר שאפשר להציע לך מבלי לחלץ קוד תקלה העזרת סורק מקורי ופענוח של בעל מקצוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה לומדים מחליפים מבלי לבדוק!

הצעתי לך תחילה לבדוק את הקונקטור של כרית האוויר של הנוסע היית מתחיל בדבר הפשוט במקום לקפוץ גבוה.

קודם מתמקדים לפי מה שנתן לך הסורק תקלות, פשוט חבל.

האמת שאתה צודק ב100 אחוז! ובדרך כלל אופי העבודה שלי דוגל רק בשיטה הזאת של מהקל לכבד, אממה עקב פקפוק באיכות הדיאגנוסטיקה של המחשב שלי+ חיפוש באינטרנט וגילוי מיידע על תופעה מוכרת חרגתי מהרגלי, אני שוב חוזר ואומר אתה צודק ב100 אחוז וזה הדבר הראשון שאבדוק בקרוב, וכמו שאמרת מטעויות לומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לאמת את אמינות הסורק תקלות ע"י ניתוק קונקטור של כרית האוויר של הנוסע, באם התקלה תישאר כפי שהיא או תפתח תקלה חדשה אבל על אותו כיוון של נתק או התנגדות גבוהה משמע אפשר לסמוך על הסריקה הזו.

הסורק שהשתמשת בו מעולה ואמין מאוד בין היתר גם אני עובד בו לעיתים יש לי את המקורי לא הסיני lunch x431

למרות שאיני אוהב לייעץ בפורום על נושאים בטיחותיים ולמסור מידע מסוג זה, משום שמערכת כריות האוויר מסוכנת מאוד! ואני מחשיב התעסקות איתה כמו להתעסק בחומר נפץ אז ראה הוזהרת. ממליץ לך לפנות לבעל מקצוע שמוסמך לכך.

עוד דבר על קצה המזלג, את מחשב כריות האוויר חל איסור מוחלט לנתק או לחבר את הקונקטור שלו כאשר המצבר מחובר, בטח ובטח אסור לפתוח את הברגים שמחזקים אותו לגוף הרכב שלא לצורך הם מהודקים אך ורק עפ מומנט מסויים!

מה שאינך יודע עדיף שלא תתעסק הפציעה עלולה להיות בילתי הפיכה.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...