Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורא כאן על אנשים ששרטו להם את הרכב, וקולט באיזו מדינה רעה וברברית אני חי.

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ייאמן כמה הונדליזם של הערסים והחלאות פושה במדינה הזו, עולם שלישי לכל דבר. זו לא מדינה שמכבדת רכבים, רכוש ובני אדם אחרים. הערסים האלה צריך לכרות להם יד, בדיוק כמו שעושים לגנבים במדינות פרימיטיובת אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטל בשישים, למיעוט שבמיעוט שורטים רכבים.

נתקלתי הרבה יותר פעמים בהשחתת רכוש ציבורי כמו מתקנים בגנים מאשר בהשחתת רכבים. כמו כן בהשחתת רכוש מבני כמו חניות הרבה יותר מאשר ראיתי רכב שמושחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונדליזם זה דבר אחד, חמור לא פחות זה זלזול וחוסר מודעות של אנשים שפותחים דלתות בחניה מקבילה על רכב אחר בלי שום רגישות לרכוש של אחר שלידם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לברוח מזה, פעם חניתי את הפנדה באיזה מקום מרוחק שלא אמורה להיות תנועה של אנשיםמאו רכבים כמעט.

חוזר אחרי העבודה ומגלה שריטה על דלת אחורית..

מצד שני, בחול יותר טוב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, אנחנו לא אירופה וזאת התרבות שלנו.

יוליאן, מוזמן לראות איך רכבים באירופה נראים, ולמרות שהם חונים בצפיפות אין שום שריטות, עניין של כבוד לרכוש של האחר

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם בחו״ל המצב יותר טוב. אני קורא באופן קבוע פורום אנגלי של בעלי Audi, ולא מפסיקים להתלונן שם על נזקים שנגרמים לרכבים שלהם בחניה. מה שבטוח זה שהמצב בישראל אינו מזהיר, וזה בלשון המעטה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב בחול הרבה יותר טוב מהמצב בארץ! בכל המדנות שביקרתי האנשים יש להם ערך לציוד בין אם אלו מדינות יותר עשירות או יותר עניות.

כמובן יש את הגרוטאות אבל רוב הרכבים אפילו שהם יכולים להיות משנות ה90 בכיף היו דיי שמורים(אפילו באופן מפתיעה)

בארץ אין ערך לכלום, 90% האזרחים מתיחסים לרכב כאילו זה פח על גלגלים, ראיתי אנשים עם X6 שפותחים דלתות על רכבים כאילו זה סובארו DL מתפרקת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך שבגרמניה הייתי הרבה זמן, בערים שונות. הכבוד שם לרכוש בכלל ולמכוניות בפרט הוא לא ייאמן. מכוניות שם בלי שריטות בכלל. בקושי. גם מכוניות ש 10 שנים על הכביש, למרות שאין הרבה כאלה. אתה רואה מעט לכלוך של חורף או אבק על מכוניות, אבל נטולות שריטות בכלל. לא רק זאת...אם מישהו התנגש בך, שרט אותך וכו', הוא בד"כ משאיר פתק, או כמעט תמיד. אפילו אם לא השאיר ומישהו ראה אותו - מנסיון אישי אומר לך - עד הראיה ישאיר לך פתק על החלוון שהוא ראה את הרכב השני שורט אותך בחניה וכו', עם הפרטים שלו (של עד הראיה שגם רשם את מספר הרכב הפוגע). בגרמניה אין לתושבים סבלנות בכלל לונדליזם מאף סוג. יש שם מכונות של סיגריות ברחובות, שנשארות שלמות לגמרי. כל מטר מכונת סיגריות ,אתה מתאר לך דבר כזה בישראל? היו שורפים אותן ופורצים אותן אחרי יומיים , במקרה הטוב.

בכל מקרה הגרמנים הם עם שמאד מכבד רכוש ורכבים. מאד. בארץ הברברית והרעה שלנו יש חיות רעות רבות, בעיקר בני נוער אבל ממש לא רק. אין שום כבוד לרכבים, מי שיש לו רכב ישן יפתח דלתות בכוח על רכבים אחרים, ויש הרבה ששורטים רכב בכוונה רק כי לא בא להם טוב בעין. גועל נפש של מדינה, גועל נפש של אזרחים יש לנו פה. שום תרבות, אפס תרבות. מדינה מזרח תיכונית לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שאני נוטה להסכים עם ניסאן מיקרה, אינני תושב גרמניה, אבל שכרתי שם רכב כבר 3 פעמים ויצא לי לחרוש את המדינה, החניונים צפופים, המכוניות גדולות, ובכל זאת - לא נתקלתי במישהו שחונה על הקו, לא ראיתי בשום חניון מישהו שפותח דלתות על הרכב שלידו.

אני לא אומר שבחודש המצטבר הזה אני יודע הכול על גרמניה, אבל בהחלט עושה רושם שיש לאנשים שם יותר כבוד לרכוש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שדופקים את הדלתות של מכוניות אחרות, אלה פשוט אנשים בורים. אלה אותם אנשים שצועקים, מלכלכים בכל מקום ומתנהגים כמו חיות. לא בהכרך בכוונה, פשוט ככה הם רגילים להנהג.

האנשים ששורטים את הרכבים קיימים רק בשכונות עם מצב סוציו-אקונומי נמוך. תעבור שכונה, תעבור עיר, תראה איך מפסיקים לשרוט לך את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יכול להיות שהרכב שלך לא יוקרתי מספיק בשביל הדיירים אז מנסים לסלק אותך כדי שלא תבוא אוכלוסיה חלשה לבניין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...