Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן גחון התנתק/נשבר (קיה נירו) - להרכיב חזרה עד הגעת חלק חדש?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אתמול לאחר מעבר בכביש עירוני מוצף מעט מהרגיל, שמעתי רעש של חיכוך מקדמת הרכב, וכשיצאתי גיליתי כי הרעש הוא ממגן הגחון שהתפרק בחלקו הקדמי, ונגרר על הרצפה.

היום בבוקר הרכב נלקח למוסך של אוויס, שם גילו כי הוא גם נשבר לאורכו, ולכן פירקו לגמרי את החלק שהתפרק (כלומר כרגע הרכב למעשה ללא מגן גחון).

מדובר ברכב חברה (מהעבודה), וחלק חדש אמור להגיע תוך חודש.

קצין הרכב בדעה שאפשר להמשיך לנסוע גם בלי המגן בינתיים.

האם יש טעם להרכיב אותו מחדש באופן זמני (חיבור רגיל בחלקו האחורי ועם אזיקונים בחלק הקדמי, שם הוא התפרק), או שאין בעיה לנסוע גם ככה עד הגעת החלק החדש?

תמונות מצורפות.

תודה.

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי מה שהוצג כאן..

זה נראה כאילו המגן נרטב מהגשם/מים ונקרע סביב ההברגות כמו קרטון עבה שממש נרטב?

אני שואל כיוון שהברגים נראים שלמים ופשוט רואים (במיוחד בבורג המרכזי שליד הצינורית הכתומה) שהחומר ממנו עשוי המגן נשאר שלם מתחת לשייבות ופשוט למגן כבר לא היה איך לאחוז.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע .

האם מילאת דוח נזק?

עדיין לא, קצין הרכב אמור לטפל בזה ביום ראשון.

אני הייתי שואל את המוסך ולא רק את קצין הרכב.

המוסך הוא שהחליט להסיר אותו (לאחר שביקש אישור מקצין הרכב), אבל מניסיון העבר, אני לא בהכרח סומך על מוסכים של חברות ההשכרה, לכן החלטתי להתייעץ גם כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאשר ללקוחות ליסוע בלי מגן כדי שלא יהיו עם גרוטאה חליפית בסופ"ש וללא דלקן.

המוסך מזמין את החלק, הלקוח נוסע " יותר" בזהירות , מורכב המגן - הלקוח מרוצה כולם מרוצים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למגן הזה כמה תפקידים, הרכב שלך עתיר באלקטרוניקה ורכיבים חשמליים שניתן לראות ממש קרובים לכביש, אם המים יכנסו בלחץ מנסיעה על שלולית עלולה להיגרם תקלה, לדעתי זהו הנזק הגרוע ביותר.

אם זה הרכב של החברה והם האחראים לנזקים בעיה שלהם. לך אין מה לעשות ועדיף שלא תיגע בכלום כי גם אם תנסה לעזור יכולים להאשים אותך ששמת אזיקון שגרם לנזק או בורג לא מתאים ולך תבין מה רוצים ממך.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...