Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב חדש או יד2 עם איבזור בטיחות טוב

yonbe
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, לא רוצה משהו של צ'מפיון ובמיוחד לא של סיאט. לא משנה איזה דגם יש להם, נתקלתי בשירות גרוע. לא חוזרים לשם.

כמו כמעט כל אחד העדפות תקציב כמה שיותר נמוך (כלומר אם יש רכב אפס קילומטר זהה, אעדיף כנראה אותו).

תקציב - אם זה חדש, 2018, אפשר עד 130-140. אפשר למתוח קצת אם זה באמת משתלם.

כנל אם זה 2017-2016 וספג כבר את ירידת הערך הגדולה.

מימדים -

עד כה היה לי רכב קטן. לתקופת הרווקות זה התאים. בחשיבה לעתיד (ילדים שבשאיפה יהיו בשנתיים הקרובות) כנראה שכדאי גדול יותר.

בנסיעות מבחן על גיפונים למינהם - הרגשתי שזה גדול לי (אני 1.55 גובה) אבל כבר ראיתי נמוכות שנוהגות בג'יפונים אז אם הן נוהגות, למה שאני לא אתרגל...

איבזור בטיחות שהוא MUST עבורי הוא (לא הכל בטיחות תאונה פרופר):

1. בלימה אוטונומית לאפס במהירות עירונית ובלימה/האטה במהירות בינעירונית

2. חיישני רברס ומצלמת רברס

3. 5 כוכבי בטיחות - גם על הנהג וגם על הילדים (פיקנטו החדשה למשל שקיבלה 4 כוכבים ומצאה חן בעיניי מבחינת שליטה על האוטו (אוטו קטן) קיבלה ציון של 63% בהגנה על הנוסעים במושב האחורי - זה גרוע מבחינתי).

אופציונלי (וברור לי שיהיה קשה למצוא רכב שעומד בכל התנאים)

1. שיוט אדפטיבי

2. ניטור שטח מת

חשוב לי גם לא להישחט כלכלית בטיפולים ובמוסך. אני בטוחה שיש סיטגמות לא נכונות, או שמבוססות על הפרשים של 200 שקל בין טיפולים ואז אומרים שלטפל בBMW זה יקר. אני לא יודעת באמת עלות טיפולים אז אשמח להתייחסות גם לזה.

אני מתייעצת איתכם כי אני לא מכירה את כל סוגי הרכבים וקשה לעשות "דוקטורט" על כל כך הרבה רכבים ובמיוחד קשה לעשות "מחקר" על רכב שהוא לא חדש (למשל נתקלתי בבעיה למצוא מאיזו שנה יש לספורטאז' בלימה אוטונומית)

המון תודה לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, לאור מה שרשמת, אני ממליץ לבדוק הונדה ג'אז ברמת אבזור קומפורט. הרכב הזה לא גדול מדי ולא מסורבל, אבל יכול בקלות לשמש משפחה עם שני ילדים. רכב אמין, בטיחותי ( 5 כוכבים במבחן הריסוק ומערכות בטיחות מקוריות ) , חסכוני מאוד וסחיר.

הוא גם ישאיר עודף מהתקציב שרשמת.

אפשר גם לבדוק מליסינג 0 קילומטרים:

http://www.motodeal.co.il/deals/הונדה_גאז_קומפורט

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה ג'אז הבלימה האקטיבית האוטונומית היא רק אם נסעת במהירות קטנה מ30 קמש?

וסתם להבנת הראש של יצרניות הרכב - בהונדה ג'אז יש AUX רק בדגמים הזולים (TREND) ולא בדגמים היקרים יותר? מה ההגיון?

עריכה אחרונה על ידי yonbe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, הבלימה היא עירונית. וכניסה aux לא חסרה לי אישית ברגע שיש כניסה usb.

בימת חרום גם ב 120 קמ"ש יש בסיוויק.

אני חושב שהכתבה הזאת תהיה מעניינת בשבילך :

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3016/מדריכים/עד-200000-₪---המכוניות-הכי-בטוחות-אקטיבית

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירה את הכתבה. כתבה טובה, רק שהיא מכניסה רק רכבים שיש בהם מערכת לתיקון סטיה מנתיב. ודווקא לא התרשמתי מהמערכות האקטיביות לתיקון סטיה מנתיב שקיימות היום. לדעתי הן עדיין לא מספיק טובות, וגם הסימון בכבישים לא מספיק טוב בשבילן. לכן לא שמתי את זה ברשימת הדרישות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתהליכים לקחת יונדאי איוניק, לפחות ממה שרשמת בצרכים שלך נשמע שהיא תהיה הבטוחה והמאובזרת ביותר עבורך.

אם את רוצה גובה, תמורה טובה יכולה להיות גם קיה נירו.

תעשי נסיעת מבחן על שניהם.

אגב, תחשבי מה זה לעשות את החיפוש רכב אחרי ת.ד וכשברקע השנה האחרונה לתואר ויש 2 סמינריונים שצריכים לכתוב :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה חזק...

אני בתהליכים לקחת יונדאי איוניק, לפחות ממה שרשמת בצרכים שלך נשמע שהיא תהיה הבטוחה והמאובזרת ביותר עבורך.

אגב, תחשבי מה זה לעשות את החיפוש רכב אחרי ת.ד וכשברקע השנה האחרונה לתואר ויש 2 סמינריונים שצריכים לכתוב :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבדוק את יונדאי I30 החדשה.

מדובר במשפחתית קומפקטית שבוודאי תוכל לשמש משפחה צעירה.

היא מגיעה עם מנוע טורבו וגיר רובוטי כפול מצמדים שתורמים לביצועים טובים.

אבזור הבטיחות כולל בלימה אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית, אין תיקון סטייה מהנתיב אלא התרעה בלבד, בעיני זה חיסרון אך את מציינת שאת מעדיפה רק התרעה.

לגבי זיהוי הולכי רגל אני לא יודע, אפשר לבדוק במפרט באתר יונדאי.

אפשרות נוספת היא אופל אסטרה. תא הנוסעים מאוד איכותי ונעים והיא נראית מעולה גם מבחוץ, לפחות בעיני.

דגמי אינג'וי מגיעים ללא מערכות בטיחות ומומלץ להימנע מהם. אינג'וי פלוס ואינווישן מגיעים עם בלימה אוטונומית והתרעת סטייה מהנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לבדוק את ה-xv החדשה. דורש קצת למתוח את התקציב אבל יש כל מה שאת רוצה, כולל האופציונאלים, וגם בלימה אוטומטית ברוורס, ועוד לא מעט איבזור. בקרת השיוט האדפטיבית של הסובארו היא הכי טובה שבחנתי.

גם במבחני הבטיחות בארה"ב עברה בציון הגבוה ביותר (הספורטאג' למשל לא) ובנוסף יש את הבונוס של יכולת שטח אמיתית וחמש שנות אחריות.

אני נמצא בחיפוש דומה לשלך וכרגע ה-xv מובילה אצלי. אני מחכה גם לראות את האקליפס קרוס של מיצובישי ואת הקארוק של סקודה שצפויות להגיע בחודש הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה ג'אז הבלימה האקטיבית האוטונומית היא רק אם נסעת במהירות קטנה מ30 קמש?

וסתם להבנת הראש של יצרניות הרכב - בהונדה ג'אז יש AUX רק בדגמים הזולים (TREND) ולא בדגמים היקרים יותר? מה ההגיון?

גם אותי מבאז שאין אפשרות לשים דיסקים. חבל שהורידו את זה מחלק מהמכוניות החדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התחזוקה שלו היא זולה יחסית? מבחינת חלקי חילוף. זמינות חלקים חלופיים?

שלום, לאור מה שרשמת, אני ממליץ לבדוק הונדה ג'אז ברמת אבזור קומפורט. הרכב הזה לא גדול מדי ולא מסורבל, אבל יכול בקלות לשמש משפחה עם שני ילדים. רכב אמין, בטיחותי ( 5 כוכבים במבחן הריסוק ומערכות בטיחות מקוריות ) , חסכוני מאוד וסחיר.

הוא גם ישאיר עודף מהתקציב שרשמת.

אפשר גם לבדוק מליסינג 0 קילומטרים:

http://www.motodeal.co.il/deals/הונדה_גאז_קומפורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית למה?

אם משווים מול טויוטה יאריס, כנראה הביטוח והטיפולים יהיו קצת יותר יקרים להונדה ( וצריכת דלק דומה ).

אם משווים לג'יפונים בסגנון ספורטאג', תחזוקה תהיה קצת יותר זולה + צריכת דלק יותר טובה ב 50%. כמובן, גם צמיגים יותר זולים לרכב יותר קטן.

החסרון של ג'אז - הרכב לא מתאים למי שאוהב להרגיש כוח מהמנוע ומהגיר שיעיל בתאוצה . זה רכב למי שמעדיף פרקטיות, צריכת דלק טובה, אמינות גבוהה ושמירת ערך ( יחסית טובה ).

ישנם אנשים ( כמו פותחת השרשור ) שלא מרגישים נוח ברכב גדול חיצונית, אבל זקוק למרחב הפנים ובגאז' סבירים למשפחה - בשביל זה ג'אז תוכננה בצורה מעולה.

ולא חייבים לקנות ג'יפון רק מפני שהרבה קונים ג'יפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שקיה נירו יכול לענות על הרבה מהדרישות שלך- רמת בטיחות גבוהה ומתקדמת, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת שמירה על הנתיב. חוצמזה- מרווח, חסכוני בדלק, בנוי בצורה איכותית. הדבר היחידי הוא שאין עדיין משומש ...בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...