Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועה ומותחן רנו קליאו 2014

raz2058
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון יש לי בעיה שיש מין רעש של גומיה חורקת מהמכסה מנוע.

ניגשתי למוסך מורשה בקרית שמונה ונאמר לי שצריך להחליף רצועה ובגלל שזה קיט שלם צריך להחליף רצועה ומותחן.

קיבלתי הצעת מחיר של 908 שח כולל עבודה, זה הגיוני המחיר הזה?

יש לי אחריות מקרסו הרכב נרכש לפני 4 חודשים ועומד כרגע על 60 אלף קמ. זה משהו שיש סיכוי שכלול באחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר זאת תופעה שבאה והולכת, לפעמים הרעש ממשיך כל הנסיעה לפעמים שהרכב קר ולפעמים בכלל לא...

יש לי תחושה שיש פה משהו במוסך.. אלך לקחת עוד חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן רז אצלי בקליאו, 2014 0.9, אותו דבר אצלי קורה בימים גשומים.

בתחילת נסיעה רצועה התחילה לחרוק, בדיוק רציתי לבדוק את זה שבוע הבא.

לפני שנה הייתי במוסך מורשה, קיבלתי הצעת מחיר לטיפול שחלק ממנה היה החלפת רצועת אביזרים.

הרצועה אז עלתה 493 ש"ח וזמן עבודה 120 ש"ח.

attachment.php?attachmentid=486187&d=1492706531

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

גם הקליאו שלי 0.9 ידני.

את ההצעת מחיר קיבלתי "באוויר" זאת אומרת לא רשומה על דף או משהו אלה רשם את זה על דף קטן כמה עולה חלק לפני מעמ כולל עבודה וכאלה... לא הצעת מחיר כמו שמקבלים במחשב

לכן פה היה לי מוזר מאוד כל הסיפור גם שביקשתי את ההצעה נאמר לי שתרצה להחליף נסתדר איתך.

עכשיו השאלה היא האם אחרי 60 אלף קמ נרמאלי שדבר כזה קורה?

איך אפשר לדעת אם זה באמת בגלל גשם או שחייב להחליף?

פשוט יום שישי היום ולא היה לי זמן לקפוץ למוסך אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כל 3 שנים או 90 אלף קילומטר, צריך להחליף רצועת אביזרים ברכב הזה (מצד שני אין לך טיימינג כל 4 שנים - יש שרשרת)

אז כן, "נורמאלי", חלק מעלות האחזקה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אחרי 60 ייתכן והרצועה כבר נחוצה החלפה. גם כמעט 500 שח לרצועה שכזו זה יקר מאוד וכדאי לבדוק רצועה חליפית בחנות חלפים.

ברנו זה בא קיט של רצועה עם מותח אז זה מייקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברנו זה בא קיט של רצועה עם מותח אז זה מייקר

כן....הבנתי. השאלה אם המותחן תקין וניתן לקנות רק רצועה בניפרד ואם קיים חליפי מיברה נורמאלית שאני מאמין שעלות שלו תוזיל בהרבה מהמקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי משהו מוזר אחרי שהרכב נבדק במוסך ובמוסך היה את הרעש של הרצועה, מאז לא שמעתי אותה פעם אחת שורקת גם שהרכב ישב בחניה מעל ל14 שעות מניע ואין רעש אפילו קצת...

אבדוק זאת בימים הקרובים כל פעם ואלך לחוות דעת של מוסך אחר אולי באמת ניתן להחליף רק את הרצועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפלואנס נפח 2.0 רצועה מקורית נמכרת עם מותחן.

מומלץ להחליף קיט מקורי רצועה ומותחן, היצרן לא סתם מוכר בדגמים האלה רק קיט, יתכן ואורך חיי המותחן קצרים.

יתכן מאוד שלא תמצא גם את מידת הרצועה בדיוק בתחליפי, הדבר גם אינו מומלץ, מניסיון רב ברכבי רנו חלקים תחליפיים עושים רק צרות( עובד דיאגנוזטיקה במוסך מתמחה לרנו וניסאן)

ואם כבר רצועה תחליפית רק bando.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...