Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע להגיד מתי בערך יש לוח מכירות של כל חברה?

hgyh
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשל - האם באופן קבוע (כל שנה) קיה עושים ימי מכירות בינואר? האם יעשו שוב? מתי יהיה מבצע של חבר הוט?

כנל לגבי חברות אחרות.

סיטרואן הבנתי עושים בסופש הזה מכירות (שכבר פיספסתי).

היחיד שלא מעניין אותי זה מכוניות של צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשבת ביבואן קיה ולאחר שיחה קצרה הוצע לי 4000 ש"ח הנחה או טרייד אין על הרכב הגבוה מבין השנים , זה היה בסתם יום רגיל. בימי מכירות את תקבלי את ההנחה הזאת ישר בלי לדבר זה ההבדל העיקרי.

ישבתי גם בניסן המחיר של המיקרה הוא "99K" והוא נתן לי מחיר של 70K או 80K שכלל כמעט כל אבזור אפשרי וזה היה סתם ביום רגיל.

ימי מכירות הם בסך הכל אמצעי שיווקי שנועד למשוך לקוחות פוטנציאלים , ההנחה שניתנת באותם ימים , ניתנת גם ביום רגיל ללקוח הישראלי הממוצע שרוצה לקבל "דיל" על הרכב.

אבל אולי זה נדמה לי הרי לא ישבתי אצל כל היבואנים , וייתכן כי חלק מהם באמת מעניקם הנחה מיוחדת בימי מכירות שהם לא היו מרשים לעצמם ביום רגיל ? לא נשמע סביר או כלכלי אבל ייתכן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, איך השגת את ההנחה? מה אמרת? תמיד יש לי הרגשה שעם הפרצוף התמים שלי לא נותנים הנחות.

מה אמרת? "אני קונה אם תתנו הנחה"?

ואגב, אחרי שהציעו הנחה, ולא קנית, אמרו לך משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא מקרי קצה (ביקוש עולה על היצע) - את אותו מחיר שיש בימי מבצע, ו"השקה" אתה יכול להשיג במשא ומתן מול הנציג.

א' ב' של משא ומתן בשוק של היום זה לבדוק כמה הרכב הזה עולה במסלולי אפס קילומטר.

להגיע למחיר של ה0 ק"מ מול היבואן - יהיה קשה מאוד - אבל קרוב אליו אפשרי בהחלט.

כמה קרוב ועם אילו הטבות איבזור שוות ערך אחרות?

תלוי במשא ומתן שלך מול הנציג עם רף תחתון שממנו הנציג לא יכול יותר לרדת.

אם הרכב, הוא סטנדרטי ולא נמצא במסלולי אפס קילומטר, זה בדר"כ סימן שיהיה מאתגר יותר לרדת במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...