Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גרסא והוספת תמיכה וממשק בעברית למערכת Chevrolet MyLink.

dalet11
שימו לב! השרשור הזה בן 801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על המענה המהיר.

בקרוז בחירת השפה במערכת אכן משפיעה גם על מחשב הדרך ולצערי אין דרך לבחור שפה ממחשב הדרך עצמו. ניסיתי להתחכם ולהתלבש על האנגלית ולהחליף את הטקסטים לעברית לפי הקבצים שלך אבל זה כנראה רק חצי עבודה כי זה לא יוצא נכון כשזה מוצג במערכת מבחינת שמות הכפתורים וכו'. כנראה שאתה תוכל לעשות את זה יותר טוב ממני. מה שלא ברור לי זה איפה נמצא קובץ הפונטים בעברית, כי אני מניח שאם היה ניתן לעדכן אותו במערכת גם בשימוש בממשק באנגלית אז היא היתה מזהה גם שמות שירים בעברית ושמות אנשי קשר בעברית ולא מציגה כריבועים גם מבלי לשנות את כל הממשק לעברית.

אשמח לעזרתך אם לא קשה וגם כי זה מעניין לשחק עם זה. אגב, מה הגרסה החדשה מוסיפה או משפרת?

תודה.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני תכף אשלח לך בפרטי פונטים ותרגום שמחליף את השפה האנגלית לעברית, כמו שאמרתי לא יהיה לך במצב כזה את היישור לימין אך בגדול אמור לעבוד.

באשר לגרסא החדשה, המצלמת רוורס שלי קצת נדפקה אז הלכתי למוסך ואחרי שהחליפו מצלמה ולא פתר את הבעיה צרבו גרסא עדכנית ואחר כך קינפגו מחדש את המערכת וכל זה ביצעו באמצעות הדיסק אונקי שלי אז יש לי את הקבצים העדכניים ביותר שהגיעו ישירות ממשק של GM. בתכלס, רוב הסיכויים שמכל המשחקים שלי אני דפקתי את המצלמה אבל מעז יוצא מתוק והינה הגרסא העדכנית:

http://dalet11.co.il/mylink_files/vers/24.1-42564319.zip

למען האמת לא מצאתי אפילו הבדל אחד בין החדשה לקודמת, יכול להיות שזה משפר תמיכה של התקנים בUSB או מתקן באגים שלא נתקלתי בהם.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על מדריך יפה כל כך - אני רק שאלה - ניסית את זה על איזשהוא אמולטור של WIN CE לפני שניגשת למערכת ברכב או שפשוט נכנסת בעובי הקורה ישר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזרתי במדריכים שהיו קיימים בחול (בעיקר ברוסית - תודה לגוגל Translate), מה שכן לא היה אף אחד בשום מדריך שכזה שניסה לעשות משהו עם תרגום אבל כשראיתי איך המערכת עובדת ושבסה"כ מדובר בקבצי תמונה וטקסט יחסית טיפשים הבנתי שזה לא כזה מסובך. מקסימום קרתה טעות אני מתקין מחדש את הגרסא המקורית ומנסה שוב, אגב לא מצאתי אמולטור של WIN CE 6.0.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופל בגדול יש מערכת זהה עם שינויים קלים בממשק שנקראת intellink. יכול להגיד כמעט בוודאות שהגרסאות שפרסמתי כאן לא יפעלו עליה.

איזה צרות עשתה לך? היא די דלה בפיצ'רים אבל עושה את עבודתה נאמנה לבינתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תמיכה בעברית, לא בשמות לא בטלפונים ולא בשירים.. לא מצאתי פיתרון.

בכל הקשור למוזיקה אין ממש אקולייזר נורמלי, וגם מנחת לא עזר, נתקעת מדי פעם ומתאפסת רק לאחר כיבוי רכב והדלקה מחדש.

יש לה את הקטעים שלה.. בוא נאמר שהייתי מעדיף מערכת אנדרויד פשוטה ולא אותה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מציע לך לנסות לפנות למוסכי היבואן ולבדוק אם יש עדכון גרסא למערכת, אצלי לפני העדכון הייתה איטיות קלה לעיתים במערכת שנעלמה לאחר מכן.

לגבי אנשי קשר בעברית, במידה והגרסאת תוכנה שלך לא מעודכנת, תנסה לבדוק אם כשאתה מעביר את שפת הממשק לערבית, זה באמת מחליף לערבית - אני גיליתי שאם מגדירים ערבית בגרסא ישנה אצלי, זה לא באמת מחליף שפה אלא רק מוסיף תמיכה בפונטים בערבית שמכילים בין היתר גם עברית ואז אנשי קשר וכו' עובדים פיקס.

אם תרצה להתעסק קצת יותר לעומק, מבנה המערכת של שברולט ואופל זהה וכך גם הקבצים אמורים להיות דומים ולמיטב ידיעתי גם ההוראות כניסה לתפריט development mode זהה, תנסה לעקוב אחרי ההוראות במדריך שלי כיצד להיכנס לdevelopment mode, אם תצליח תעדכן אותי וננסה לסדר לך לפחות פונטים בעברית (במידה והשיטה של הערבית לא עבדה ו/או בחרת לעשות עדכון תוכנה אצל היבואן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

במצב תקין הידית הילוכים לא אמורה להיות ניתנת להזזה בלי לפתוח סוויצ', לא ברכבי שברולט ולא באף רכב שנתקלתי בו (עם גיר אוטומט)

לא חושב שיש שום קשר בין עדכון המערכת לבין נעילה של ידית ההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב תקין הידית הילוכים לא אמורה להיות ניתנת להזזה בלי לפתוח סוויצ', לא ברכבי שברולט ולא באף רכב שנתקלתי בו (עם גיר אוטומט)

לא חושב שיש שום קשר בין עדכון המערכת לבין נעילה של ידית ההילוכים.

תודה.שברולט טראקס 2014 עדכנתי את הגרסה ואת השפה בהצלחה.לגביי היישומים התקנתי אותם אבל לא מצליח להפעיל אותם.יש אפשרות להפעלה שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מהיישומים אינך מצליח להפעיל? אם מדובר בMIRROR LINK הוא מישומה לא עובד גם לי עם רוב הטלפונים שניסיתי - כנראה חסר דרייברים במערכת לטלפונים חדישים.

יישום פנדורה למשל עבד לי מעולה כשניסיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שלום עשיתי את העדכון אבל שכחתי לגבות את קובץ מצלמת הריורס..

אחרי העדכון הכול עבד חוץ מהמצלמת רוירס ..

מה אפשר לעשות ?

שלום ירדתי בחזרה לגרסא 20.3 והמצלמה הסתדרה שם

לקחתי את הגיבוי ועליתי מחדש לגרסא 24

כרגע הכול עובד.

רק ה MIRROLINK לא עובד

האם ידוע לך אם אפשר להתקין YOUTUBE או WAZE .? או איך לסדר את ה MIRRORLINK

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...