Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסקנות מבידוד דלתות

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אחרי פרוייקט בידוד קטן בדלתות הקדמיות מרגיש חובה לשתף עד כמה השיפור משמעותי.

אז קודם כל הבידוד נעשה אצל מקצוען בצורה באמת פדנטית, הרכב הוא מאזדה 3, הותקנו בדלתות הקדמיות 2 שכבות בידוד מלאות כשכל דלת קיבלה כמעט 4 יריעות של דיינאמט אקסטרים.

ההבדל מורגש מהרגע שנכנסים לרכב וסוגרים את הדלת, הרכב הרבה יותר שקט ומושפע מרעשי חוץ, צריך להתאמץ הרבה פחות בשביל לנהל שיחה בטלפון ופשוט הרבה יותר נעים להיות ברכב.

מבחינת השינוי בסאונד פשוט וואו, המידבאס נשמע הרבה יותר טוב ומוסיף נפח לסאונד, הטוויטר פחות משתנה אבל ניתן לשמוע יותר בפירוט את התדרים הגבוהים ובכלל המוסיקה כולה נשמעת יותר מפורטת וסגורה בפנים הרכב, בקיצור אם הייתי לפני יודע עד כמה הבידוד עושה טוב לסאונד זה היה כבר מגיע בשלב מוקדם יותר בבניית המערכת.

עכשיו השלב הבא ברור לי- איטום לתא המטען.

רציתי לצרף כמה תמונות אבל מסתבר שאני צעיר מדי בשביל זה, אז אני רק אמליץ בחום על הצעד של בידוד הרכב כבסיס לבניית סביבה אופטימלית למערכת לנגן.

עריכה אחרונה על ידי Michael Yaacov

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בדיוק אתה מצליח לראות את ההבדל יאאחי? עד עכשיו התאמצת לנהל שיחת טלפון ברכב? בזמן נהיגה הכל יותר קשה..

איך תוכל להשוות את פירוט החדש של הטוויטר אתה שומע הרבה יותר נקי ובלי עיוותים?עד כמה המידבאס מוסיף נפח לצליל מה אתה יכול לשבת פתאום ליד הנהד ולהרגיש את הוויברציות והצלילים מהרמקול שליד הנהג?

אני הרכבתי מערכת חדשה באוטו לפני חצי שנה והסאונד לא כזה מתאים לי. חשבתי לשדרג את המגבר ואולי בכלל להוסיף מונובלוק לסאבוופר, אבל אמרו לי שזה לא שווה את ההשקעה ואם כבר משדרגים גם את הסט הקדמי.

אולי אקח בחשבון להוסיף איטום לדעתך אני אקבל תוצאה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אין לי מושג מה מורכב לך ברכב איך אני אדע מה להמליץ לך לשנות או לשדרג? וזה גם ככה תלוי תקציב כמובן.

מונובלוק זה באמת סיפור יקר בדרך כלל ואולי אפשר לפתור את העיניין בדרך אחרת,הכי טוב שתעלה פוסט עם פירוט על המערכת שלך-חברות ודגמים של המוצרים ואיך הם מותקנים ואז תוכל לקבל עצות מכל חברי הפורום ולהחליט מה הכי טוב לך:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אקח בחשבון להוסיף איטום לדעתך אני אקבל תוצאה טובה?

אני ממש לא מבין במערכות לרכב, אבל כאחד שמתעסק במוזיקה, חוק מספר 1 באולפן הוא אקוסטיקה טובה. מוניטורים (רמקולים אולפניים) בעשרות אלפי שקלים לא שווים כלום ללא אקוסטיקה טובה.

ככה שזה די הגיוני מה שפות"ש אומר :wink:

מיכאל תוכל לשתף אותנו כמה בערך עולה התענוג?

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי כמה חומר אתה מכניס בדלת יש כאלה שעושים שכבת בידוד אחת שזה 2 יריעות פלוס מינוס לכל דלת,אני עשיתי 2 שכבות שזה 4 יריעות לכל דלת ויש כאלה שממשיכים גם לשכבה שלישית, כל יריעה עולה בסביבות 120 -100 ש״ח.

העבודה ל2 דלתות עלתה לי אישית 600 עבודה מקצועית מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזרוק על דלת 4 יריעות של בוטיל, יכול להיות שנעשה בצורה יסודית ומקצועית אבל זה עדיין מראה שהמתקינים בארץ לא באמת יודעים מה הם עושים.

לבצע בידוד נכון נדרשים מספר חומרים שונים באחוזי כיסוי שונים לכל אחד מהם וגם אופן השימוש והייעוד שלהם שונה.

ארחיב ביום ראשון איך באמת מבצעים עבודת בידוד על דלתות בצורה נכונה ויעילה.

הכי קל וריווחי זה לפוצץ דלת בבוטיל. למתקין הכוונה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאפשר לחסוך קצת חומר בכיסוי של 70% ולא 95% אבל ההבדל מסתכם ביריעה אחת פחות או יותר ככה שאני לא רואה טעם לחסוך בזה, לגבי שימוש בחומרים שונים אין ספק שהוספת ספוג CFF כמו שהמלצת ייתן עוד שיפור אבל החומר יקר ככה שאולי יתווסף בהמשך.

בסופו של דבר אני ממש מרוצה מהתוצאה כמו שהיא ואני חושב שבמסגרת התקציב קיבלתי שיפור מעולה לסאונד, כל מקרה נשמח לקרוא עוד מידע להמשך אדי תודה=)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה אחוזים אתה מרוצה ביחס של שיפור הסאונד לעומת אפקט הרעש? לדעתי זה לפחות 10 DBmet ב28% כללי

עריכה אחרונה על ידי NapoleonBonApart
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניין של חסכון אלא כוסות רוח למת, פול גז בניוטראל.

אגיע לזה בראשון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאפשר לחסוך קצת חומר בכיסוי של 70% ולא 95% אבל ההבדל מסתכם ביריעה אחת פחות או יותר ככה שאני לא רואה טעם לחסוך בזה, לגבי שימוש בחומרים שונים אין ספק שהוספת ספוג CFF כמו שהמלצת ייתן עוד שיפור אבל החומר יקר ככה שאולי יתווסף בהמשך.

בסופו של דבר אני ממש מרוצה מהתוצאה כמו שהיא ואני חושב שבמסגרת התקציב קיבלתי שיפור מעולה לסאונד, כל מקרה נשמח לקרוא עוד מידע להמשך אדי תודה=)

יפה, אבל עדיין דלתות זה לא ארגז!

http://onstyle59.ru/sabvufery-v-perednie-dveri/

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, אבל עדיין דלתות זה לא ארגז!

http://onstyle59.ru/sabvufery-v-perednie-dveri/

אני אשמח אם תפתח את הטיעון

ולגבי הפרוייקט שהעלית הוא לא קשור לבידוד הם בנו תיבות תהודה למידבאסים בתוך הדלתות, עבודה מדהימה אבל לווא דווקא סותרת בידוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור בסוך אתה צריך למדוד כול תוצאות שלך בדלתות ,לפני ו אחראי[ שיפוריםATTACH=CONFIG]499452[/A[TIMG_20180106_120453.jpgIMG_20180106_114941.jpgIMG_20180106_104601.jpgIMG_20180106_114616.jpgIMG_20180106_121013.jpg

IMG_20180106_113029.jpg

Amp Butler TD1500 Amp: LUXMAN CM 4050 Focal Utopia 6w1 : Focal Utopia Be TBM berilliym: Sub: Focal Utopia 33wx2Focal Utopia 4w2    

JL AUDIO HD 750/1  RESOLUT T DSP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...