Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השאיר את המכונית לשירותי החניה במסעדת "שילה" וקיבל רכב במצב טוטאל לוס

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקוח שביקר במסעדת "שילה" בתל אביב הפקיד את מכונית הב.מ.וו היוקרתית שלו בידי שירותי החניה של המסעדה, ואחרי המנה הראשונה התבשר כי מכוניתו נמצאת באזור אחר בעיר, תלויה על אי תנועה במצב של טוטאל לוס. תגובת בעל המסעדה: "לצערי לעיתים קורות תקלות"

לכתבה:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5072886,00.html

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שכשגרתי בארה"ב ומדי פעם שאני מבקר שם, לעולם אני לא משתמש בשירות הזה. לסמוך על מקסיקני בן 19? נו, באמת.

זאת ועוד, אני לא מוסר מפתחות בחניונים עמוסים ואפילו לא לעובדי שטיפת רכב.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קיבל ארוחה חינם :cry:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את החוק בעניין, אבל נשמע לי (מאוד) מוזר שהוא הפעיל את הביטוח שלו. זה לא אמור להיות כמו מוסך, שהחברה שמחנה את הרכב אמורה לעשות ביטוח לנהגים שלה לכל רכב שהוא? מה אם יש לו ביטוח מגיל מסוים, או לנהג מסוים?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תדע מה טיב הכיסוי של החברה המפעילה את השירות. אני מניח שנדובר בביטוח יקר, בודאי אם רוצים לכסות מכוניות יקרות. אני מניח שה-BMW הזו לא היתה הרכב היקר ביותר שבו הם טיפלו. אבל כמו במוסכים, הנהגים מנצלים את רכבי הלקוחות.

ואל דאגה. תהיה תביעת שיבוב. הסיפור הזה יכול לחסל את המסעדה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין למה הוא הפעיל את הביטוח שלו. מפעילים ביטוח כשהנזק באשמתך. אני במקומו הייתי דורש מחברת שירותי החניה פיצוי על מלוא ערך הרכב, ואם היו מסרבים לוקח אותם לבית משפט.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמשיקולי זמן תגובה. חברת הביטוח משלמת תוך חודש. בבית המשפט הסיפור יימשך שנים, וגם אז התוצאה לא מובטחת, וגם אם הפסיקה תהיה לטובתו לא מובטח שיקבל את הכסף בלי הליכי הוצל"פ, אם בכלל. והבחור רצה רכב חדש, לך תדע כמה היה לו קל או קשה לממן אותו בלי פיצויי הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין למה הוא הפעיל את הביטוח שלו. מפעילים ביטוח כשהנזק באשמתך. אני במקומו הייתי דורש מחברת שירותי החניה פיצוי על מלוא ערך הרכב, ואם היו מסרבים לוקח אותם לבית משפט.

תאר לך את המצב הבא:

הרכב שלך חונה מתחת לבית. בסערה האחרונה, מזגן של אחד השכנים, שהותקן בצורה חאפרית על דיבלים, מתנתק ונופל לך על הרכב, שהולך טוטל לוס.

יש לך ביטוח מקיף. מה תעדיף לעשות - לתבוע את השכן, שבתורו יתבע את המתקין מזגנים, שקרוב לוודאי כבר נעלם מהנוף, תהליך שיימשך כמה שנים, וכאשר בית משפט יפסוק לטובתך (כמובן שתהיה בדיקה אם חנית בחניה מסודרת), תצטרך לרדוף אחרי השכן והמתקין כדי לקבל את מה שבצדק מגיע לך.

או לתבוע את הביטוח, לקבל תוך 40 יום את הפיצוי, ולספוג את הפרמיה המוגדלת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לגמרי דומה, מכמה סיבות:

א. את השכן תצטרך לראות כל יום. את בעל המסעדה לא.

ב. לשכן, די בוודאות, אין ביטוח צד ג. למפעיל החניה, אלא אם הוא חאפר רציני, חייב להיות ביטוח שאמור לכסות את הנזק באותה מהירות שהביטוח של בעל הרכב יכסה.

ג. לשכן גם אין אינטרס כלכלי מהותי לשמור על שמו הטוב. לבעל המסעדה יש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...