Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השאיר את המכונית לשירותי החניה במסעדת "שילה" וקיבל רכב במצב טוטאל לוס

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת הביטוח שילמה לו , רק שעכשיו אף חברת ביטוח לא מוכנה לבטח אותו יותר...ועל כן , זו בהחלט היתה טעות לתבוע את הביטוח שלו. הוא היה צריך להגיש תביעה נגד המסעדה וחברת שרותי החנייה.

תאר לך את המצב הבא:

הרכב שלך חונה מתחת לבית. בסערה האחרונה, מזגן של אחד השכנים, שהותקן בצורה חאפרית על דיבלים, מתנתק ונופל לך על הרכב, שהולך טוטל לוס.

יש לך ביטוח מקיף. מה תעדיף לעשות - לתבוע את השכן, שבתורו יתבע את המתקין מזגנים, שקרוב לוודאי כבר נעלם מהנוף, תהליך שיימשך כמה שנים, וכאשר בית משפט יפסוק לטובתך (כמובן שתהיה בדיקה אם חנית בחניה מסודרת), תצטרך לרדוף אחרי השכן והמתקין כדי לקבל את מה שבצדק מגיע לך.

או לתבוע את הביטוח, לקבל תוך 40 יום את הפיצוי, ולספוג את הפרמיה המוגדלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי רק דבר אחד, אם הוא כבר קיבל החזר על הרכב מחברת הביטוח, לאיזה החזר הוא מצפה מבעל המסעדה?

כי לפי איך שזה מתואר בכתבה הוא מצפה להחזר מלא (נוסף?) מבעל המסעדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא טוען שהוא קיבל החזר לפי החירון, ולא על התקנות נוספות, וכמובן עלית פרמיית הביטוח לשנים הקרובות והוצאות הנובעות מזמן ההמתנה לכרב חדש (לפי זכרוני טען שכחצי שנה)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא תובע את עליית הפרמיה, ואת אי ביטוח בשנים הבאות ע"י חברות הביטוח.

מה שמשאיר אותו להיות מבוטח רק בביטוח יקר, ביטוח פול. אז יתבע את עליית הפרמיה ואת ההוצאות שנגרמו לו

בגלל שהפעיל את הביטוח שלו.

בסופו של דבר הוא צריך לחזור למצב שלא נגרם לו נזק כלכלי. פיצוי זה כבר שלב אחד קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא תובע את עליית הפרמיה, ואת אי ביטוח בשנים הבאות ע"י חברות הביטוח.

מה שמשאיר אותו להיות מבוטח רק בביטוח יקר, ביטוח פול. אז יתבע את עליית הפרמיה ואת ההוצאות שנגרמו לו

בגלל שהפעיל את הביטוח שלו.

בסופו של דבר הוא צריך לחזור למצב שלא נגרם לו נזק כלכלי. פיצוי זה כבר שלב אחד קדימה.

במסעדה שם לא מגישים פול

וביטוח בפול זה רק לביטוח חובה ולא קשור כלל וכלל לביטוח המקיף.

כנראה שבעל הבמוו היה עם עבר ביטוחי קודם ולכן התביעה הזו גורמת לו לקשיים בביטוח המקיף עכשיו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מקרים הביטוח מהצד הנגדי במקרה הזה אני מניח חברת הוולט לא ממהרים לשלם. אני לדוגמא מתנהל למול חברת ביטוח של חברת ליסינג שנהגת פגעה ברכבי כבר למעלה משנה וחצי למרות שיש פסיקה של בית משפט לטובתי וכל זה בליווי משפטי מצידי למולם. אם לא הייתי מפעיל את הביטוח שלי הייתי עם נזק של מעל 13 אלף שקל שהם חייבים לי. ברגע שיש פסיקה של בית משפט או שחברת הביטוח של הפוגע לוקחים אחריות על הנזק העבר הביטוחי הבעייתי שלי נמחק. פה אני מניח הנזק של הביטוח הרבה יותר גדול ובטוח שחברת הביטוח של התובע תתבע את הצד השני כפי שעשתה במקרה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לטאז. ברכב שלי פגע מאחור אדם שהרכב שלו שייך לחברת ליסינג וביטוח של חברת ליסינג. לא רק שהם לא מוכנים להודות באשמה, הם גם תבעו (בשיא חוצפתם) את חברת הביטוח שלי. כמובן שיש לי תמונות וסרטון כהוכחה לתאונה. לי אין כוח להתעסק עם בתי משפט וכו כי אני יודע איך זה ייגמר (בסחבת של שנים), אז (לצערי) הפעלתי את הפוליסה, וחברת הביטוח שלי תדע לתבוע את חברת הביטוח שלהם בגין הנזקים הנלווים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...